'Opluchting Martinez: assistent wijst job als T1 af'

107
'Opluchting Martinez: assistent wijst job als T1 af'

De Rode Duivels hebben de voorbije dagen hun campagne in de Nations League afgesloten met een zege tegen Wales en een nederlaag in Nederland. Dat was niet genoeg om kwalificatie voor de Final Four af te dwingen en zorgt er ook voor dat ze binnen twee maanden met gemengde gevoelens naar Qatar zullen afreizen voor het WK.


De komende twee maanden zal Martinez moeten gebruiken om nog enkele stevige knopen door te hakken, want hij zal zijn ruime selectie nog moeten terugbrengen tot 26 spelers. De staff ligt daarentegen wel al vast, ook al was daar de laatste tijd wat twijfel over ontstaan. Thierry Henry en Thomas Vermaelen blijven de nationale ploeg wel sowieso trouw, maar Anthony Barry kreeg enkele verleidelijke aanbiedingen.

De 36-jarige Engelsman verliet in februari de nationale ploeg van Ierland om aan de slag te gaan als één van de assistenten van Martinez, maar kon na zeven maanden alweer vertrekken. Volgens The Sun was Barry, die naast zijn werk bij de Duivels ook als assistent werkzaam is bij Chelsea, immers bij een aantal Engelse clubs in beeld om hoofdtrainer te worden.

WK
Onder meer Huddersfield Town, momenteel op de voorlaatste plaats in de Engelse Championship, trok hard aan de mouw van Barry, maar die zal de interesse naast zich neerleggen. Hij wil immers absoluut met de Rode Duivels naar het WK en dat is niet verenigbaar met een job als hoofdcoach. Hij zal daarom nog minstens enkele maanden wachten alvorens de stap naar een job als T1 te zetten.

LEES OOK: Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Goede zaak voor de Rode Duivels?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

2
2
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

20
20
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

44
44
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

29
29
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

25
25
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

109
109
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

54
54
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

109
109
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

151
151
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

39
39
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

63
63
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

277
277
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

211
211
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

154
154
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

858
858
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

336
336
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

128
128
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

194
194
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

87
87
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

223
223
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

273
273
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

590
590
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

276
276
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

260
260
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77

Meer sportnieuws