Genk last oefenduel af om opvallende reden

door
Genk last oefenduel af om opvallende reden

KRC Genk is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Limburgers pakten tot nu toe 22 op 27. Daarmee tekenen ze momenteel voor de tweede plek, na eenzame leider Royal Antwerp FC. Wouter Vrancken en co genieten net als de andere ploegen in de JPL van een interlandbreak.


Genk wilde vrijdag wel een oefenduel inlassen tegen de reeksgenoten van KAS Eupen. Het Belang van Limburg weet echter dat die partij niet doorging door een gebrek aan speler bij Genk. De club zag heel wat krachten vertrekken voor internationale verplichtingen en er liggen ook enkele spelers in de lappenmand. Onder meer Luca Oyen is (langdurig) geblesseerd.

Vrancken en zijn spelers gingen dan maar lopen in de ochtend. Daarna volgde een teambuilding met lasershooten. De spelers krijgen nu enkele dagen vrijdag, tot dinsdag. Pikant detail: bij Eupen staat momenteel Bern Storck aan het roer. De Duitser en Genk gingen vorig seizoen na onderling overleg uit elkaar. Storck kon niet de verwachte resultaten voorleggen en betaalde daar dus de tol voor.

SPEELDAG 10

Genk focust zich ondertussen op het heden. En in dat heden staat de trein stevig op de rails. Ze willen uiteraard zo blijven verder doen in Limburg na de break en hetzelfde goede voetbal op de mat blijven leggen. Op speeldag 10 gaat Genk alvast op zoek naar de drie punten op het veld van KV Oostende, de huidige nummer 13 in de JPL. Daarna volgen KV Kortrijk (thuis) en OH Leuven (uit).

LEES OOK: Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

Wordt Genk kampioen?

Meest recent

TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

107
107
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

31
31
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

30
30
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

32
32
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

114
114
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

170
170
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

91
91
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

265
265
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

405
405
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

63
63
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

252
252
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

94
94
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

97
97
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1155
1155
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

359
359
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

349
349
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

155
155
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

120
120
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

541
541
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

166
166
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

205
205
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

584
584
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

39
39
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

66
66
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

266
266

Meer sportnieuws