Nielsen heeft grote plannen bij Club Brugge

444 stemmen
Nielsen heeft grote plannen bij Club Brugge

Club Brugge maakt zich momenteel op voor enkele bepalende weken. In de Champions League hoopt men de goede start te kunnen verzilveren met een ticket voor de volgende ronde, in eigen land wil Club dan weer de kloof met leider Antwerp FC afbouwen. En daarvoor rekent men onder meer op Casper Nielsen.


Na een transfersoap van enkele weken tijd, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om de Deense middenvelder over te nemen van vice-kampioen Union SG. En dat bleek een uitstekende zet. Nielsen kon in een mum van tijd een vaste basisplaats versieren bij Blauw-Zwart, waar hij Ruud Vormer stilaan doet vergeten. In de voorbije weken hoorde hij meermaals bij de Brugse uitblinkers.

Nielsen is dan ook bijzonder tevreden over zijn transfer. "Op clubniveau ben ik bij een echte topploeg aan de slag gegaan en ik hoop dat ik hier nog verder kan groeien", vertelt hij tegenover Tipsbladet. "Maar het wordt ook zaak om hiervan te genieten. Want ik weet hoe snel het kan gaan. Mijn drie seizoenen bij Union waren in een flits voorbij. Ik probeer er dus van te genieten, want dit is erg mooi en ik ben trots op het pad dat ik heb afgelegd."

WK-SELECTIE
En Nielsen heeft nog grote plannen dit seizoen. Zijn goede prestaties bij Club leverden hem immers een nieuwe selectie op voor de nationale ploeg en dus mag hij ook stiekem dromen van een selectie voor het WK. "Ik spreek constant met bondscoach Kasper Hjulmand en hij bekijkt ook mijn wedstrijden. Het wordt zaak om door te gaan met het project dat we bij Club Brugge hebben lopen, zodat er hopelijk een plekje (in de WK-selectie, red.) voor mijn inzit."

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Indien Nielsen een Belg was, zou hij dat in de selectie van de Duivels zitten?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

26
26
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

97
97
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

47
47
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

67
67
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

351
351
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

93
93
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

139
139
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

506
506
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

61
61
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

246
246
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

368
368
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1319
1319
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

563
563
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

186
186
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

207
207
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

829
829
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

611
611
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

206
206
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws