De Ketelaere eerlijk over manco: "Zit in mijn hoofd"

door
De Ketelaere eerlijk over manco:

De Rode Duivels pakten donderdag de scalp van Wales met 2-1. Charles De Ketelaere begon op de bank en kwam pas helemaal op het einde uitblinker Kevin De Bruyne aflossen. 


De speler van AC Milan kreeg zo maar weinig speeltijd om Roberto Martinez te overtuigen van zijn kunnen. De bondscoach moet sinds deze zomer naar Milaan of ergens anders in Italië vliegen als hij CDK live aan het werk wil zien. De linkerpoot verkaste deze zomer voor meer dan 30 miljoen euro naar de Rossoneri. Ondertussen zit de West-Vlaming aan negen optredens voor zijn nieuwe club.

Zijn statistieken ogen momenteel nog pover. CDK gaf één assist. La Gazzetta dello Sport schreef deze week dat een eerste goal maar beter niet te lang meer op zich laat wachten. Ook De Ketelaere zelf focust op zijn eerste treffer voor zijn nieuwe club, al wil hij er zich niet te veel op fixeren. Dat geeft hij aan in een interview met Gilles De Bilde voor VTM.

NATUURLIJK GAAT VLOTTER

"Da’s iets waar ik mee bezig ben", vertelt CDK. "Ik ga elke match in met het idee belangrijk te zijn, door goals te scoren en assists te geven, maar ik wil er ook niet té veel belang aan hechten. Als het natuurlijk gaat, dan gaat het vlotter. Maar het is normaal dat het in mijn hoofd zit - iedere voetballer wil scoren en belangrijk zijn. ‘t Is niet dat ik nu verdrietig ben omdat het nog niet gelukt is, maar ik hoop wel snel te scoren", aldus de jonge Belg.

LEES OOK: 'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Zal hij het maken bij AC Milan?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

153
153
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

81
81
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

166
166
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

112
112
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

94
94
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

208
208
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

214
214
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

44
44
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

399
399
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

254
254
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

495
495
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

444
444
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

478
478
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

148
148
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

363
363
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

253
253
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

328
328
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

509
509
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

529
529
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

680
680

Meer sportnieuws