Nielsen heeft grote plannen bij Club Brugge

door
Nielsen heeft grote plannen bij Club Brugge

Club Brugge maakt zich momenteel op voor enkele bepalende weken. In de Champions League hoopt men de goede start te kunnen verzilveren met een ticket voor de volgende ronde, in eigen land wil Club dan weer de kloof met leider Antwerp FC afbouwen. En daarvoor rekent men onder meer op Casper Nielsen.


Na een transfersoap van enkele weken tijd, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om de Deense middenvelder over te nemen van vice-kampioen Union SG. En dat bleek een uitstekende zet. Nielsen kon in een mum van tijd een vaste basisplaats versieren bij Blauw-Zwart, waar hij Ruud Vormer stilaan doet vergeten. In de voorbije weken hoorde hij meermaals bij de Brugse uitblinkers.

Nielsen is dan ook bijzonder tevreden over zijn transfer. "Op clubniveau ben ik bij een echte topploeg aan de slag gegaan en ik hoop dat ik hier nog verder kan groeien", vertelt hij tegenover Tipsbladet. "Maar het wordt ook zaak om hiervan te genieten. Want ik weet hoe snel het kan gaan. Mijn drie seizoenen bij Union waren in een flits voorbij. Ik probeer er dus van te genieten, want dit is erg mooi en ik ben trots op het pad dat ik heb afgelegd."

WK-SELECTIE
En Nielsen heeft nog grote plannen dit seizoen. Zijn goede prestaties bij Club leverden hem immers een nieuwe selectie op voor de nationale ploeg en dus mag hij ook stiekem dromen van een selectie voor het WK. "Ik spreek constant met bondscoach Kasper Hjulmand en hij bekijkt ook mijn wedstrijden. Het wordt zaak om door te gaan met het project dat we bij Club Brugge hebben lopen, zodat er hopelijk een plekje (in de WK-selectie, red.) voor mijn inzit."

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Indien Nielsen een Belg was, zou hij dat in de selectie van de Duivels zitten?

Meest recent

Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

38
38
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

45
45
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

28
28
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

367
367
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

497
497
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

48
48
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

254
254
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

26
26
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

441
441
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

376
376
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

465
465
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

571
571
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

312
312
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

566
566
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

429
429
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

217
217
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

513
513
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

630
630
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

541
541
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

127
127
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

230
230
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

306
306
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

350
350
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

500
500

Meer sportnieuws