'Real Madrid vindt 'nieuwe Casemiro' van 60 miljoen'

146 stemmen
'Real Madrid vindt 'nieuwe Casemiro' van 60 miljoen'

Real Madrid is op weergaloze wijze aan het nieuwe seizoen begonnen. De Spaanse kampioen wist in La Liga al zijn wedstrijden tot dusver te winnen en ook in de Champions League pakte de Koninklijke voorlopig het maximum van de punten. Nochtans speelde Real in het slot van de zomermercato nog een belangrijke pion kwijt.


Zo besloot de Spaanse grootmacht om eind augustus mee te werken aan de transfer van Casemiro naar Manchester United. De Braziliaan vormde nochtans jarenlang een cruciale kracht binnen de gouden driehoek op het Madrileense middenveld. Zijn aandeel in de successen van de voorbije seizoenen kan niet overschat worden. Maar voorlopig werd het vertrek van Casemiro zonder grote problemen opgevangen.

Dat heeft niet in het minst te maken met de prestaties van topaanwinst Aurélien Tchouaméni. De Franse controleur kreeg sneller dan verwacht een vaste basisplek, maar deed het tot dusver uitstekend. De 22-jarige is wel een ander type dan Casemiro. Zo teert hij iets meer op zijn voetballende kwaliteiten en minder op het pure fysieke vermogen. Dat laatste is in bepaalde wedstrijden echter ook belangrijk. Daarom zou de Koninklijke ook graag nog een type zoals Casemiro aantrekken.

60 MILJOEN
En daarvoor zou men nu opnieuw in Brazilië zijn uitgekomen. Volgens Mundo Deportivo heeft Real immers zijn zinnen gezet op Joao Gomes. Dit 21-jarige talent laat momenteel mooie dingen zien bij Flamengo en wordt in eigen land al bestempeld als de natuurlijke opvolger van Casemiro. Maar het zal voor Real niet evident worden hem binnen te halen. Zo heerst er concurrentie van verschillende andere Europese topclubs. Bovendien heeft Gomes bij Flamengo nog een contract tot eind 2025. En die club wil enkel meewerken aan een transfer als het bedrag in zijn afkoopclausule wordt neergeteld: zo'n 60 miljoen euro.

LEES OOK: 'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real wordt opnieuw kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

82
82
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

23
23
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

23
23
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

76
76
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

71
71
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

108
108
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

140
140
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

161
161
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

238
238
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

762
762
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

513
513
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

378
378
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

688
688
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

518
518
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2178
2178
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws