SK Beveren haalt slag thuis: Mbokani voorgesteld op Freethiel

door
SK Beveren haalt slag thuis: Mbokani voorgesteld op Freethiel

Een kleine maand na het afsluiten van de zomermercato worden er nog steeds transfers afgerond. Zo hebben clubs nog steeds de toelating om transfervrij spelers te contracteren. Eén opvallende naam tussen die 'vrije' spelers was ongetwijfeld die van Dieumerci Mbokani. De Congolees zal het komende seizoen in actie komen voor SK Beveren. 


Dieumerci Mbokani flirtte op zijn 36ste al enige tijd met een terugkeer naar België. Op 1 juli verbrak de aanvaller zijn contract bij Kuwait SC nadat hij enkele keren niet correct betaald zou zijn geweest. Sindsdien werd hij al in verband gebracht met menig eersteklassers, maar ook nadrukkelijk met SK Beveren en RWDM uit 1B. Zojuist maakte SK Beveren immers bekend dat het Dieumerci Mbokani richting de Freethiel heeft geloodst. 

De aanvaller zette zijn handtekening onder een éénjarig contract, maar dwong ook een optie tot een verlenging van één seizoen af. Bij SK Beveren wil Mbokani zijn carrière opnieuw op de rails krijgen na een 'mindere' periode bij Kuwait SC. Ondanks die mindere periode wist de Congolees toch nog zeven keer de weg naar doel te vinden voor de ploeg uit Koeweit. Daarnaast werd hij er ook landskampioen. Bij Beveren is men alvast in de zevende hemel met de komst van 'Dieu', al is niet iedereen even positief over zijn komst. 

"Een risico"

In Het Nieuwsblad vertoont Rudi Cossey immers twijfels bij de komst van Mbokani. De voormalige trainer van de Congolees verwijst dan vooral naar de leeftijd van de aanvaller. "Ik dacht dat Dieu ging uitbollen in de woestijn, dus ik ben enigszins verrast door zijn terugkeer. Hij wordt in november 37 jaar, en komt toch uit een zwakke competitie. Hij zal moeten wennen aan het feit dat men nu een dubbele dekking op hem zal neerzetten", aldus Cossey. 

LEES OOK: Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

Zal Mbokani SK Beveren terug naar 1A loodsen?

Meest recent

KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

24
24
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

28
28
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

71
71
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

41
41
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

77
77
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

19
19
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

119
119
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

482
482
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

134
134
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

344
344
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

65
65
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

437
437
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

129
129
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

52
52
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

361
361
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

122
122
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

256
256
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

296
296
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

776
776
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

97
97
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

214
214
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

540
540
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

64
64
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

325
325
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

335
335

Meer sportnieuws