SK Beveren haalt slag thuis: Mbokani voorgesteld op Freethiel

door
SK Beveren haalt slag thuis: Mbokani voorgesteld op Freethiel

Een kleine maand na het afsluiten van de zomermercato worden er nog steeds transfers afgerond. Zo hebben clubs nog steeds de toelating om transfervrij spelers te contracteren. Eén opvallende naam tussen die 'vrije' spelers was ongetwijfeld die van Dieumerci Mbokani. De Congolees zal het komende seizoen in actie komen voor SK Beveren. 


Dieumerci Mbokani flirtte op zijn 36ste al enige tijd met een terugkeer naar België. Op 1 juli verbrak de aanvaller zijn contract bij Kuwait SC nadat hij enkele keren niet correct betaald zou zijn geweest. Sindsdien werd hij al in verband gebracht met menig eersteklassers, maar ook nadrukkelijk met SK Beveren en RWDM uit 1B. Zojuist maakte SK Beveren immers bekend dat het Dieumerci Mbokani richting de Freethiel heeft geloodst. 

De aanvaller zette zijn handtekening onder een éénjarig contract, maar dwong ook een optie tot een verlenging van één seizoen af. Bij SK Beveren wil Mbokani zijn carrière opnieuw op de rails krijgen na een 'mindere' periode bij Kuwait SC. Ondanks die mindere periode wist de Congolees toch nog zeven keer de weg naar doel te vinden voor de ploeg uit Koeweit. Daarnaast werd hij er ook landskampioen. Bij Beveren is men alvast in de zevende hemel met de komst van 'Dieu', al is niet iedereen even positief over zijn komst. 

"Een risico"

In Het Nieuwsblad vertoont Rudi Cossey immers twijfels bij de komst van Mbokani. De voormalige trainer van de Congolees verwijst dan vooral naar de leeftijd van de aanvaller. "Ik dacht dat Dieu ging uitbollen in de woestijn, dus ik ben enigszins verrast door zijn terugkeer. Hij wordt in november 37 jaar, en komt toch uit een zwakke competitie. Hij zal moeten wennen aan het feit dat men nu een dubbele dekking op hem zal neerzetten", aldus Cossey. 

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Zal Mbokani SK Beveren terug naar 1A loodsen?

Meest recent

Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

8
8
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

4
4
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

53
53
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

43
43
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

50
50
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

218
218
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

29
29
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

358
358
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

256
256
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

334
334
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

21
21
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

66
66
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

106
106
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

67
67
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

419
419
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

162
162
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

326
326
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

478
478
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

285
285
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

239
239
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

177
177
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

264
264

Meer sportnieuws