Ronaldo helemaal afgemaakt: "Meest arrogante man ooit"

door
Ronaldo helemaal afgemaakt:

Cristiano Ronaldo is nog altijd een speler van Manchester United. De meervoudige Gouden Bal wilde Old Trafford deze zomer graag verlaten, maar bleef toch op post.


Ronaldo kwam vorige zomer over van Juventus. Een terugkeer door de grote poort had iedereen gedacht, maar sportief was het eerste seizoen van de Portugees bij United een zware tegenvaller. Dat leidde tot een incident na een nederlaag bij Everton. Ronaldo sloeg een gsm uit de handen van een supporter van die club. Daarbij beschadigde hij de gsm en raakte de hand van de fan in kwestie, de autistische Jake (14), gekneusd.

Om zijn excuses aan te bieden bood Ronaldo Sarah Kelly, de moeder van Jake, twee tickets voor een wedstrijd op Old Trafford, en daarna ook een exclusieve ontmoeting met het gezin van de stervoetballer. Kelly weigerde twee keer en is nu ook niet te spreken over Ronaldo, die telefonisch contact zocht. Eerst via een persoonlijke assistent, en daarna zelf. Dat meldt Daily Mirror. Kelly verklaart nu bij de krant dat ze Ronaldo "de meeste arrogante man waarmee ik ooit gesproken heb" vond. "

"Maar wat me vooral irriteerde is dat hij me ‘Jack’ bleef noemen of nooit Jacob zei als het over mijn jongen ging. Altijd the boy die een probleem heeft. Ik zei hem dan dat het Sarah was en dat Jacob geen probleem heeft maar een handicap, dat hij diegene is die een probleem heeft. “Oh, sorry Sarah’, antwoordde hij", aldus Kelly.

FOOTBALL ASSOCIATION

Ronaldo kreeg na het incident een waarschuwing van de politie en een boete van 200 pond voor de veroorzaakte schade aan de gsm. De FA, de Engelse nationale voetbalbond, heeft Ronaldo nu toch aangeklaagd voor het incident. Er wordt hem "ongepast en/of gewelddadig gedrag" verweten. Zo lijkt de topvoetballer dus toch nog een straf boven het hoofd te hangen.

LEES OOK: 'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Vind jij Ronaldo arrogant?

Meest recent

Rode Duivels voor plotwending: plan Trump-kamp duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

11
11
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

78
78
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

47
47
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

19
19
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

90
90
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

95
95
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

44
44
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

136
136
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

98
98
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

149
149
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

126
126
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

75
75
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

201
201
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

91
91
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

147
147
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

290
290
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

297
297
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

28
28
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

645
645
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

441
441
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

263
263
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

410
410
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

117
117
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

84
84
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

59
59

Meer sportnieuws