'Pioli stelt masterplan-De Ketelaere op'

door
'Pioli stelt masterplan-De Ketelaere op'

Na een transfersoap van enkele weken, kon Charles De Ketelaere afgelopen zomer zijn droomtransfer afronden. Zo ruilde de jonge Rode Duivel Club Brugge voor een recordbedrag in voor AC Milan. Zijn start bij de Italiaanse kampioen was zeker niet slecht, al blijft men er toch een beetje op hun honger zitten.


Door de aanslepende transferonderhandelingen kon De Ketelaere slechts de laatste twee weken van de voorbereiding meemaken bij de Rossoneri. Maar in de laatste oefenmatchen deed hij het goed en dus duurde het niet lang alvorens coach Stefano Pioli hem een basisplaats gaf in zijn elftal. Inmiddels heeft CDK ook al 9 wedstrijden op de teller staan, waarvan het merendeel als titularis.

In die wedstrijden kon hij de Italianen ook al charmeren met enkele knappe acties. Maar efficiënt was hij tot dusver allerminst. Zo zorgde De Ketelaere voor slechts één assist, op zijn eerste treffer in het rood-zwarte shirt is het voorlopig nog wachten. Uiteraard heeft de spelmaker op zijn 21ste nog voldoende tijd om zijn statistieken op te krikken. Toch zou Pioli op een plannetje broeden volgens La Gazzetta dello Sport.

MEER MINUTEN EN VERTROUWEN
De trainer is voor alle duidelijkheid erg tevreden met wat CDK tot dusver liet zien, maar beseft ook dat zijn statistieken beter moeten. Daarom zou Pioli aan een plan werken. Allereerst wil hij de Rode Duivel nog meer speelminuten geven. De Ketelaere startte de voorbije weken doorgaans wel in de basis, maar maakte in Milanese loondienst nog geen enkele wedstrijd vol. Daar moet na de interland-break verandering in komen. Daarnaast wil Pioli zijn topaanwinst nadrukkelijker aanmoedigen om vaker zelf zijn kans te gaan. Op die manier hoopt de trainer hem voldoende vertrouwen te geven zodat hij meer beslissendere acties durft te ondernemen.

LEES OOK: De Ketelaere schittert en baalt: "Het is doodjammer"

De Ketelaere gaat het helemaal maken bij Milan ...

Meest recent

Charleroi-RSCA: Hasi kiest voor deze elf namen

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen Sporting Charleroi. Winnen is broodnodig, anders ...

43
43
Wils steeds meer onder druk: wat zegt de coach?

Royal Antwerp FC staat onder zware druk. Zondag ontvangen ze Club Brugge en dat is altijd een zeer ...

18
18
'Zirkzee verlaat Man Utd: zes clubs in de running'

Joshua Zirkzee gaat Manchester United in de wintermercato wellicht verlaten. Trainer Ruben Amorim is ...

18
18
Club Brugge op hete kolen: vertraging in stadiondossier

Club Brugge heeft weinig tijd om te bekomen van de pandoering tegen Bayern München, want binnen ...

390
390
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal ...

195
195
Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

217
217
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

115
115
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

175
175
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

226
226
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

264
264
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

119
119
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

179
179
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

255
255
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

141
141
Clasico ontploft: Yamal snoert Courtois de mond

Komende speeldag staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. Alle ogen in ...

216
216
De Mil alsnog naar Belgische top? “Of van Bommel…”

Rik De Mil stond op korte tijd dicht bij twee nieuwe uitdagingen. In de zomer trok Royal Antwerp FC ...

204
204
Baro verbaast iedereen met straffe ambities KAA Gent

KAA Gent is aan de weg naar de top van het Belgische voetbal aan het timmeren onder Ivan Leko. De ...

375
375
Van Crombrugge slaat snoeihard terug op kritiek

KRC Genk speelde 0-0 gelijk tegen Real Betis in de Europa League. Voor doelman Hendrik Van ...

159
159
'Twist compleet in trainersdossier OHL'

OH Leuven moet zaterdag op bezoek bij KV Mechelen. Dat zal de voorlaatste in principe nog steeds ...

172
172
'2 maand na exit op Neerpede: Nederlandse toppers in de rij'

Enkele dagen geleden kroonde Marokko zich op zeer fraaie wijze tot wereldkampioen bij de U20, door ...

156
156
Union verbaast compleet en plukt pion weg bij Club Brugge

Het zijn voor Union zeer woelige weken geweest. Tijdens de interlandbreak werd het geconfronteerd ...

307
307
Club met neus op feiten gedrukt: "In België gaat dat nog..."

Het is voor de Belgische clubs alweer geen goede Europese week geworden. Genk wist donderdag wel ...

240
240
'Vierdubbele transferdomper in januari voor Anderlecht'

Anderlecht beleefde een zeer drukke transferzomer, maar uiteindelijk slaagde het er niet in om alle ...

354
354
Leko corrigeert pikante uitspraak: "Dat deed pijn"

AA Gent gaat zaterdag tegen Standard op zoek naar eerherstel na de pandoering van vorige week op ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Toekomst Messi bekend, Mechelen haalt lieveling terug'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

86
86

Meer sportnieuws