SK Beveren haalt slag thuis: Mbokani voorgesteld op Freethiel

88
SK Beveren haalt slag thuis: Mbokani voorgesteld op Freethiel

Een kleine maand na het afsluiten van de zomermercato worden er nog steeds transfers afgerond. Zo hebben clubs nog steeds de toelating om transfervrij spelers te contracteren. Eén opvallende naam tussen die 'vrije' spelers was ongetwijfeld die van Dieumerci Mbokani. De Congolees zal het komende seizoen in actie komen voor SK Beveren. 


Dieumerci Mbokani flirtte op zijn 36ste al enige tijd met een terugkeer naar België. Op 1 juli verbrak de aanvaller zijn contract bij Kuwait SC nadat hij enkele keren niet correct betaald zou zijn geweest. Sindsdien werd hij al in verband gebracht met menig eersteklassers, maar ook nadrukkelijk met SK Beveren en RWDM uit 1B. Zojuist maakte SK Beveren immers bekend dat het Dieumerci Mbokani richting de Freethiel heeft geloodst. 

De aanvaller zette zijn handtekening onder een éénjarig contract, maar dwong ook een optie tot een verlenging van één seizoen af. Bij SK Beveren wil Mbokani zijn carrière opnieuw op de rails krijgen na een 'mindere' periode bij Kuwait SC. Ondanks die mindere periode wist de Congolees toch nog zeven keer de weg naar doel te vinden voor de ploeg uit Koeweit. Daarnaast werd hij er ook landskampioen. Bij Beveren is men alvast in de zevende hemel met de komst van 'Dieu', al is niet iedereen even positief over zijn komst. 

"Een risico"

In Het Nieuwsblad vertoont Rudi Cossey immers twijfels bij de komst van Mbokani. De voormalige trainer van de Congolees verwijst dan vooral naar de leeftijd van de aanvaller. "Ik dacht dat Dieu ging uitbollen in de woestijn, dus ik ben enigszins verrast door zijn terugkeer. Hij wordt in november 37 jaar, en komt toch uit een zwakke competitie. Hij zal moeten wennen aan het feit dat men nu een dubbele dekking op hem zal neerzetten", aldus Cossey. 

LEES OOK: KSC Lokeren pakt uit met comeback: ‘Schat aan ervaring’

Zal Mbokani SK Beveren terug naar 1A loodsen?

Meest recent

Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

2
2
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

9
9
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

29
29
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

27
27
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

34
34
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

145
145
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

98
98
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

253
253
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

17
17
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

378
378
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

217
217
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

288
288
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

327
327
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

420
420
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

539
539
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

460
460
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

455
455
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

71
71
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

73
73
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

93
93
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

210
210
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

86
86
Union slaat weer toe: goudhaantje van vijfde niveau

Union SG doet het elke mercato weer. Relatief onbekende spelers binnenhalen en die een kans geven ...

212
212
Nicolas Frutos slaat hard terug bij Sporting Charleroi

Sporting Charleroi is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Carolo’s staan op een vierde ...

157
157
Interlandbreak hakt erin bij KRC Genk: grote valkuil

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver, maar de competitie ligt nu drie weken stil voor een ...

193
193

Meer sportnieuws