Goed nieuws Anderlecht: "Hij is kandidaat voor WK"

136 stemmen
Goed nieuws Anderlecht:

RSC Anderlecht zag tijdens de huidige interland-break weer verschillende spelers uitzwermen met internationale verplichtingen. Met Zeno Debast leverde de recordkampioen zelfs een nieuwe Rode Duivel af. Maar in de selectie van coach Felice Mazzu lopen nog meer (potentiële) internationals rond.


Majeed Ashimeru is daar alvast eentje van. De middenvelder heeft inmiddels al twee caps bij Ghana achter zijn naam staan. En dat hadden er principe nog meer kunnen zijn. Dat bevestigde bondscoach Otto Addo tijdens het huidige oefenkamp. "Voor Majeed was het vooral een kwestie van pech. Want toen we hem wilden selecteren voor de vorige wedstrijden, was hij telkens geblesseerd", werd Addo geciteerd bij Africa Football News.

Momenteel houdt Ghana een oefenkamp ter voorbereiding voor het WK in Qatar, waar het land in een poule zit met Zuid-Korea, Portugal en Uruguay. Voor die stage riep Addo een ruime selectie van liefst 29 spelers op. En daarbij had hij geen plaats voorzien voor Ashimeru. Maar toch hoeft de middenvelder van Paars-Wit niet te wanhopen richting het wereldkampioenschap.

KANDIDAAT WK
Zo benadrukt Addo dat Ashimeru wel degelijk kandidaat blijft voor een ticket voor Qatar. "Hij staat duidelijk op onze radar en is selecteerbaar. Het voorbije halfjaar heeft hij pech gehad met zijn blessures. Maar als hij fit kan blijven weet je nooit, dan heeft hij alle kans om de groep voor het WK te halen. We blijven hem in het oog houden", aldus de bondscoach

LEES OOK: Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Indien iedereen fit, staat Ashimeru dan in uw ideale basiself bij RSCA?

Meest recent

Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

14
14
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

28
28
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

243
243
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

22
22
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

108
108
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

91
91
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

478
478
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

103
103
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

97
97
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

324
324
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

22
22
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

569
569
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

438
438
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

66
66
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

382
382
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

431
431
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

203
203
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

233
233
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

422
422
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

604
604
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

154
154
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

344
344
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

113
113
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

800
800
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

151
151

Meer sportnieuws