'Real Madrid vindt 'nieuwe Casemiro' van 60 miljoen'

146 stemmen
'Real Madrid vindt 'nieuwe Casemiro' van 60 miljoen'

Real Madrid is op weergaloze wijze aan het nieuwe seizoen begonnen. De Spaanse kampioen wist in La Liga al zijn wedstrijden tot dusver te winnen en ook in de Champions League pakte de Koninklijke voorlopig het maximum van de punten. Nochtans speelde Real in het slot van de zomermercato nog een belangrijke pion kwijt.


Zo besloot de Spaanse grootmacht om eind augustus mee te werken aan de transfer van Casemiro naar Manchester United. De Braziliaan vormde nochtans jarenlang een cruciale kracht binnen de gouden driehoek op het Madrileense middenveld. Zijn aandeel in de successen van de voorbije seizoenen kan niet overschat worden. Maar voorlopig werd het vertrek van Casemiro zonder grote problemen opgevangen.

Dat heeft niet in het minst te maken met de prestaties van topaanwinst Aurélien Tchouaméni. De Franse controleur kreeg sneller dan verwacht een vaste basisplek, maar deed het tot dusver uitstekend. De 22-jarige is wel een ander type dan Casemiro. Zo teert hij iets meer op zijn voetballende kwaliteiten en minder op het pure fysieke vermogen. Dat laatste is in bepaalde wedstrijden echter ook belangrijk. Daarom zou de Koninklijke ook graag nog een type zoals Casemiro aantrekken.

60 MILJOEN
En daarvoor zou men nu opnieuw in Brazilië zijn uitgekomen. Volgens Mundo Deportivo heeft Real immers zijn zinnen gezet op Joao Gomes. Dit 21-jarige talent laat momenteel mooie dingen zien bij Flamengo en wordt in eigen land al bestempeld als de natuurlijke opvolger van Casemiro. Maar het zal voor Real niet evident worden hem binnen te halen. Zo heerst er concurrentie van verschillende andere Europese topclubs. Bovendien heeft Gomes bij Flamengo nog een contract tot eind 2025. En die club wil enkel meewerken aan een transfer als het bedrag in zijn afkoopclausule wordt neergeteld: zo'n 60 miljoen euro.

LEES OOK: Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Real wordt opnieuw kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

36
36
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

141
141
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

53
53
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

280
280
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

238
238
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

157
157
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

46
46
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

24
24
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

32
32
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

517
517
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

190
190
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

79
79
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

145
145
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

40
40
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

712
712
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

123
123
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

134
134
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

100
100
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

519
519
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

421
421
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

450
450
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

266
266
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

381
381
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

770
770

Meer sportnieuws