'Juventus profiteert van koopwoede Chelsea'

door
'Juventus profiteert van koopwoede Chelsea'

Chelsea FC heeft een wisselvallige start van het seizoen genomen. Dat leidde inmiddels al tot het ontslag van coach Thomas Tuchel, die werd opgevolgd door de Engelsman Graham Potter. Daarnaast zouden de Amerikaanse eigenaars in de komende mercato's opnieuw flink willen toeslaan.


Onder impuls van de Amerikanen toonde Chelsea zich afgelopen zomer al bijzonder slagkrachtig op de transfermarkt. Zo werd de geldbuidel opengetrokken voor de komst van Marc Cucurella (Brighton), Raheem Sterling (Manchester City), Wesley Fofana (Leicester City), Pierre-Emerick Aubameyang (FC Barcelona) en Kalidou Koulibaly (SSC Napoli). Daarnaast werd ook aan de langere termijn gedacht met de aankopen van Carney Chukwuemeka (Aston Villa), Cesare Casadei (Internazionale) en Gabriel Slonina (Chicago Fire).

Desondanks zijn de Londenaren nog niet voldaan. Zo mikt Chelsea ook op de komst van een extra flankaanvaller. De Portugees Rafael Leao (AC Milan) wordt hiervoor genoemd. Ook de naam van Leandro Trossard, die bij Brighton nog nauw samenwerkte met Potter, zou op de verlanglijst staan. Maar dan moet er wel ruimte gecreëerd worden binnen de huidige selectie. En daarvoor wordt onder meer richting Christian Pulisic gekeken.

VERKENNENDE GESPREKKEN
De Amerikaanse international kon dit seizoen nog maar één basisplaats versieren en moest voorts vrede nemen met een invallersrol. Ook in de voorbije seizoenen was hij lang niet zeker van een vaste rol als titularis, de komst van een extra flankaanvaller zou zijn situatie nog verergeren. En daar zou Juventus van willen profiteren. Volgens Calciomercato vonden zelfs al verkennende gesprekken plaats tussen Juve en de entourage van Pulisic. Van een concreet bod is evenwel nog geen sprake. Chelsea zou zo'n 35 miljoen euro voor hem verlangen.

LEES OOK: Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Juventus hoort niet langer bij de absolute top van Europa ...

Meest recent

Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

0
0
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

0
0
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

92
92
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

41
41
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

63
63
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

77
77
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

91
91
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

108
108
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

63
63
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

89
89
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

54
54
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

161
161
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

135
135
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

159
159
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

311
311
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

159
159
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

103
103
'Club koestert toptalent: masterplan ligt klaar

Net zoals de meeste andere clubs geeft ook Club Brugge tijdens zijn winterstage de kans aan enkele ...

356
356
Zware rel in Spanje: Vini clasht met Simeone

Real Madrid heeft zich donderdagavond geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup dankzij een ...

217
217
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 6M-toptransfer'

Club Brugge kijkt deze winter nadrukkelijk naar versterking. Intern ligt één dossier ...

610
610
'Verrassende bliksemterugkeer Carrasco naar Europa'

Voor Yannick Carrasco lijkt zijn carrière bij de Rode Duivels er stilaan op te zitten. De ...

129
129
De Mil legt stevige transfereis op tafel bij AA Gent

AA Gent is zich in Spanje aan het klaarstomen voor de tweede seizoenshelft. De Buffalo's hopen ...

565
565
'Anderlecht zoekt doelman: 4 JPL-opties op lijstje'

Het blijft voorlopig nog altijd wachten tot de mercato helemaal losbarst bij Anderlecht. Het moet ...

429
429
Spaanse pers uit zijn dak na Supercopa-optreden Courtois

Aanstaande zondag wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. En degenen ...

546
546

Meer sportnieuws