Ronaldo helemaal afgemaakt: "Meest arrogante man ooit"

door
Ronaldo helemaal afgemaakt:

Cristiano Ronaldo is nog altijd een speler van Manchester United. De meervoudige Gouden Bal wilde Old Trafford deze zomer graag verlaten, maar bleef toch op post.


Ronaldo kwam vorige zomer over van Juventus. Een terugkeer door de grote poort had iedereen gedacht, maar sportief was het eerste seizoen van de Portugees bij United een zware tegenvaller. Dat leidde tot een incident na een nederlaag bij Everton. Ronaldo sloeg een gsm uit de handen van een supporter van die club. Daarbij beschadigde hij de gsm en raakte de hand van de fan in kwestie, de autistische Jake (14), gekneusd.

Om zijn excuses aan te bieden bood Ronaldo Sarah Kelly, de moeder van Jake, twee tickets voor een wedstrijd op Old Trafford, en daarna ook een exclusieve ontmoeting met het gezin van de stervoetballer. Kelly weigerde twee keer en is nu ook niet te spreken over Ronaldo, die telefonisch contact zocht. Eerst via een persoonlijke assistent, en daarna zelf. Dat meldt Daily Mirror. Kelly verklaart nu bij de krant dat ze Ronaldo "de meeste arrogante man waarmee ik ooit gesproken heb" vond. "

"Maar wat me vooral irriteerde is dat hij me ‘Jack’ bleef noemen of nooit Jacob zei als het over mijn jongen ging. Altijd the boy die een probleem heeft. Ik zei hem dan dat het Sarah was en dat Jacob geen probleem heeft maar een handicap, dat hij diegene is die een probleem heeft. “Oh, sorry Sarah’, antwoordde hij", aldus Kelly.

FOOTBALL ASSOCIATION

Ronaldo kreeg na het incident een waarschuwing van de politie en een boete van 200 pond voor de veroorzaakte schade aan de gsm. De FA, de Engelse nationale voetbalbond, heeft Ronaldo nu toch aangeklaagd voor het incident. Er wordt hem "ongepast en/of gewelddadig gedrag" verweten. Zo lijkt de topvoetballer dus toch nog een straf boven het hoofd te hangen.

LEES OOK: 'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Vind jij Ronaldo arrogant?

Meest recent

Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

17
17
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

158
158
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

158
158
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

45
45
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

33
33
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

111
111
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

445
445
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

236
236
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

50
50
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

79
79
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

52
52
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

30
30
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

382
382
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

311
311
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

121
121
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

196
196
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

127
127
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

76
76
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

108
108
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

202
202
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

449
449
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

445
445
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

780
780
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

399
399

Meer sportnieuws