Martinez krijgt veeg uit de pan: "Zoiets is ondenkbaar"

door
Martinez krijgt veeg uit de pan:

De Rode Duivels strijden zondagavond tegen Nederland voor een plekje in de Final Four van de Nations League. Voor de Belgen is dat bovendien een uitgelezen kans om revanche te nemen voor de nederlaag van begin juli in Brussel. Toen won Oranje de 'Derby der Lage Landen' met duidelijke 1-4-cijfers.


De Belgen werden in het Koning Boudewijn-stadion afgetroefd door de snelle aanvallers van de Nederlanders en een veel wendbaarder middenveld. Bovendien werd toen niet meteen een gepaste oplossing gevonden voor het vroege uitvallen van Romelu Lukaku. En dat laatste mag toch de bondscoach aangerekend worden. Analist Aad de Mos loopt dan ook niet bepaald hoog op met Martinez.

In een uitgebreid interview met het weekblad De Zondag, laat De Mos immers verstaan dat hij Louis van Gaal veel hoger inschat als bondscoach. "De Belgen zijn afhankelijk van één speler (De Bruyne, red.), terwijl dat bij ons niet zo is", stelt de analist. "Wij hebben meer oplossingen en ook een betere coach. Martinez is een people manager, terwijl Van Gaal één van de sterksten ter wereld is."

GEEN KUUROORD
De Mos stoort zich ook wel op het hautaine gedrag van Van Gaal in de pers, maar dat wil niets zeggen over zijn werk als trainer. "Hij weet wat modern voetbal inhoudt, is innovatief én is eerlijk in zijn spelersbenadering. Dat iemand zonder club en zonder ritme bij de selectie wordt gehaald zoals Denayer bij jullie, is bij hem ondenkbaar. Louis zegt: 'het is hier geen kuuroord'."

LEES OOK: Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Wie is volgens u de beste trainer op dit moment?

Meest recent

Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

35
35
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

106
106
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

77
77
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

42
42
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

13
13
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

433
433
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

245
245
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

350
350
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

97
97
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

496
496
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

883
883
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

270
270
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

575
575
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

295
295
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

223
223
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

119
119
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

90
90
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

56
56
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

239
239
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

36
36
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

195
195
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

245
245
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

50
50
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

142
142

Meer sportnieuws