Martinez krijgt veeg uit de pan: "Zoiets is ondenkbaar"

door
Martinez krijgt veeg uit de pan:

De Rode Duivels strijden zondagavond tegen Nederland voor een plekje in de Final Four van de Nations League. Voor de Belgen is dat bovendien een uitgelezen kans om revanche te nemen voor de nederlaag van begin juli in Brussel. Toen won Oranje de 'Derby der Lage Landen' met duidelijke 1-4-cijfers.


De Belgen werden in het Koning Boudewijn-stadion afgetroefd door de snelle aanvallers van de Nederlanders en een veel wendbaarder middenveld. Bovendien werd toen niet meteen een gepaste oplossing gevonden voor het vroege uitvallen van Romelu Lukaku. En dat laatste mag toch de bondscoach aangerekend worden. Analist Aad de Mos loopt dan ook niet bepaald hoog op met Martinez.

In een uitgebreid interview met het weekblad De Zondag, laat De Mos immers verstaan dat hij Louis van Gaal veel hoger inschat als bondscoach. "De Belgen zijn afhankelijk van één speler (De Bruyne, red.), terwijl dat bij ons niet zo is", stelt de analist. "Wij hebben meer oplossingen en ook een betere coach. Martinez is een people manager, terwijl Van Gaal één van de sterksten ter wereld is."

GEEN KUUROORD
De Mos stoort zich ook wel op het hautaine gedrag van Van Gaal in de pers, maar dat wil niets zeggen over zijn werk als trainer. "Hij weet wat modern voetbal inhoudt, is innovatief én is eerlijk in zijn spelersbenadering. Dat iemand zonder club en zonder ritme bij de selectie wordt gehaald zoals Denayer bij jullie, is bij hem ondenkbaar. Louis zegt: 'het is hier geen kuuroord'."

LEES OOK: Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

Wie is volgens u de beste trainer op dit moment?

Meest recent

Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

8
8
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

33
33
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

54
54
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

15
15
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

238
238
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

87
87
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

344
344
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

275
275
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

118
118
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

192
192
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

387
387
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

106
106
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

277
277
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

202
202
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

241
241
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

444
444
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

189
189
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

316
316
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

184
184
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

221
221
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

400
400
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

570
570
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

123
123

Meer sportnieuws