'Juventus profiteert van koopwoede Chelsea'

door
'Juventus profiteert van koopwoede Chelsea'

Chelsea FC heeft een wisselvallige start van het seizoen genomen. Dat leidde inmiddels al tot het ontslag van coach Thomas Tuchel, die werd opgevolgd door de Engelsman Graham Potter. Daarnaast zouden de Amerikaanse eigenaars in de komende mercato's opnieuw flink willen toeslaan.


Onder impuls van de Amerikanen toonde Chelsea zich afgelopen zomer al bijzonder slagkrachtig op de transfermarkt. Zo werd de geldbuidel opengetrokken voor de komst van Marc Cucurella (Brighton), Raheem Sterling (Manchester City), Wesley Fofana (Leicester City), Pierre-Emerick Aubameyang (FC Barcelona) en Kalidou Koulibaly (SSC Napoli). Daarnaast werd ook aan de langere termijn gedacht met de aankopen van Carney Chukwuemeka (Aston Villa), Cesare Casadei (Internazionale) en Gabriel Slonina (Chicago Fire).

Desondanks zijn de Londenaren nog niet voldaan. Zo mikt Chelsea ook op de komst van een extra flankaanvaller. De Portugees Rafael Leao (AC Milan) wordt hiervoor genoemd. Ook de naam van Leandro Trossard, die bij Brighton nog nauw samenwerkte met Potter, zou op de verlanglijst staan. Maar dan moet er wel ruimte gecreëerd worden binnen de huidige selectie. En daarvoor wordt onder meer richting Christian Pulisic gekeken.

VERKENNENDE GESPREKKEN
De Amerikaanse international kon dit seizoen nog maar één basisplaats versieren en moest voorts vrede nemen met een invallersrol. Ook in de voorbije seizoenen was hij lang niet zeker van een vaste rol als titularis, de komst van een extra flankaanvaller zou zijn situatie nog verergeren. En daar zou Juventus van willen profiteren. Volgens Calciomercato vonden zelfs al verkennende gesprekken plaats tussen Juve en de entourage van Pulisic. Van een concreet bod is evenwel nog geen sprake. Chelsea zou zo'n 35 miljoen euro voor hem verlangen.

LEES OOK: UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

Juventus hoort niet langer bij de absolute top van Europa ...

Meest recent

Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

20
20
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

337
337
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

16
16
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

597
597
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

32
32
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

126
126
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

426
426
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

271
271
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

662
662
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

228
228
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

553
553
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

101
101
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

567
567
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

391
391
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

723
723
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

617
617
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

196
196
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

120
120
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

508
508
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

75
75
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

443
443
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

261
261
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

226
226
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

371
371
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

274
274

Meer sportnieuws