'Ten Hag brengt vedette in grote problemen'

83 stemmen
'Ten Hag brengt vedette in grote problemen'

Manchester United betaalde vorige zomer 70 miljoen euro voor Casemiro, maar de Braziliaan startte nog geen enkele keer in de Premier League. De dure middenvelder wordt bij de Reds voornamelijk gebruikt als luxe-invaller.


Casemiro heeft uiteraard tijd nodig om zich aan te passen aan zijn nieuwe leefomgeving, zijn ploegmaats en zijn sportieve habitat. “Hij moet ook nog gewend raken aan mijn speelstijl”, zei Erik ten Hag drie weken geleden al. “Daarnaast, McTominay speelt erg goed.” Ten Hag liet Casemiro nog maar één keer opdraven in de basisploeg: in de Europa League tegen Real Sociedad.

GEEN BASISSPELER

Het contrast met Antony, die andere miljoenenaankoop van Manchester United, is erg groot. De ex-ster van Ajax wordt doorgaans gebruikt als een basisspeler, terwijl Casemiro voorlopig enkel een rol als invaller krijgt toebedeeld. Tegen FC Sheriff en Arsenal werd hij in beide gevallen in de ploeg gebracht om de wedstrijd te controleren, en de voorsprong niet meer in het gedrang te laten komen.

Casemiro doet zijn best om zich te acclimatiseren bij Manchester United, hij leert Engels spreken en vond al snel een definitieve woonst, en het is zijn plan om lang te spelen bij de club - hij heeft er een contract tot en met 2026. Anderzijds werden er veel vragen gesteld rond de transfer van Casimiro. “Is deze aankoop noodzakelijk? Ik denk het niet”, zei Wayne Rooney.”

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Zal Casemiro nog belangrijk worden bij Man United?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

41
41
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

21
21
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

70
70
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

366
366
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

54
54
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

171
171
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

210
210
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

161
161
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

458
458
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

114
114
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

108
108
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

54
54
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

155
155
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

310
310
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

123
123
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

59
59
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

77
77
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

255
255
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

121
121
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

74
74
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

165
165
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

444
444
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

288
288
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

551
551
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

150
150

Meer sportnieuws