Nielsen heeft grote plannen bij Club Brugge

door
Nielsen heeft grote plannen bij Club Brugge

Club Brugge maakt zich momenteel op voor enkele bepalende weken. In de Champions League hoopt men de goede start te kunnen verzilveren met een ticket voor de volgende ronde, in eigen land wil Club dan weer de kloof met leider Antwerp FC afbouwen. En daarvoor rekent men onder meer op Casper Nielsen.


Na een transfersoap van enkele weken tijd, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om de Deense middenvelder over te nemen van vice-kampioen Union SG. En dat bleek een uitstekende zet. Nielsen kon in een mum van tijd een vaste basisplaats versieren bij Blauw-Zwart, waar hij Ruud Vormer stilaan doet vergeten. In de voorbije weken hoorde hij meermaals bij de Brugse uitblinkers.

Nielsen is dan ook bijzonder tevreden over zijn transfer. "Op clubniveau ben ik bij een echte topploeg aan de slag gegaan en ik hoop dat ik hier nog verder kan groeien", vertelt hij tegenover Tipsbladet. "Maar het wordt ook zaak om hiervan te genieten. Want ik weet hoe snel het kan gaan. Mijn drie seizoenen bij Union waren in een flits voorbij. Ik probeer er dus van te genieten, want dit is erg mooi en ik ben trots op het pad dat ik heb afgelegd."

WK-SELECTIE
En Nielsen heeft nog grote plannen dit seizoen. Zijn goede prestaties bij Club leverden hem immers een nieuwe selectie op voor de nationale ploeg en dus mag hij ook stiekem dromen van een selectie voor het WK. "Ik spreek constant met bondscoach Kasper Hjulmand en hij bekijkt ook mijn wedstrijden. Het wordt zaak om door te gaan met het project dat we bij Club Brugge hebben lopen, zodat er hopelijk een plekje (in de WK-selectie, red.) voor mijn inzit."

LEES OOK: Club Brugge ruikt jackpot: goudhaantjes bij Europese elite

Indien Nielsen een Belg was, zou hij dat in de selectie van de Duivels zitten?

Meest recent

Club Brugge ruikt jackpot: goudhaantjes bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

23
23
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

45
45
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

212
212
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

235
235
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

239
239
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

96
96
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

80
80
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

85
85
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

61
61
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

55
55
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

65
65
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

194
194
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

213
213
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

340
340
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

44
44
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

209
209
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

181
181
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

289
289
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

51
51
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

92
92
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

54
54

Meer sportnieuws