Nielsen heeft grote plannen bij Club Brugge

door
Nielsen heeft grote plannen bij Club Brugge

Club Brugge maakt zich momenteel op voor enkele bepalende weken. In de Champions League hoopt men de goede start te kunnen verzilveren met een ticket voor de volgende ronde, in eigen land wil Club dan weer de kloof met leider Antwerp FC afbouwen. En daarvoor rekent men onder meer op Casper Nielsen.


Na een transfersoap van enkele weken tijd, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om de Deense middenvelder over te nemen van vice-kampioen Union SG. En dat bleek een uitstekende zet. Nielsen kon in een mum van tijd een vaste basisplaats versieren bij Blauw-Zwart, waar hij Ruud Vormer stilaan doet vergeten. In de voorbije weken hoorde hij meermaals bij de Brugse uitblinkers.

Nielsen is dan ook bijzonder tevreden over zijn transfer. "Op clubniveau ben ik bij een echte topploeg aan de slag gegaan en ik hoop dat ik hier nog verder kan groeien", vertelt hij tegenover Tipsbladet. "Maar het wordt ook zaak om hiervan te genieten. Want ik weet hoe snel het kan gaan. Mijn drie seizoenen bij Union waren in een flits voorbij. Ik probeer er dus van te genieten, want dit is erg mooi en ik ben trots op het pad dat ik heb afgelegd."

WK-SELECTIE
En Nielsen heeft nog grote plannen dit seizoen. Zijn goede prestaties bij Club leverden hem immers een nieuwe selectie op voor de nationale ploeg en dus mag hij ook stiekem dromen van een selectie voor het WK. "Ik spreek constant met bondscoach Kasper Hjulmand en hij bekijkt ook mijn wedstrijden. Het wordt zaak om door te gaan met het project dat we bij Club Brugge hebben lopen, zodat er hopelijk een plekje (in de WK-selectie, red.) voor mijn inzit."

LEES OOK: Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Indien Nielsen een Belg was, zou hij dat in de selectie van de Duivels zitten?

Meest recent

Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

143
143
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

27
27
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

174
174
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

39
39
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

78
78
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

87
87
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

92
92
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

49
49
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

443
443
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

70
70
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

194
194
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

118
118
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

466
466
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

195
195
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

114
114
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

282
282
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

179
179
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

317
317
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

569
569
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

267
267
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

135
135
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

378
378
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

188
188
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

104
104

Meer sportnieuws