De Ketelaere eerlijk over manco: "Zit in mijn hoofd"

244 stemmen
De Ketelaere eerlijk over manco:

De Rode Duivels pakten donderdag de scalp van Wales met 2-1. Charles De Ketelaere begon op de bank en kwam pas helemaal op het einde uitblinker Kevin De Bruyne aflossen. 


De speler van AC Milan kreeg zo maar weinig speeltijd om Roberto Martinez te overtuigen van zijn kunnen. De bondscoach moet sinds deze zomer naar Milaan of ergens anders in Italië vliegen als hij CDK live aan het werk wil zien. De linkerpoot verkaste deze zomer voor meer dan 30 miljoen euro naar de Rossoneri. Ondertussen zit de West-Vlaming aan negen optredens voor zijn nieuwe club.

Zijn statistieken ogen momenteel nog pover. CDK gaf één assist. La Gazzetta dello Sport schreef deze week dat een eerste goal maar beter niet te lang meer op zich laat wachten. Ook De Ketelaere zelf focust op zijn eerste treffer voor zijn nieuwe club, al wil hij er zich niet te veel op fixeren. Dat geeft hij aan in een interview met Gilles De Bilde voor VTM.

NATUURLIJK GAAT VLOTTER

"Da’s iets waar ik mee bezig ben", vertelt CDK. "Ik ga elke match in met het idee belangrijk te zijn, door goals te scoren en assists te geven, maar ik wil er ook niet té veel belang aan hechten. Als het natuurlijk gaat, dan gaat het vlotter. Maar het is normaal dat het in mijn hoofd zit - iedere voetballer wil scoren en belangrijk zijn. ‘t Is niet dat ik nu verdrietig ben omdat het nog niet gelukt is, maar ik hoop wel snel te scoren", aldus de jonge Belg.

LEES OOK: De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Zal hij het maken bij AC Milan?

Meest recent

‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

0
0
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

40
40
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

100
100
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

76
76
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

81
81
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

246
246
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

98
98
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

99
99
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

447
447
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

639
639
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

70
70
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

177
177
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

199
199
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

50
50
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

534
534
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

120
120
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

185
185
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

237
237
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

179
179
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

233
233
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

79
79
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

416
416
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

155
155
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

820
820
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

88
88

Meer sportnieuws