Martinez kondigt veranderingen aan tegen Nederland

door
Martinez kondigt veranderingen aan tegen Nederland

De Rode Duivels deden donderdag tegen Wales wat ze moesten doen: winnen. Onze landgenoten hielden de drie punten thuis met 2-1. De eerste helft was van uitstekende makelij, de tweede was minder goed. Zondag wacht Oranje in Amsterdam.


Nederland belooft andere koek te worden. Onze noorderburen gingen op speeldag 5 winnen op het veld van Polen. Gakpo en Bergwijn zorgden voor de Nederlandse goals. Louis van Gaal en zijn manschappen blijven op kop in groep 4, met 13 punten uit 5 gespeelde wedstrijden. De Rode Duivels volgen op 3 punten, en maken dus nog een (kleine) kans om door te stoten naar de Final Four. Roberto Martinez is al volop bezig met het duel in Amsterdam.

De selectieheer kondigde alvast al wat wijzigingen aan in de Belgische elf. "De eerste 45 minuten waren veeleisend. Het was heel fysiek. We gaan een balans opmaken om te kijken hoe ver de spelers staan", klinkt het bij Het Nieuwsblad. "Er zijn maar drie dagen tussen de twee wedstrijden, op het WK zijn het er minstens vier. Dus zullen er zeker veranderingen komen. Het is een gelegenheid om wat uit te proberen. Ik weet al hoe we gaan spelen maar de spelers zijn nog niet bekend."

RODE KAART

Martinez pakte tegen Wales een rode kaart door de bal iets te lang bij te houden op een inworp voor de bezoekers. Het leverde hem vreemd genoeg een rode kaart op. Daardoor is hij geschorst in Nederland. Thierry Henry, zijn assistent, zal zijn taak overnemen. Dat bevestigde de voetbalbond op vrijdag. Afspraak zondag om 20u45 in Amsterdam.

LEES OOK: Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Stoten de Duivels alsnog door naar de Final Four?

Meest recent

Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

5
5
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

10
10
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

43
43
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

255
255
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

34
34
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

103
103
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

135
135
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

93
93
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

257
257
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

97
97
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

184
184
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

990
990
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

387
387
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

56
56
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

212
212
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

119
119
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

401
401
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

78
78
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

66
66
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

637
637
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

633
633
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

405
405
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

547
547
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

691
691
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1112
1112

Meer sportnieuws