TU: 'Anderlecht volgt verdediger, grote Messi-wending'

door
TU: 'Anderlecht volgt verdediger, grote Messi-wending'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Andreas Skov Olsen is op enkele maanden tijd uitgegroeid tot een vaste smaakmaker bij Club Brugge. Op termijn sluit de Deense flankspeler een transfer dan ook niet uit, maar voorlopig is dat niet aan de orde. "Het is moeilijk te zeggen, er kan veel gebeuren", klinkt het bij Tipsbladet. "Ik geloof dat Club Brugge weet dat ik hier niet voor altijd zal blijven, al weet je natuurlijk nooit. We zullen wel zien wat de toekomst brengt.



Volgens het doorgaans betrouwbare account MLS Transfers zat er een scout van RSC Anderlecht bij de wedstrijd in de U20 Revelations Cup tussen de Verenigde Staten en Mexico. Eén van de spelers die grote interesse geniet, is Jalen Neal. Dat is een centrale verdediger die uitkomt voor de jeugd van de Amerikaanse topclub Los Angeles Galaxy. Er zouden nog meer clubs voor hem in de tribune hebben gezeten.



Niet Zulte Waregem, maar KV Kortrijk zou nu wel eens aan de haal kunnen gaan met Fabrice Olinga. De transfervrije Kameroener was een aandachtige toeschouwer tijdens het oefenduel tussen KVK en Sint-Truiden (0-2). Dat weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant is de speler niet op weg naar Essevee, waar hij wel zijn conditie onderhoudt, en zou hij wel eens een target kunnen zijn van de Kerels.

AA Gent heeft een beloftevolle jongeling onder contract kunnen leggen. Via de officiële kanalen maakten de Buffalo’s bekend dat Justin Munerezo een overeenkomst heeft getekend tot eind dit seizoen. Er werd ook een optie afgesproken tot nog een extra jaar. De 21-jarige verdediger speelde in het verleden voor NAC Breda en Club Brugge.

BUITENLAND
Volgens Fichajes toont FC Barcelona interesse voor Alberto Moleiro (18), een groot talent van UD Las Palmas. Barça zou van plan zijn om een bod van bijna 10 miljoen euro uit te brengen op de jongeling. Er zou ondertussen stevige concurrentie zijn voor Moleiro. Ook Manchester City zou de speler namelijk volgen en zelfs al gescout hebben. Volgens Mundo Deportivo onderzoekt Barcelona ook de optie om Lionel Messi terug te halen: als speler óf in een andere functie na zijn actieve loopbaan.



Poolse media melden dat de kans groot is dat de 22-jarige verdediger Jakub Kiwior op weg is naar AC Milan. De speler komt uit voor Spezia, waar hij een basispion is in de Serie A. Juventus, AS Roma, Leicester City en Villarreal azen ook op het talent. Kiwior, enkel jaren geleden nog een tijdje aan de slag bij RSC Anderlecht, moet tussen de 15 en 20 miljoen euro kosten.

LEES OOK: 'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Skov Olsen hoort bij de 5 beste flankspelers in de JPL ...

Meest recent

Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

33
33
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

107
107
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

262
262
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

197
197
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

380
380
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

74
74
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

483
483
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

300
300
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

643
643
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

534
534
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

169
169
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

106
106
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

462
462
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

70
70
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

388
388
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

247
247
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

216
216
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

262
262
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

442
442
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

246
246
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

70
70
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

113
113
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

637
637
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

88
88

Meer sportnieuws