Positie Hazard ter discussie: "Problematisch"

door
Positie Hazard ter discussie:

De laatste samenkomst voor de afreis naar Qatar is voor de Rode Duivels niet bepaald geruststellend verlopen met oog op het WK. De tweede helft tegen Wales was al niet zo goed en zondag werd in Nederland opnieuw van een topland verloren. Bovendien halen enkele belangrijke spelers niet langer hun gewenste niveau.


Kevin De Bruyne blijft weliswaar dé bepalende figuur in dit elftal. Indien de spelmaker straks in Qatar zijn allerbeste niveau kan halen, geraken de Duivels al een heel eind. Idem voor Thibaut Courtois, een doelman waar menig land jaloers op is. Maar bij de sterkhouders achterin wordt de afnemende snelheid steeds problematischer. Maar ook het gebrek aan speelminuten bij Eden Hazard wordt steeds zorgwekkender.

De aanvoerder werkt weliswaar hard, maar is amper nog bepalend in zijn acties en staat zelden langer dan een uur tussen de lijnen. "De situatie rond Eden Hazard blijft problematisch", stelt analist Marc Degryse dan ook bij Het Laatste Nieuws. "Hij komt niet in de buurt van zijn beste niveau. Da’s gewoon een gebrek aan ritme en gevoel. Ik val in herhaling maar Hazard heeft gewoon wedstrijden nodig."

NIET TE VEEL VERWACHTEN
Degryse gaat zelfs nog een stap verder en stelt dat Roberto Martinez in zijn basiself op zoek moet gaan naar alternatieve spelers die wél voldoende minuten maken bij hun club. Maar ex-bondscoach Georges Leekens wil zover niet gaan en vindt dat Hazard nog steeds zijn plaats heeft. "Uiteraard is het niet meer de beste Eden, maar men moet weten wat je wil", klinkt het bij SudPresse. "Wil men dat hij elke match drie keer scoort of drie assists geeft? We mogen ook niet te veel verwachten."

LEES OOK: Degryse zet Doku op zijn plaats: “Hij valt mogelijk af”

Hazard is een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

95
95
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

122
122
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

166
166
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

220
220
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

47
47
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

217
217
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

165
165
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

236
236
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

164
164
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

402
402
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

340
340
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

284
284
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

181
181
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

551
551
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

691
691
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

417
417
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

339
339
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

168
168
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

642
642
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

607
607
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

376
376
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

557
557

Meer sportnieuws