Martinez krijgt veeg uit de pan: "Zoiets is ondenkbaar"

door
Martinez krijgt veeg uit de pan:

De Rode Duivels strijden zondagavond tegen Nederland voor een plekje in de Final Four van de Nations League. Voor de Belgen is dat bovendien een uitgelezen kans om revanche te nemen voor de nederlaag van begin juli in Brussel. Toen won Oranje de 'Derby der Lage Landen' met duidelijke 1-4-cijfers.


De Belgen werden in het Koning Boudewijn-stadion afgetroefd door de snelle aanvallers van de Nederlanders en een veel wendbaarder middenveld. Bovendien werd toen niet meteen een gepaste oplossing gevonden voor het vroege uitvallen van Romelu Lukaku. En dat laatste mag toch de bondscoach aangerekend worden. Analist Aad de Mos loopt dan ook niet bepaald hoog op met Martinez.

In een uitgebreid interview met het weekblad De Zondag, laat De Mos immers verstaan dat hij Louis van Gaal veel hoger inschat als bondscoach. "De Belgen zijn afhankelijk van één speler (De Bruyne, red.), terwijl dat bij ons niet zo is", stelt de analist. "Wij hebben meer oplossingen en ook een betere coach. Martinez is een people manager, terwijl Van Gaal één van de sterksten ter wereld is."

GEEN KUUROORD
De Mos stoort zich ook wel op het hautaine gedrag van Van Gaal in de pers, maar dat wil niets zeggen over zijn werk als trainer. "Hij weet wat modern voetbal inhoudt, is innovatief én is eerlijk in zijn spelersbenadering. Dat iemand zonder club en zonder ritme bij de selectie wordt gehaald zoals Denayer bij jullie, is bij hem ondenkbaar. Louis zegt: 'het is hier geen kuuroord'."

LEES OOK: Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Wie is volgens u de beste trainer op dit moment?

Meest recent

Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

11
11
Hoogspanning bij Pro League: competitiehervorming op schop?

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

36
36
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

59
59
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

171
171
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

169
169
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

98
98
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

217
217
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

143
143
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

90
90
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

52
52
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

269
269
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

375
375
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

88
88
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

597
597
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

279
279
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

111
111
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

130
130
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

452
452
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

102
102
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

344
344
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

805
805
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

311
311
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

62
62
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

307
307

Meer sportnieuws