TU: 'Anderlecht volgt verdediger, grote Messi-wending'

door
TU: 'Anderlecht volgt verdediger, grote Messi-wending'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Andreas Skov Olsen is op enkele maanden tijd uitgegroeid tot een vaste smaakmaker bij Club Brugge. Op termijn sluit de Deense flankspeler een transfer dan ook niet uit, maar voorlopig is dat niet aan de orde. "Het is moeilijk te zeggen, er kan veel gebeuren", klinkt het bij Tipsbladet. "Ik geloof dat Club Brugge weet dat ik hier niet voor altijd zal blijven, al weet je natuurlijk nooit. We zullen wel zien wat de toekomst brengt.



Volgens het doorgaans betrouwbare account MLS Transfers zat er een scout van RSC Anderlecht bij de wedstrijd in de U20 Revelations Cup tussen de Verenigde Staten en Mexico. Eén van de spelers die grote interesse geniet, is Jalen Neal. Dat is een centrale verdediger die uitkomt voor de jeugd van de Amerikaanse topclub Los Angeles Galaxy. Er zouden nog meer clubs voor hem in de tribune hebben gezeten.



Niet Zulte Waregem, maar KV Kortrijk zou nu wel eens aan de haal kunnen gaan met Fabrice Olinga. De transfervrije Kameroener was een aandachtige toeschouwer tijdens het oefenduel tussen KVK en Sint-Truiden (0-2). Dat weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant is de speler niet op weg naar Essevee, waar hij wel zijn conditie onderhoudt, en zou hij wel eens een target kunnen zijn van de Kerels.

AA Gent heeft een beloftevolle jongeling onder contract kunnen leggen. Via de officiële kanalen maakten de Buffalo’s bekend dat Justin Munerezo een overeenkomst heeft getekend tot eind dit seizoen. Er werd ook een optie afgesproken tot nog een extra jaar. De 21-jarige verdediger speelde in het verleden voor NAC Breda en Club Brugge.

BUITENLAND
Volgens Fichajes toont FC Barcelona interesse voor Alberto Moleiro (18), een groot talent van UD Las Palmas. Barça zou van plan zijn om een bod van bijna 10 miljoen euro uit te brengen op de jongeling. Er zou ondertussen stevige concurrentie zijn voor Moleiro. Ook Manchester City zou de speler namelijk volgen en zelfs al gescout hebben. Volgens Mundo Deportivo onderzoekt Barcelona ook de optie om Lionel Messi terug te halen: als speler óf in een andere functie na zijn actieve loopbaan.



Poolse media melden dat de kans groot is dat de 22-jarige verdediger Jakub Kiwior op weg is naar AC Milan. De speler komt uit voor Spezia, waar hij een basispion is in de Serie A. Juventus, AS Roma, Leicester City en Villarreal azen ook op het talent. Kiwior, enkel jaren geleden nog een tijdje aan de slag bij RSC Anderlecht, moet tussen de 15 en 20 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Skov Olsen hoort bij de 5 beste flankspelers in de JPL ...

Meest recent

'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

42
42
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

14
14
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

105
105
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

61
61
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

331
331
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

131
131
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

70
70
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

135
135
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

45
45
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

316
316
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

400
400
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

128
128
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

188
188
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

74
74
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

83
83
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

154
154
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

89
89
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

263
263
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

229
229
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

145
145
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

95
95
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

72
72

Meer sportnieuws