Olsson geeft directe reden Anderlecht-vertrek

door
Olsson geeft directe reden Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer weer verschillende nieuwe namen in huis. Daartegenover deed de recordkampioen echter ook een pak spelers van de hand. Zo werd onder meer afscheid genomen van Kristoffer Olsson, die nog maar een jaartje eerder naar Brussel was gehaald.


In de zomer van 2021 telde RSCA enkele miljoenen neer om de Zweedse international over te nemen van het Russische FK Krasnodar. Met al zijn ervaring op het internationale toneel moest hij één van de leiders op het middenveld worden. Maar dat plannetje draaide niet uit zoals gehoopt. Olsson was in zijn eerste maanden weliswaar titularis, zijn meerwaarde bleef echter beperkt en na verloop van tijd geraakte hij, mede door blessureleed, op de bank terecht. Ook dit seizoen speelde hij geen hoofdrol in de sportieve plannen. En dus werd hij eind augustus verhuurd aan FC Midtjylland.

Tegenover het medium FotbollsKanalen kwam de 27-jarige middenvelder met meer uitleg over zijn vertrek bij Anderlecht. "Ik had er een behoorlijk goed eerste halfjaar, waarin ik behoorlijk veel mocht spelen", vertelt Olsson. "Vervolgens had ik wat blessures, viel ik naast de ploeg en toen kwam een nieuwe trainer. Maar ik wil er niet te veel op terugblikken. Uiteindelijk duurde het ook nog geen anderhalf jaar. Van zo'n dingen leer je ook."

VEEL SPELEN
De belangrijkste reden om andere oorden op te zoeken, was vooral om weer speelminuten te kunnen maken. "Daarom voetbal je ook, om op dat veld te kunnen staan. Zo kan je je ook blijven ontwikkelen. Veel spelen is belangrijk voor mij. Al hangt het natuurlijk ook van het niveau af. Misschien is er toch een verschil tussen bankzitter zijn bij FC Barcelona en bankzitter zijn bij Anderlecht", aldus Olsson.

LEES OOK: 'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft Olsson te snel afgeschreven ...

Meest recent

Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

37
37
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

28
28
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

35
35
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

61
61
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

33
33
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

166
166
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

199
199
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

200
200
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

160
160
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

275
275
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

269
269
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

356
356
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

656
656
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

470
470
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

115
115
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

69
69
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

187
187
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

354
354
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

291
291
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

308
308
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

189
189
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

461
461
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

104
104
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

74
74

Meer sportnieuws