Grote onvrede bij WK-tegenstander Canada

door
Grote onvrede bij WK-tegenstander Canada

Binnen twee maanden gaat het WK in Qatar al van start en dus is het ook uitkijken naar wat de tegenstanders van de Rode Duivels tijdens deze interlandperiode vermogen. Vrijdagavond kwamen bijvoorbeeld Marokko en Canada in actie. De Marokkanen namen vlot de maat van Chili, terwijl Canada geen moeite had met Qatar.


De wedstrijd werd in Wenen gespeeld en daar hadden de Canadezen genoeg aan een kwartier om helemaal af te rekenen met het WK-gastland. Cyle Larin (Club Brugge) opende al na vier minuten de score en negen minuten later legde Jonathan David de eindstand al vast. De ex-spits legde met zijn viering wel bloot dat er wat spanningen heersen in zijn land.

Terwijl de voorbije dagen zowat alle deelnemers hun nieuwe shirt voor het WK presenteerden, bleef het in Canada immers stil. Daar kregen ze immers te horen dat sponsor Nike niet van plan is om een nieuw WK-shirt te maken en dat ze het dus met hun oude uitrusting zullen moeten doen. "Canada zit op een ander schema voor het invoeren van nieuwe shirts", was het korte excuus van de Amerikaanse gigant.

ONVREDE
Met die uitleg nemen ze in Canada echter geen vrede en dat liet David ook blijken. Hij vierde zijn goal immers door het Nike-logo op zijn shirtje met zijn hand te bedekken. Voor de Canadezen is het toch een domper op wat een speciaal toernooi moet worden. Het is immers nog maar hun tweede WK-deelname, nadat ze in 1986 al hun wedstrijden verloren en geen enkele keer konden scoren.


LEES OOK: Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Had Canada een nieuw shirt moeten krijgen?

Meest recent

Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

54
54
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

40
40
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

151
151
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

282
282
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

67
67
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

234
234
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

273
273
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

108
108
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

216
216
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

177
177
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

227
227
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

125
125
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

410
410
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

166
166
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

150
150
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

70
70
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

72
72
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

165
165
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

267
267
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

74
74
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

428
428
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

264
264
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

199
199
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

113
113

Meer sportnieuws