TU: 'Anderlecht volgt verdediger, grote Messi-wending'

290 stemmen
TU: 'Anderlecht volgt verdediger, grote Messi-wending'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Andreas Skov Olsen is op enkele maanden tijd uitgegroeid tot een vaste smaakmaker bij Club Brugge. Op termijn sluit de Deense flankspeler een transfer dan ook niet uit, maar voorlopig is dat niet aan de orde. "Het is moeilijk te zeggen, er kan veel gebeuren", klinkt het bij Tipsbladet. "Ik geloof dat Club Brugge weet dat ik hier niet voor altijd zal blijven, al weet je natuurlijk nooit. We zullen wel zien wat de toekomst brengt.



Volgens het doorgaans betrouwbare account MLS Transfers zat er een scout van RSC Anderlecht bij de wedstrijd in de U20 Revelations Cup tussen de Verenigde Staten en Mexico. Eén van de spelers die grote interesse geniet, is Jalen Neal. Dat is een centrale verdediger die uitkomt voor de jeugd van de Amerikaanse topclub Los Angeles Galaxy. Er zouden nog meer clubs voor hem in de tribune hebben gezeten.



Niet Zulte Waregem, maar KV Kortrijk zou nu wel eens aan de haal kunnen gaan met Fabrice Olinga. De transfervrije Kameroener was een aandachtige toeschouwer tijdens het oefenduel tussen KVK en Sint-Truiden (0-2). Dat weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant is de speler niet op weg naar Essevee, waar hij wel zijn conditie onderhoudt, en zou hij wel eens een target kunnen zijn van de Kerels.

AA Gent heeft een beloftevolle jongeling onder contract kunnen leggen. Via de officiële kanalen maakten de Buffalo’s bekend dat Justin Munerezo een overeenkomst heeft getekend tot eind dit seizoen. Er werd ook een optie afgesproken tot nog een extra jaar. De 21-jarige verdediger speelde in het verleden voor NAC Breda en Club Brugge.

BUITENLAND
Volgens Fichajes toont FC Barcelona interesse voor Alberto Moleiro (18), een groot talent van UD Las Palmas. Barça zou van plan zijn om een bod van bijna 10 miljoen euro uit te brengen op de jongeling. Er zou ondertussen stevige concurrentie zijn voor Moleiro. Ook Manchester City zou de speler namelijk volgen en zelfs al gescout hebben. Volgens Mundo Deportivo onderzoekt Barcelona ook de optie om Lionel Messi terug te halen: als speler óf in een andere functie na zijn actieve loopbaan.



Poolse media melden dat de kans groot is dat de 22-jarige verdediger Jakub Kiwior op weg is naar AC Milan. De speler komt uit voor Spezia, waar hij een basispion is in de Serie A. Juventus, AS Roma, Leicester City en Villarreal azen ook op het talent. Kiwior, enkel jaren geleden nog een tijdje aan de slag bij RSC Anderlecht, moet tussen de 15 en 20 miljoen euro kosten.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Skov Olsen hoort bij de 5 beste flankspelers in de JPL ...

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

91
91
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

28
28
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

135
135
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

242
242
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

283
283
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

182
182
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

241
241
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

136
136
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

135
135
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

282
282
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

263
263
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

111
111
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

42
42
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

87
87
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

583
583
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

202
202
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

533
533
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

185
185
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

155
155
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

93
93
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws