TU: 'Anderlecht volgt verdediger, grote Messi-wending'

door
TU: 'Anderlecht volgt verdediger, grote Messi-wending'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Andreas Skov Olsen is op enkele maanden tijd uitgegroeid tot een vaste smaakmaker bij Club Brugge. Op termijn sluit de Deense flankspeler een transfer dan ook niet uit, maar voorlopig is dat niet aan de orde. "Het is moeilijk te zeggen, er kan veel gebeuren", klinkt het bij Tipsbladet. "Ik geloof dat Club Brugge weet dat ik hier niet voor altijd zal blijven, al weet je natuurlijk nooit. We zullen wel zien wat de toekomst brengt.



Volgens het doorgaans betrouwbare account MLS Transfers zat er een scout van RSC Anderlecht bij de wedstrijd in de U20 Revelations Cup tussen de Verenigde Staten en Mexico. Eén van de spelers die grote interesse geniet, is Jalen Neal. Dat is een centrale verdediger die uitkomt voor de jeugd van de Amerikaanse topclub Los Angeles Galaxy. Er zouden nog meer clubs voor hem in de tribune hebben gezeten.



Niet Zulte Waregem, maar KV Kortrijk zou nu wel eens aan de haal kunnen gaan met Fabrice Olinga. De transfervrije Kameroener was een aandachtige toeschouwer tijdens het oefenduel tussen KVK en Sint-Truiden (0-2). Dat weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant is de speler niet op weg naar Essevee, waar hij wel zijn conditie onderhoudt, en zou hij wel eens een target kunnen zijn van de Kerels.

AA Gent heeft een beloftevolle jongeling onder contract kunnen leggen. Via de officiële kanalen maakten de Buffalo’s bekend dat Justin Munerezo een overeenkomst heeft getekend tot eind dit seizoen. Er werd ook een optie afgesproken tot nog een extra jaar. De 21-jarige verdediger speelde in het verleden voor NAC Breda en Club Brugge.

BUITENLAND
Volgens Fichajes toont FC Barcelona interesse voor Alberto Moleiro (18), een groot talent van UD Las Palmas. Barça zou van plan zijn om een bod van bijna 10 miljoen euro uit te brengen op de jongeling. Er zou ondertussen stevige concurrentie zijn voor Moleiro. Ook Manchester City zou de speler namelijk volgen en zelfs al gescout hebben. Volgens Mundo Deportivo onderzoekt Barcelona ook de optie om Lionel Messi terug te halen: als speler óf in een andere functie na zijn actieve loopbaan.



Poolse media melden dat de kans groot is dat de 22-jarige verdediger Jakub Kiwior op weg is naar AC Milan. De speler komt uit voor Spezia, waar hij een basispion is in de Serie A. Juventus, AS Roma, Leicester City en Villarreal azen ook op het talent. Kiwior, enkel jaren geleden nog een tijdje aan de slag bij RSC Anderlecht, moet tussen de 15 en 20 miljoen euro kosten.

LEES OOK: ‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

Skov Olsen hoort bij de 5 beste flankspelers in de JPL ...

Meest recent

Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

27
27
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

109
109
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

202
202
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

73
73
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

195
195
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

240
240
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

46
46
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

466
466
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

359
359
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

146
146
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

461
461
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

422
422
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

77
77
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

354
354
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

582
582
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

211
211
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

252
252
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

313
313
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

378
378
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

559
559
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

200
200
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

311
311
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

513
513
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

393
393

Meer sportnieuws