Goed nieuws Anderlecht: "Hij is kandidaat voor WK"

door
Goed nieuws Anderlecht:

RSC Anderlecht zag tijdens de huidige interland-break weer verschillende spelers uitzwermen met internationale verplichtingen. Met Zeno Debast leverde de recordkampioen zelfs een nieuwe Rode Duivel af. Maar in de selectie van coach Felice Mazzu lopen nog meer (potentiële) internationals rond.


Majeed Ashimeru is daar alvast eentje van. De middenvelder heeft inmiddels al twee caps bij Ghana achter zijn naam staan. En dat hadden er principe nog meer kunnen zijn. Dat bevestigde bondscoach Otto Addo tijdens het huidige oefenkamp. "Voor Majeed was het vooral een kwestie van pech. Want toen we hem wilden selecteren voor de vorige wedstrijden, was hij telkens geblesseerd", werd Addo geciteerd bij Africa Football News.

Momenteel houdt Ghana een oefenkamp ter voorbereiding voor het WK in Qatar, waar het land in een poule zit met Zuid-Korea, Portugal en Uruguay. Voor die stage riep Addo een ruime selectie van liefst 29 spelers op. En daarbij had hij geen plaats voorzien voor Ashimeru. Maar toch hoeft de middenvelder van Paars-Wit niet te wanhopen richting het wereldkampioenschap.

KANDIDAAT WK
Zo benadrukt Addo dat Ashimeru wel degelijk kandidaat blijft voor een ticket voor Qatar. "Hij staat duidelijk op onze radar en is selecteerbaar. Het voorbije halfjaar heeft hij pech gehad met zijn blessures. Maar als hij fit kan blijven weet je nooit, dan heeft hij alle kans om de groep voor het WK te halen. We blijven hem in het oog houden", aldus de bondscoach

LEES OOK: KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

Indien iedereen fit, staat Ashimeru dan in uw ideale basiself bij RSCA?

Meest recent

Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

5
5
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

126
126
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

3
3
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

137
137
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

390
390
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

55
55
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

33
33
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

98
98
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

88
88
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

19
19
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

40
40
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

82
82
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

188
188
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

42
42
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

101
101
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

18
18
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

53
53
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

25
25
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

246
246
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

117
117
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

98
98
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

187
187
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

42
42
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

152
152
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

82
82

Meer sportnieuws