Martinez krijgt veeg uit de pan: "Zoiets is ondenkbaar"

door
Martinez krijgt veeg uit de pan:

De Rode Duivels strijden zondagavond tegen Nederland voor een plekje in de Final Four van de Nations League. Voor de Belgen is dat bovendien een uitgelezen kans om revanche te nemen voor de nederlaag van begin juli in Brussel. Toen won Oranje de 'Derby der Lage Landen' met duidelijke 1-4-cijfers.


De Belgen werden in het Koning Boudewijn-stadion afgetroefd door de snelle aanvallers van de Nederlanders en een veel wendbaarder middenveld. Bovendien werd toen niet meteen een gepaste oplossing gevonden voor het vroege uitvallen van Romelu Lukaku. En dat laatste mag toch de bondscoach aangerekend worden. Analist Aad de Mos loopt dan ook niet bepaald hoog op met Martinez.

In een uitgebreid interview met het weekblad De Zondag, laat De Mos immers verstaan dat hij Louis van Gaal veel hoger inschat als bondscoach. "De Belgen zijn afhankelijk van één speler (De Bruyne, red.), terwijl dat bij ons niet zo is", stelt de analist. "Wij hebben meer oplossingen en ook een betere coach. Martinez is een people manager, terwijl Van Gaal één van de sterksten ter wereld is."

GEEN KUUROORD
De Mos stoort zich ook wel op het hautaine gedrag van Van Gaal in de pers, maar dat wil niets zeggen over zijn werk als trainer. "Hij weet wat modern voetbal inhoudt, is innovatief én is eerlijk in zijn spelersbenadering. Dat iemand zonder club en zonder ritme bij de selectie wordt gehaald zoals Denayer bij jullie, is bij hem ondenkbaar. Louis zegt: 'het is hier geen kuuroord'."

LEES OOK: Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wie is volgens u de beste trainer op dit moment?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

71
71
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

37
37
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

23
23
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

50
50
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

172
172
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

119
119
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

135
135
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

44
44
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

202
202
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

43
43
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

102
102
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

492
492
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

207
207
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

112
112
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

265
265
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

416
416
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

281
281
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

606
606
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

475
475
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

165
165
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

39
39
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

96
96
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

204
204
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

95
95

Meer sportnieuws