Genk last oefenduel af om opvallende reden

226 stemmen
Genk last oefenduel af om opvallende reden

KRC Genk is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Limburgers pakten tot nu toe 22 op 27. Daarmee tekenen ze momenteel voor de tweede plek, na eenzame leider Royal Antwerp FC. Wouter Vrancken en co genieten net als de andere ploegen in de JPL van een interlandbreak.


Genk wilde vrijdag wel een oefenduel inlassen tegen de reeksgenoten van KAS Eupen. Het Belang van Limburg weet echter dat die partij niet doorging door een gebrek aan speler bij Genk. De club zag heel wat krachten vertrekken voor internationale verplichtingen en er liggen ook enkele spelers in de lappenmand. Onder meer Luca Oyen is (langdurig) geblesseerd.

Vrancken en zijn spelers gingen dan maar lopen in de ochtend. Daarna volgde een teambuilding met lasershooten. De spelers krijgen nu enkele dagen vrijdag, tot dinsdag. Pikant detail: bij Eupen staat momenteel Bern Storck aan het roer. De Duitser en Genk gingen vorig seizoen na onderling overleg uit elkaar. Storck kon niet de verwachte resultaten voorleggen en betaalde daar dus de tol voor.

SPEELDAG 10

Genk focust zich ondertussen op het heden. En in dat heden staat de trein stevig op de rails. Ze willen uiteraard zo blijven verder doen in Limburg na de break en hetzelfde goede voetbal op de mat blijven leggen. Op speeldag 10 gaat Genk alvast op zoek naar de drie punten op het veld van KV Oostende, de huidige nummer 13 in de JPL. Daarna volgen KV Kortrijk (thuis) en OH Leuven (uit).

LEES OOK: Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

Wordt Genk kampioen?

Meest recent

Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

36
36
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

38
38
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

21
21
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

279
279
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

46
46
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

27
27
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

193
193
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

87
87
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

139
139
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

353
353
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

308
308
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

79
79
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

54
54
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

169
169
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

159
159
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

55
55
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

433
433
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

301
301
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

77
77
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

316
316
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

375
375
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

116
116
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

71
71
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

449
449

Meer sportnieuws