POLL: Welke Duivel verdient de kapiteinsband in Qatar?

door
POLL: Welke Duivel verdient de kapiteinsband in Qatar?

De voorbije Nations League-duels moeten nog wat bezinken en uiteraard kan er in de komende weken nog heel wat gebeuren in het clubvoetbal. Maar richting het WK kunnen toch enkele bedenkingen gemaakt worden bij de Rode Duivels. Zo worden steeds meer vraagtekens geplaatst rond de positie van Eden Hazard en diens rol als aanvoerder.


In aanloop naar het seizoen weerklonken nochtans heel wat positieve geluiden rond Hazard. Na het verwijderen van een metalen plaatje in zijn enkel kon hij eindelijk weer pijnvrij voetballen en tijdens zijn vakantie had hij zijn conditie dit keer wél goed onderhouden. Maar die positieve geluiden kregen geen vervolg bij Real Madrid. Zo moet Hazard ook dit seizoen vrede nemen met een bijrolletje bij de Spaanse kampioen. En dat gebrek aan speelminuten vertaalt zich ook in zijn prestaties bij de nationale ploeg.

Hazard is er lang niet meer de beslissende speler van weleer. Bovendien blijft het voor hem behoorlijk lastig om een wedstrijd vol te maken, doorgaans wordt hij na een uurtje gewisseld. En dus wordt zijn basisplaats stilaan in vraag gesteld. Zijn plek in de WK-selectie staat voor alle duidelijkheid niet ter discussie. Maar bepaalde kenners en analisten stellen zich de vraag of Hazard gezien zijn huidige situatie niet beter van pas kan komen als luxe-invaller, als joker voor het laatste deel van een match.

NIEUWE KAPITEIN?
Of het ook zover zal komen, valt voorlopig af te wachten. Maar in dat geval zou er wel een nieuwe aanvoerder aangeduid moeten worden. VoetbalNieuws polst zijn lezers in onderstaande poll dan ook naar hun mening: wie is volgens jou de meest geschikte kapitein voor het WK? Kevin De Bruyne, dé draaischijf van het elftal? Thibaut Courtois, een doelman van absoluut topniveau? Record-international Jan Vertonghen misschien? Andere leidersfiguren zoals Toby Alderweireld, Axel Witsel of Romelu Lukaku? Of toch gewoon het vertrouwen geven aan Hazard? Deel jouw mening in onderstaande poll.

LEES OOK: Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Wie moet de aanvoerdersband dragen in Qatar?

Meest recent

Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

14
14
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

103
103
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

355
355
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

20
20
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

51
51
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

159
159
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

140
140
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

86
86
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

154
154
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

67
67
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

410
410
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

31
31
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

136
136
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

32
32
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

215
215
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

789
789
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

379
379
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

119
119
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

189
189
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

98
98
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

82
82
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

265
265

Meer sportnieuws