Positie Hazard ter discussie: "Problematisch"

door
Positie Hazard ter discussie:

De laatste samenkomst voor de afreis naar Qatar is voor de Rode Duivels niet bepaald geruststellend verlopen met oog op het WK. De tweede helft tegen Wales was al niet zo goed en zondag werd in Nederland opnieuw van een topland verloren. Bovendien halen enkele belangrijke spelers niet langer hun gewenste niveau.


Kevin De Bruyne blijft weliswaar dé bepalende figuur in dit elftal. Indien de spelmaker straks in Qatar zijn allerbeste niveau kan halen, geraken de Duivels al een heel eind. Idem voor Thibaut Courtois, een doelman waar menig land jaloers op is. Maar bij de sterkhouders achterin wordt de afnemende snelheid steeds problematischer. Maar ook het gebrek aan speelminuten bij Eden Hazard wordt steeds zorgwekkender.

De aanvoerder werkt weliswaar hard, maar is amper nog bepalend in zijn acties en staat zelden langer dan een uur tussen de lijnen. "De situatie rond Eden Hazard blijft problematisch", stelt analist Marc Degryse dan ook bij Het Laatste Nieuws. "Hij komt niet in de buurt van zijn beste niveau. Da’s gewoon een gebrek aan ritme en gevoel. Ik val in herhaling maar Hazard heeft gewoon wedstrijden nodig."

NIET TE VEEL VERWACHTEN
Degryse gaat zelfs nog een stap verder en stelt dat Roberto Martinez in zijn basiself op zoek moet gaan naar alternatieve spelers die wél voldoende minuten maken bij hun club. Maar ex-bondscoach Georges Leekens wil zover niet gaan en vindt dat Hazard nog steeds zijn plaats heeft. "Uiteraard is het niet meer de beste Eden, maar men moet weten wat je wil", klinkt het bij SudPresse. "Wil men dat hij elke match drie keer scoort of drie assists geeft? We mogen ook niet te veel verwachten."

LEES OOK: Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Hazard is een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

37
37
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

64
64
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

48
48
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

21
21
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

255
255
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

152
152
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

366
366
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

35
35
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

366
366
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

216
216
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

341
341
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

129
129
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

215
215
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

130
130
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

171
171
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

178
178
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

680
680
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

695
695
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

331
331
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

171
171
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

55
55
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

296
296

Meer sportnieuws