'Ten Hag brengt vedette in grote problemen'

83 stemmen
'Ten Hag brengt vedette in grote problemen'

Manchester United betaalde vorige zomer 70 miljoen euro voor Casemiro, maar de Braziliaan startte nog geen enkele keer in de Premier League. De dure middenvelder wordt bij de Reds voornamelijk gebruikt als luxe-invaller.


Casemiro heeft uiteraard tijd nodig om zich aan te passen aan zijn nieuwe leefomgeving, zijn ploegmaats en zijn sportieve habitat. “Hij moet ook nog gewend raken aan mijn speelstijl”, zei Erik ten Hag drie weken geleden al. “Daarnaast, McTominay speelt erg goed.” Ten Hag liet Casemiro nog maar één keer opdraven in de basisploeg: in de Europa League tegen Real Sociedad.

GEEN BASISSPELER

Het contrast met Antony, die andere miljoenenaankoop van Manchester United, is erg groot. De ex-ster van Ajax wordt doorgaans gebruikt als een basisspeler, terwijl Casemiro voorlopig enkel een rol als invaller krijgt toebedeeld. Tegen FC Sheriff en Arsenal werd hij in beide gevallen in de ploeg gebracht om de wedstrijd te controleren, en de voorsprong niet meer in het gedrang te laten komen.

Casemiro doet zijn best om zich te acclimatiseren bij Manchester United, hij leert Engels spreken en vond al snel een definitieve woonst, en het is zijn plan om lang te spelen bij de club - hij heeft er een contract tot en met 2026. Anderzijds werden er veel vragen gesteld rond de transfer van Casimiro. “Is deze aankoop noodzakelijk? Ik denk het niet”, zei Wayne Rooney.”

LEES OOK: Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Zal Casemiro nog belangrijk worden bij Man United?

Meest recent

Stunt in de maak: Club Brugge aast op WK-sensatie

Club Brugge wil opnieuw verrassen op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft volgens lokale bronnen een ...

361
361
'Duivels stappen voor clash met Spanje wéér naar FIFA'

Het zat er de voorbije dagen bovenarms op tussen de Belgische en wereldvoetbalbond. De beslissing ...

18
18
'Nieuwe wending: Union heeft recordtransfer voor grijpen'

Voor Union is het alweer een zeer drukke transferzomer. De bekerwinnaar was tot dusver vooral zeer ...

26
26
Frankrijk is de VS niet: FIFA stuurt Les Bleus wandelen

Er was de voorbije dagen heel wat ophef rond de beslissing van de FIFA om de schorsing van Folarin ...

78
78
Juventus pakt uit met alweer Belgisch talent

Juventus kwam de voorbije jaren bijzonder graag naar België om jonge talenten binnen te halen. ...

24
24
'Union schrikt: Khalaili-deal op losse schroeven'

Voor Union wordt het deze zomer weer business as usual: het zal zijn beste spelers zien vertrekken. ...

42
42
'Titanenstrijd om Tresoldi: Club neemt standpunt in'

Bij Club Brugge lijkt er op dit moment stilte voor de storm te heersen. De verwachting is dat het ...

266
266
Genk wint tweede oefenwedstrijd: twee grote verrassingen

KRC Genk hoopt zich na een tegenvallend seizoen in de komende jaargang te herpakken. Woensdag hebben ...

129
129
'Stroomversnelling op komst in dossier Tzolis'

Club Brugge begon zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen met een overwinning tegen KV Kortrijk, ...

179
179
'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp vertoeft momenteel op stage in Duitsland om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen, ...

229
229
‘Warleson weg: Cercle Brugge kijkt naar bekende naam’

Cercle Brugge staat op het punt afscheid te nemen van doelman Warleson. Da Braziliaan gaat naar het ...

155
155
‘Eriksen onderzocht na nieuwe hartproblemen’

Vorige maand was het vlak voor het WK even schrikken. Christian Eriksen ging naar de grond en het ...

59
59
Balogun bijt van zich af na Duivelse pandoering

De commotie rond Folarin Balogun voor de clash tegen de Rode Duivels zorgde voor een storm. De ...

309
309
‘De Cat naar nieuwe club: vangt Anderlecht toch meer?’

Nathan De Cat heeft na een topseizoen bij RSC Anderlecht een knaltransfer beet. De middenvelder ...

397
397
Amerikaanse ‘tweeling’ Lukaku briest: “Kan niet naar buiten”

Romelu Lukaku heeft een dubbelganger rondlopen in de Verenigde Staten. Voormalige American ...

34
34
‘KV Kortrijk stunt met toptransfer bij Chelsea’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels willen er ...

212
212
Charleroi laat aanvaller gaan, knappe oefenzege Essevee

De zomer betekent voor de clubs uit de Jupiler Pro League dat ze zich volop voorbereiden op het ...

109
109
'Done deal: alle details over transfer De Cat bekend'

Anderlecht cashte deze zomer al stevig met de verkoop van Keisuke Goto, die voor 10 miljoen euro ...

409
409
'Club wrijft zich in handen na transfernieuws Arsenal'

Bij Club Brugge zijn ze aan de voorbereiding begonnen zonder echte nieuwkomers in de A-kern. Het is ...

298
298
'Exodus Anderlecht: ook Sardella op weg naar uitgang'

Bij Anderlecht lijkt er deze zomer toch een stevige uittocht in de maak. Daarbij vertrekken ook heel ...

316
316
'Grootmacht mengt zich plots in strijd voor Raskin'

Vrijdag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak op het WK, want dan wacht in de kwartfinale een ...

366
366
Volgende WK-slachtoffer: einde van tijdperk bij Kroatië

Het WK betekent traditioneel voor heel wat bondscoaches het einde van de rit bij hun land, of dat nu ...

50
50
'Barça pakt uit met nieuw transferoffensief bij Club'

Bij Club Brugge bleef het deze zomer tot dusver vrij rustig qua transfers, maar het echte geweld ...

427
427
'Theate ziet knaltransfer dichterbij komen'

Voor Arthur Theate is het WK tot dusver een ontgoocheling. De linksvoetige centrale verdediger was ...

103
103
Club pakt uit met zeer verrassende transfer bij Patro

Club Brugge hield zich tot dusver vrij koest op de transfermarkt, al haalde het wel al enkele jonge ...

267
267

Meer sportnieuws