TU: 'Anderlecht volgt verdediger, grote Messi-wending'

290 stemmen
TU: 'Anderlecht volgt verdediger, grote Messi-wending'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Andreas Skov Olsen is op enkele maanden tijd uitgegroeid tot een vaste smaakmaker bij Club Brugge. Op termijn sluit de Deense flankspeler een transfer dan ook niet uit, maar voorlopig is dat niet aan de orde. "Het is moeilijk te zeggen, er kan veel gebeuren", klinkt het bij Tipsbladet. "Ik geloof dat Club Brugge weet dat ik hier niet voor altijd zal blijven, al weet je natuurlijk nooit. We zullen wel zien wat de toekomst brengt.



Volgens het doorgaans betrouwbare account MLS Transfers zat er een scout van RSC Anderlecht bij de wedstrijd in de U20 Revelations Cup tussen de Verenigde Staten en Mexico. Eén van de spelers die grote interesse geniet, is Jalen Neal. Dat is een centrale verdediger die uitkomt voor de jeugd van de Amerikaanse topclub Los Angeles Galaxy. Er zouden nog meer clubs voor hem in de tribune hebben gezeten.



Niet Zulte Waregem, maar KV Kortrijk zou nu wel eens aan de haal kunnen gaan met Fabrice Olinga. De transfervrije Kameroener was een aandachtige toeschouwer tijdens het oefenduel tussen KVK en Sint-Truiden (0-2). Dat weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant is de speler niet op weg naar Essevee, waar hij wel zijn conditie onderhoudt, en zou hij wel eens een target kunnen zijn van de Kerels.

AA Gent heeft een beloftevolle jongeling onder contract kunnen leggen. Via de officiële kanalen maakten de Buffalo’s bekend dat Justin Munerezo een overeenkomst heeft getekend tot eind dit seizoen. Er werd ook een optie afgesproken tot nog een extra jaar. De 21-jarige verdediger speelde in het verleden voor NAC Breda en Club Brugge.

BUITENLAND
Volgens Fichajes toont FC Barcelona interesse voor Alberto Moleiro (18), een groot talent van UD Las Palmas. Barça zou van plan zijn om een bod van bijna 10 miljoen euro uit te brengen op de jongeling. Er zou ondertussen stevige concurrentie zijn voor Moleiro. Ook Manchester City zou de speler namelijk volgen en zelfs al gescout hebben. Volgens Mundo Deportivo onderzoekt Barcelona ook de optie om Lionel Messi terug te halen: als speler óf in een andere functie na zijn actieve loopbaan.



Poolse media melden dat de kans groot is dat de 22-jarige verdediger Jakub Kiwior op weg is naar AC Milan. De speler komt uit voor Spezia, waar hij een basispion is in de Serie A. Juventus, AS Roma, Leicester City en Villarreal azen ook op het talent. Kiwior, enkel jaren geleden nog een tijdje aan de slag bij RSC Anderlecht, moet tussen de 15 en 20 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Skov Olsen hoort bij de 5 beste flankspelers in de JPL ...

Meest recent

Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2012
2012
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

3
3
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

16
16
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

99
99
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

31
31
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

98
98
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

35
35
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

128
128
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

148
148
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

150
150
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

91
91
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

30
30
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

105
105
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

109
109
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

105
105
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

224
224
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

43
43
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

160
160
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

347
347
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

393
393
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

377
377
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

70
70
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66

Meer sportnieuws