POLL: Welke Duivel verdient de kapiteinsband in Qatar?

door
POLL: Welke Duivel verdient de kapiteinsband in Qatar?

De voorbije Nations League-duels moeten nog wat bezinken en uiteraard kan er in de komende weken nog heel wat gebeuren in het clubvoetbal. Maar richting het WK kunnen toch enkele bedenkingen gemaakt worden bij de Rode Duivels. Zo worden steeds meer vraagtekens geplaatst rond de positie van Eden Hazard en diens rol als aanvoerder.


In aanloop naar het seizoen weerklonken nochtans heel wat positieve geluiden rond Hazard. Na het verwijderen van een metalen plaatje in zijn enkel kon hij eindelijk weer pijnvrij voetballen en tijdens zijn vakantie had hij zijn conditie dit keer wél goed onderhouden. Maar die positieve geluiden kregen geen vervolg bij Real Madrid. Zo moet Hazard ook dit seizoen vrede nemen met een bijrolletje bij de Spaanse kampioen. En dat gebrek aan speelminuten vertaalt zich ook in zijn prestaties bij de nationale ploeg.

Hazard is er lang niet meer de beslissende speler van weleer. Bovendien blijft het voor hem behoorlijk lastig om een wedstrijd vol te maken, doorgaans wordt hij na een uurtje gewisseld. En dus wordt zijn basisplaats stilaan in vraag gesteld. Zijn plek in de WK-selectie staat voor alle duidelijkheid niet ter discussie. Maar bepaalde kenners en analisten stellen zich de vraag of Hazard gezien zijn huidige situatie niet beter van pas kan komen als luxe-invaller, als joker voor het laatste deel van een match.

NIEUWE KAPITEIN?
Of het ook zover zal komen, valt voorlopig af te wachten. Maar in dat geval zou er wel een nieuwe aanvoerder aangeduid moeten worden. VoetbalNieuws polst zijn lezers in onderstaande poll dan ook naar hun mening: wie is volgens jou de meest geschikte kapitein voor het WK? Kevin De Bruyne, dé draaischijf van het elftal? Thibaut Courtois, een doelman van absoluut topniveau? Record-international Jan Vertonghen misschien? Andere leidersfiguren zoals Toby Alderweireld, Axel Witsel of Romelu Lukaku? Of toch gewoon het vertrouwen geven aan Hazard? Deel jouw mening in onderstaande poll.

LEES OOK: Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Wie moet de aanvoerdersband dragen in Qatar?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

29
29
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

302
302
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

270
270
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

155
155
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

211
211
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

62
62
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

538
538
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

199
199
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

377
377
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

569
569
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

207
207
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

380
380
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

179
179
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

157
157
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

153
153
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

252
252
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

74
74
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

326
326
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

231
231
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

445
445
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

526
526
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

81
81

Meer sportnieuws