'KV Kortrijk gaat aan de haal met Essevee-target'

door
'KV Kortrijk gaat aan de haal met Essevee-target'

Zulte Waregem beleeft een interlandbreak in mineur, want de West-Vlamingen zijn vorig weekend na een nieuwe nederlaag tegen STVV weggezakt naar de laatste plaats in de Jupiler Pro League. Ze wisten amper vijf punten te puren uit hun eerste negen wedstrijden en zijn zo weer vertrokken voor een seizoen knokken voor het behoud.


De vele transfers van afgelopen zomer hebben tot dusver nog niet het gewenste resultaat opgeleverd, al zal Mbaye Leye misschien hopen dat hij deze pauze kan gebruiken om zijn ploeg verder op punt te zetten. De trainer kon dezer dagen ook nog een oude bekende op training verwelkomen. Krant van West-Vlaanderen meldde deze week namelijk dat Fabrice Olinga zijn conditie onderhield bij Zulte Waregem.

De 26-jarige flankaanvaller zit zonder club nadat zijn contract bij het Portugese Rio Ave enkele weken geleden ontbonden werd en mocht aan de Gaverbeek meetrainen. Het zou niet de bedoeling zijn dat de Kameroener ook een contract krijgt, maar gezien de penibele sportieve situatie zou Essevee daar toch aan denken als Olinga indruk wist te maken.

KV KORTRIJK

Niet Zulte Waregem, maar KV Kortrijk zou nu wel eens aan de haal kunnen gaan met Olinga. De Afrikaan was een aandachtige toeschouwer tijdens het oefenduel tussen KVK en Sint-Truiden (0-2). Dat weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant is de speler schijnbaar niet op weg naar Zulte Waregem en zou hij wel eens een target kunnen zijn van de Kerels. Hij kon het tijdens de pauze alvast goed vinden met Lamkel Zé, die sinds eind augustus in het Guldensporenstadion speelt. 

LEES OOK: Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Wie kan Olinga het meest gebruiken?

Meest recent

Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

34
34
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

33
33
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

166
166
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

67
67
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

272
272
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

185
185
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

181
181
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

116
116
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

154
154
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

58
58
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

43
43
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

542
542
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

192
192
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

264
264
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

725
725
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

380
380
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

377
377
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

191
191
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

415
415
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

123
123
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

798
798
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

510
510
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

66
66
Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League en opmerkelijk genoeg werd er ...

375
375
'Stassin wrijft zich in de handen na transferwending'

Met Romeo Vermant haalde Rudi Garcia deze maand een nieuwe, jonge spits bij de selectie van de Rode ...

95
95

Meer sportnieuws