SK Beveren haalt slag thuis: Mbokani voorgesteld op Freethiel

88 stemmen
SK Beveren haalt slag thuis: Mbokani voorgesteld op Freethiel

Een kleine maand na het afsluiten van de zomermercato worden er nog steeds transfers afgerond. Zo hebben clubs nog steeds de toelating om transfervrij spelers te contracteren. Eén opvallende naam tussen die 'vrije' spelers was ongetwijfeld die van Dieumerci Mbokani. De Congolees zal het komende seizoen in actie komen voor SK Beveren. 


Dieumerci Mbokani flirtte op zijn 36ste al enige tijd met een terugkeer naar België. Op 1 juli verbrak de aanvaller zijn contract bij Kuwait SC nadat hij enkele keren niet correct betaald zou zijn geweest. Sindsdien werd hij al in verband gebracht met menig eersteklassers, maar ook nadrukkelijk met SK Beveren en RWDM uit 1B. Zojuist maakte SK Beveren immers bekend dat het Dieumerci Mbokani richting de Freethiel heeft geloodst. 

De aanvaller zette zijn handtekening onder een éénjarig contract, maar dwong ook een optie tot een verlenging van één seizoen af. Bij SK Beveren wil Mbokani zijn carrière opnieuw op de rails krijgen na een 'mindere' periode bij Kuwait SC. Ondanks die mindere periode wist de Congolees toch nog zeven keer de weg naar doel te vinden voor de ploeg uit Koeweit. Daarnaast werd hij er ook landskampioen. Bij Beveren is men alvast in de zevende hemel met de komst van 'Dieu', al is niet iedereen even positief over zijn komst. 

"Een risico"

In Het Nieuwsblad vertoont Rudi Cossey immers twijfels bij de komst van Mbokani. De voormalige trainer van de Congolees verwijst dan vooral naar de leeftijd van de aanvaller. "Ik dacht dat Dieu ging uitbollen in de woestijn, dus ik ben enigszins verrast door zijn terugkeer. Hij wordt in november 37 jaar, en komt toch uit een zwakke competitie. Hij zal moeten wennen aan het feit dat men nu een dubbele dekking op hem zal neerzetten", aldus Cossey. 

LEES OOK: 'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

Zal Mbokani SK Beveren terug naar 1A loodsen?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

28
28
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

83
83
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

407
407
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

36
36
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

47
47
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

309
309
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

419
419
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

505
505
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

850
850
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

116
116
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

524
524
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

53
53
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

138
138
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

97
97
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

152
152
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

407
407
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

722
722
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

306
306
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

504
504
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

410
410
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

232
232
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

106
106
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws