Olsson geeft directe reden Anderlecht-vertrek

145
Olsson geeft directe reden Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer weer verschillende nieuwe namen in huis. Daartegenover deed de recordkampioen echter ook een pak spelers van de hand. Zo werd onder meer afscheid genomen van Kristoffer Olsson, die nog maar een jaartje eerder naar Brussel was gehaald.


In de zomer van 2021 telde RSCA enkele miljoenen neer om de Zweedse international over te nemen van het Russische FK Krasnodar. Met al zijn ervaring op het internationale toneel moest hij één van de leiders op het middenveld worden. Maar dat plannetje draaide niet uit zoals gehoopt. Olsson was in zijn eerste maanden weliswaar titularis, zijn meerwaarde bleef echter beperkt en na verloop van tijd geraakte hij, mede door blessureleed, op de bank terecht. Ook dit seizoen speelde hij geen hoofdrol in de sportieve plannen. En dus werd hij eind augustus verhuurd aan FC Midtjylland.

Tegenover het medium FotbollsKanalen kwam de 27-jarige middenvelder met meer uitleg over zijn vertrek bij Anderlecht. "Ik had er een behoorlijk goed eerste halfjaar, waarin ik behoorlijk veel mocht spelen", vertelt Olsson. "Vervolgens had ik wat blessures, viel ik naast de ploeg en toen kwam een nieuwe trainer. Maar ik wil er niet te veel op terugblikken. Uiteindelijk duurde het ook nog geen anderhalf jaar. Van zo'n dingen leer je ook."

VEEL SPELEN
De belangrijkste reden om andere oorden op te zoeken, was vooral om weer speelminuten te kunnen maken. "Daarom voetbal je ook, om op dat veld te kunnen staan. Zo kan je je ook blijven ontwikkelen. Veel spelen is belangrijk voor mij. Al hangt het natuurlijk ook van het niveau af. Misschien is er toch een verschil tussen bankzitter zijn bij FC Barcelona en bankzitter zijn bij Anderlecht", aldus Olsson.

LEES OOK: Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Anderlecht heeft Olsson te snel afgeschreven ...

Meest recent

'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

2
2
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

26
26
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

1
1
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

16
16
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

91
91
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

35
35
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

81
81
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

42
42
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

44
44
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

199
199
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

110
110
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

305
305
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

20
20
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

470
470
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

252
252
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

343
343
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

362
362
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

448
448
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

579
579
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

486
486
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

468
468
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

75
75
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

75
75
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

96
96
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

215
215

Meer sportnieuws