Ronaldo helemaal afgemaakt: "Meest arrogante man ooit"

door
Ronaldo helemaal afgemaakt:

Cristiano Ronaldo is nog altijd een speler van Manchester United. De meervoudige Gouden Bal wilde Old Trafford deze zomer graag verlaten, maar bleef toch op post.


Ronaldo kwam vorige zomer over van Juventus. Een terugkeer door de grote poort had iedereen gedacht, maar sportief was het eerste seizoen van de Portugees bij United een zware tegenvaller. Dat leidde tot een incident na een nederlaag bij Everton. Ronaldo sloeg een gsm uit de handen van een supporter van die club. Daarbij beschadigde hij de gsm en raakte de hand van de fan in kwestie, de autistische Jake (14), gekneusd.

Om zijn excuses aan te bieden bood Ronaldo Sarah Kelly, de moeder van Jake, twee tickets voor een wedstrijd op Old Trafford, en daarna ook een exclusieve ontmoeting met het gezin van de stervoetballer. Kelly weigerde twee keer en is nu ook niet te spreken over Ronaldo, die telefonisch contact zocht. Eerst via een persoonlijke assistent, en daarna zelf. Dat meldt Daily Mirror. Kelly verklaart nu bij de krant dat ze Ronaldo "de meeste arrogante man waarmee ik ooit gesproken heb" vond. "

"Maar wat me vooral irriteerde is dat hij me ‘Jack’ bleef noemen of nooit Jacob zei als het over mijn jongen ging. Altijd the boy die een probleem heeft. Ik zei hem dan dat het Sarah was en dat Jacob geen probleem heeft maar een handicap, dat hij diegene is die een probleem heeft. “Oh, sorry Sarah’, antwoordde hij", aldus Kelly.

FOOTBALL ASSOCIATION

Ronaldo kreeg na het incident een waarschuwing van de politie en een boete van 200 pond voor de veroorzaakte schade aan de gsm. De FA, de Engelse nationale voetbalbond, heeft Ronaldo nu toch aangeklaagd voor het incident. Er wordt hem "ongepast en/of gewelddadig gedrag" verweten. Zo lijkt de topvoetballer dus toch nog een straf boven het hoofd te hangen.

LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Vind jij Ronaldo arrogant?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

19
19
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

139
139
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

10
10
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

201
201
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

35
35
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

87
87
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

21
21
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

43
43
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

57
57
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

46
46
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

33
33
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

638
638
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

222
222
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

278
278
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

77
77
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

503
503
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

19
19
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

107
107
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

147
147
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1173
1173

Meer sportnieuws