'Opluchting Martinez: assistent wijst job als T1 af'

door
'Opluchting Martinez: assistent wijst job als T1 af'

De Rode Duivels hebben de voorbije dagen hun campagne in de Nations League afgesloten met een zege tegen Wales en een nederlaag in Nederland. Dat was niet genoeg om kwalificatie voor de Final Four af te dwingen en zorgt er ook voor dat ze binnen twee maanden met gemengde gevoelens naar Qatar zullen afreizen voor het WK.


De komende twee maanden zal Martinez moeten gebruiken om nog enkele stevige knopen door te hakken, want hij zal zijn ruime selectie nog moeten terugbrengen tot 26 spelers. De staff ligt daarentegen wel al vast, ook al was daar de laatste tijd wat twijfel over ontstaan. Thierry Henry en Thomas Vermaelen blijven de nationale ploeg wel sowieso trouw, maar Anthony Barry kreeg enkele verleidelijke aanbiedingen.

De 36-jarige Engelsman verliet in februari de nationale ploeg van Ierland om aan de slag te gaan als één van de assistenten van Martinez, maar kon na zeven maanden alweer vertrekken. Volgens The Sun was Barry, die naast zijn werk bij de Duivels ook als assistent werkzaam is bij Chelsea, immers bij een aantal Engelse clubs in beeld om hoofdtrainer te worden.

WK
Onder meer Huddersfield Town, momenteel op de voorlaatste plaats in de Engelse Championship, trok hard aan de mouw van Barry, maar die zal de interesse naast zich neerleggen. Hij wil immers absoluut met de Rode Duivels naar het WK en dat is niet verenigbaar met een job als hoofdcoach. Hij zal daarom nog minstens enkele maanden wachten alvorens de stap naar een job als T1 te zetten.

LEES OOK: Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

Goede zaak voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

3
3
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

12
12
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

78
78
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

56
56
Vroegtijdig einde carrière Mignolet? Vader reageert

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

79
79
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

50
50
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

74
74
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

134
134
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

40
40
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

691
691
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

67
67
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

69
69
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

330
330
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

83
83
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

355
355
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

381
381
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

61
61
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

182
182
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

150
150
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

89
89
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

40
40
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

276
276
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

57
57
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

52
52
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

229
229

Meer sportnieuws