SK Beveren haalt slag thuis: Mbokani voorgesteld op Freethiel

88
SK Beveren haalt slag thuis: Mbokani voorgesteld op Freethiel

Een kleine maand na het afsluiten van de zomermercato worden er nog steeds transfers afgerond. Zo hebben clubs nog steeds de toelating om transfervrij spelers te contracteren. Eén opvallende naam tussen die 'vrije' spelers was ongetwijfeld die van Dieumerci Mbokani. De Congolees zal het komende seizoen in actie komen voor SK Beveren. 


Dieumerci Mbokani flirtte op zijn 36ste al enige tijd met een terugkeer naar België. Op 1 juli verbrak de aanvaller zijn contract bij Kuwait SC nadat hij enkele keren niet correct betaald zou zijn geweest. Sindsdien werd hij al in verband gebracht met menig eersteklassers, maar ook nadrukkelijk met SK Beveren en RWDM uit 1B. Zojuist maakte SK Beveren immers bekend dat het Dieumerci Mbokani richting de Freethiel heeft geloodst. 

De aanvaller zette zijn handtekening onder een éénjarig contract, maar dwong ook een optie tot een verlenging van één seizoen af. Bij SK Beveren wil Mbokani zijn carrière opnieuw op de rails krijgen na een 'mindere' periode bij Kuwait SC. Ondanks die mindere periode wist de Congolees toch nog zeven keer de weg naar doel te vinden voor de ploeg uit Koeweit. Daarnaast werd hij er ook landskampioen. Bij Beveren is men alvast in de zevende hemel met de komst van 'Dieu', al is niet iedereen even positief over zijn komst. 

"Een risico"

In Het Nieuwsblad vertoont Rudi Cossey immers twijfels bij de komst van Mbokani. De voormalige trainer van de Congolees verwijst dan vooral naar de leeftijd van de aanvaller. "Ik dacht dat Dieu ging uitbollen in de woestijn, dus ik ben enigszins verrast door zijn terugkeer. Hij wordt in november 37 jaar, en komt toch uit een zwakke competitie. Hij zal moeten wennen aan het feit dat men nu een dubbele dekking op hem zal neerzetten", aldus Cossey. 

LEES OOK: Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Zal Mbokani SK Beveren terug naar 1A loodsen?

Meest recent

Standard wint wéér niet: Kortrijk pakt eindelijk weer punt

Na vier opeenvolgende nederlagen kreeg Standard een uitgelezen kans om weer aan te knopen met de ...

1
1
Bruno voert vijf wissels door bij Anderlecht

RSC Anderlecht ontvangt KVC Westerlo. De Brusselaars moeten flink aan de bak, want bij een nieuwe ...

104
104
Heynen en Thorup benoemen pijnpunt na nederlaag

KRC Genk is weer bij af. De Limburgers verloren met 1-0 van KV Mechelen en dat is alweer duur ...

67
67
JPL-trainersontslag op til? "Ik ben ook niet dom"

De druk op Cercle Brugge-coach Lars Friis neemt stilaan ondraaglijke proporties aan. Met amper 3 op ...

56
56
Standard krijgt speler terug na lange lijdensweg

Dimitri Lavalée heeft eindelijk opnieuw minuten kunnen maken bij Standard. Na een lange ...

6
6
Charleroi wil revanche: "Er zijn geen excuses"

De 3-0-nederlaag bij Antwerp is hard aangekomen bij Sporting Charleroi. Na een veelbelovende start ...

3
3
‘Anderlecht dumpt miljoenenflop: titelheld op komst’

Miljoenen betaald, geen enkele goal en zondag negentig minuten op de bank: Oliver Antman zit in een ...

112
112
De Cuyper bepalend in stunt tegen Manchester City

In de Premier League begonnen er om 16u vijf duels. Het was vooral uitkijken naar Manchester City ...

49
49
KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

KRC Genk hoopte na drie zeges op rij tegen KV Mechelen de vierde opeenvolgende overwinning te ...

49
49
Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vijf duels op het programma. Zo kwamen onder meer Bayer ...

18
18
Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

226
226
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

102
102
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

49
49
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

78
78
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

68
68
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

169
169
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

44
44
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

53
53
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

846
846
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

182
182
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

73
73
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

40
40
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

41
41
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

71
71
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

66
66

Meer sportnieuws