Ronaldo helemaal afgemaakt: "Meest arrogante man ooit"

431 stemmen
Ronaldo helemaal afgemaakt:

Cristiano Ronaldo is nog altijd een speler van Manchester United. De meervoudige Gouden Bal wilde Old Trafford deze zomer graag verlaten, maar bleef toch op post.


Ronaldo kwam vorige zomer over van Juventus. Een terugkeer door de grote poort had iedereen gedacht, maar sportief was het eerste seizoen van de Portugees bij United een zware tegenvaller. Dat leidde tot een incident na een nederlaag bij Everton. Ronaldo sloeg een gsm uit de handen van een supporter van die club. Daarbij beschadigde hij de gsm en raakte de hand van de fan in kwestie, de autistische Jake (14), gekneusd.

Om zijn excuses aan te bieden bood Ronaldo Sarah Kelly, de moeder van Jake, twee tickets voor een wedstrijd op Old Trafford, en daarna ook een exclusieve ontmoeting met het gezin van de stervoetballer. Kelly weigerde twee keer en is nu ook niet te spreken over Ronaldo, die telefonisch contact zocht. Eerst via een persoonlijke assistent, en daarna zelf. Dat meldt Daily Mirror. Kelly verklaart nu bij de krant dat ze Ronaldo "de meeste arrogante man waarmee ik ooit gesproken heb" vond. "

"Maar wat me vooral irriteerde is dat hij me ‘Jack’ bleef noemen of nooit Jacob zei als het over mijn jongen ging. Altijd the boy die een probleem heeft. Ik zei hem dan dat het Sarah was en dat Jacob geen probleem heeft maar een handicap, dat hij diegene is die een probleem heeft. “Oh, sorry Sarah’, antwoordde hij", aldus Kelly.

FOOTBALL ASSOCIATION

Ronaldo kreeg na het incident een waarschuwing van de politie en een boete van 200 pond voor de veroorzaakte schade aan de gsm. De FA, de Engelse nationale voetbalbond, heeft Ronaldo nu toch aangeklaagd voor het incident. Er wordt hem "ongepast en/of gewelddadig gedrag" verweten. Zo lijkt de topvoetballer dus toch nog een straf boven het hoofd te hangen.

LEES OOK: 'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Vind jij Ronaldo arrogant?

Meest recent

Onana komt met héél emotionele boodschap na WK én blessure

Amadou Onana heeft via Instagram gereageerd op de uitschakeling van de Rode Duivels en zijn zware ...

4
4
Tuchel is na kwalificatie snoeihard voor spelers van Engeland

Engeland hoopt nog steeds om na 60 jaar nog eens wereldkampioen te worden. Ze wisten Noorwegen met ...

23
23
Wéér opschudding: "Argentinië kreeg alles in hun voordeel"

Zwitserland ligt uit het WK nadat ze met 3-1 verloren van Argentinië. Na afloop van de partij ...

88
88
Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

134
134
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

88
88
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

548
548
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

49
49
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

206
206
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

158
158
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

128
128
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

66
66
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

362
362
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

721
721
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

379
379
'Toekomst Garcia: KBVB neemt eerste standpunt in'

De Rode Duivels zagen vrijdagavond een einde komen aan hun WK door een late nederlaag tegen Spanje. ...

232
232
Infantino wil WK nog groter: "Uitbreiding overwegen"

Het WK is in zijn slotfase aanbeland. Zaterdagavond staan de twee laatste kwartfinales op het ...

172
172
'Courtois opent doos van Pandora bij Rode Duivels'

De Rode Duivels dropen vrijdagavond zwaar teleurgesteld af, nadat ze in de slotminuten alsnog hun ...

746
746
'Club siddert: Tresoldi geeft jawoord aan topclub'

Club Brugge ging zaterdag in zijn tweede oefenwedstrijd onderuit tegen Feyenoord. Daarbij kon het ...

711
711
Wending Broos? Zuid-Afrika brengt verrassend statement

Hugo Broos beleefde op zijn 74ste nog een hoogtepunt in zijn carrière door Zuid-Afrika naar ...

104
104
'KV Mechelen wil shoppen bij JPL-degradant'

Bij KV Mechelen moeten ze deze zomer vrezen voor het vertrek van meerdere smaakmakers na een sterk ...

213
213
Mechele krijgt heuglijk nieuws vlak na WK-uitschakeling

De Rode Duivels verteren zaterdag nog steeds de ontgoocheling van vrijdagavond, want de late ...

215
215
Stadion is niet genoeg: Verhaeghe plant nóg grotere stunt

Club Brugge heeft eindelijk zijn nieuwe stadion beet, maar voor Bart Verhaeghe is dat geen eindpunt. ...

2007
2007
WK-rapport België: één buis, vier grote uitblinkers

Het WK van de Rode Duivels is voorbij. De Belgen mogen terugblikken op een meer dan geslaagde ...

773
773
'Publiekslieveling Club twijfelt: vertrekken of bijtekenen'

Gaat Club Brugge na de contractverlenging van Hugo Vetlesen nog een speler langer aan zich binden? ...

444
444
Afscheid van Rode Duivel: "Mijn laatste WK-match"

Het mooie WK-avontuur van de Rode Duivels is voorbij. Ze lieten een land weer dromen van een stunt ...

344
344

Meer sportnieuws