'Juventus profiteert van koopwoede Chelsea'

door
'Juventus profiteert van koopwoede Chelsea'

Chelsea FC heeft een wisselvallige start van het seizoen genomen. Dat leidde inmiddels al tot het ontslag van coach Thomas Tuchel, die werd opgevolgd door de Engelsman Graham Potter. Daarnaast zouden de Amerikaanse eigenaars in de komende mercato's opnieuw flink willen toeslaan.


Onder impuls van de Amerikanen toonde Chelsea zich afgelopen zomer al bijzonder slagkrachtig op de transfermarkt. Zo werd de geldbuidel opengetrokken voor de komst van Marc Cucurella (Brighton), Raheem Sterling (Manchester City), Wesley Fofana (Leicester City), Pierre-Emerick Aubameyang (FC Barcelona) en Kalidou Koulibaly (SSC Napoli). Daarnaast werd ook aan de langere termijn gedacht met de aankopen van Carney Chukwuemeka (Aston Villa), Cesare Casadei (Internazionale) en Gabriel Slonina (Chicago Fire).

Desondanks zijn de Londenaren nog niet voldaan. Zo mikt Chelsea ook op de komst van een extra flankaanvaller. De Portugees Rafael Leao (AC Milan) wordt hiervoor genoemd. Ook de naam van Leandro Trossard, die bij Brighton nog nauw samenwerkte met Potter, zou op de verlanglijst staan. Maar dan moet er wel ruimte gecreëerd worden binnen de huidige selectie. En daarvoor wordt onder meer richting Christian Pulisic gekeken.

VERKENNENDE GESPREKKEN
De Amerikaanse international kon dit seizoen nog maar één basisplaats versieren en moest voorts vrede nemen met een invallersrol. Ook in de voorbije seizoenen was hij lang niet zeker van een vaste rol als titularis, de komst van een extra flankaanvaller zou zijn situatie nog verergeren. En daar zou Juventus van willen profiteren. Volgens Calciomercato vonden zelfs al verkennende gesprekken plaats tussen Juve en de entourage van Pulisic. Van een concreet bod is evenwel nog geen sprake. Chelsea zou zo'n 35 miljoen euro voor hem verlangen.

LEES OOK: Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Juventus hoort niet langer bij de absolute top van Europa ...

Meest recent

Deschacht verklaart hét probleem van Anderlecht

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

10
10
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

11
11
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

418
418
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

49
49
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

143
143
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

164
164
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

80
80
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

123
123
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

46
46
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

57
57
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

354
354
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

67
67
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

34
34
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

237
237
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

148
148
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

131
131
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

396
396
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

545
545
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

44
44
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

347
347
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

117
117
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1160
1160
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

66
66
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

123
123
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

203
203

Meer sportnieuws