'KV Kortrijk gaat aan de haal met Essevee-target'

310
'KV Kortrijk gaat aan de haal met Essevee-target'

Zulte Waregem beleeft een interlandbreak in mineur, want de West-Vlamingen zijn vorig weekend na een nieuwe nederlaag tegen STVV weggezakt naar de laatste plaats in de Jupiler Pro League. Ze wisten amper vijf punten te puren uit hun eerste negen wedstrijden en zijn zo weer vertrokken voor een seizoen knokken voor het behoud.


De vele transfers van afgelopen zomer hebben tot dusver nog niet het gewenste resultaat opgeleverd, al zal Mbaye Leye misschien hopen dat hij deze pauze kan gebruiken om zijn ploeg verder op punt te zetten. De trainer kon dezer dagen ook nog een oude bekende op training verwelkomen. Krant van West-Vlaanderen meldde deze week namelijk dat Fabrice Olinga zijn conditie onderhield bij Zulte Waregem.

De 26-jarige flankaanvaller zit zonder club nadat zijn contract bij het Portugese Rio Ave enkele weken geleden ontbonden werd en mocht aan de Gaverbeek meetrainen. Het zou niet de bedoeling zijn dat de Kameroener ook een contract krijgt, maar gezien de penibele sportieve situatie zou Essevee daar toch aan denken als Olinga indruk wist te maken.

KV KORTRIJK

Niet Zulte Waregem, maar KV Kortrijk zou nu wel eens aan de haal kunnen gaan met Olinga. De Afrikaan was een aandachtige toeschouwer tijdens het oefenduel tussen KVK en Sint-Truiden (0-2). Dat weet Het Nieuwsblad. Volgens de krant is de speler schijnbaar niet op weg naar Zulte Waregem en zou hij wel eens een target kunnen zijn van de Kerels. Hij kon het tijdens de pauze alvast goed vinden met Lamkel Zé, die sinds eind augustus in het Guldensporenstadion speelt. 

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Wie kan Olinga het meest gebruiken?

Meest recent

Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

0
0
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

34
34
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

69
69
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

98
98
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

98
98
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

165
165
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

40
40
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

263
263
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

37
37
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

52
52
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

98
98
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

242
242
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

26
26
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

77
77
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

135
135
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

18
18
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

60
60
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

368
368
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

195
195
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

200
200
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

101
101
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

136
136

Meer sportnieuws