'Cercle zoekt zijn heil bij Engels jeugdinternational'

91 stemmen
'Cercle zoekt zijn heil bij Engels jeugdinternational'

Cercle Brugge liet vlak voor de interlandbreak een belangrijke zege liggen door tegen KV Oostende een dubbele voorsprong nog uit handen te geven. Met een punt slaagde het er wel nog in om de rode lantaarn door te geven aan Zulte Waregem, maar met amper zes punten uit negen matchen blijft de Vereniging in acuut degradatiegevaar. Dat leidde al tot het ontslag van trainer Dominik Thalhammer.


Zijn assistent Miron Muslic nam over en die krijgt mogelijk ook nog versterking. Cercle speelde donderdagnamiddag een oefenwedstrijd tegen sc Heerenveen, waarin het met 1-0 onderuit ging. Het Laatste Nieuws weet dat daarin wel een testspeler zich mocht bewijzen. Keanan Bennetts, een 23-jarige linkerflankspeler, kreeg 65 minuten om zich te tonen.

Bennetts is een jeugdproduct van Tottenham, waar hij in 2018 voor meer dan 2 miljoen euro weggehaald werd door Borussia Mönchengladbach. Daar kon hij echter nooit helemaal doorbreken en in vier jaar raakte hij niet verder dan vijf wedstrijden in de Bundesliga. In het seizoen 2020/21 werd hij uitgeleend aan Ipswich Town, waar hij in de Engelse derde klasse in 28 wedstrijden één keer scoorde en één assist gaf.

INTERNATIONAL
Vorige zomer zag Bennetts zijn aflopende contract bij Gladbach niet verlengd worden en sindsdien zit hij zonder club. Als vrije speler kan hij nog bij Cercle aansluiten, ondanks dat de transfermarkt gesloten is. Bennetts kwam in het verleden ook nog uit voor de nationale jeugdelftallen van Duitsland en Engeland, waar hij tot en met de U19 speelde.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Moet Cercle hem een contract geven?

Meest recent

België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

44
44
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

37
37
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

105
105
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

209
209
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

196
196
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

144
144
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

18
18
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

25
25
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

100
100
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

23
23
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

129
129
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

649
649
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

190
190
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

117
117
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

62
62
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

388
388
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

346
346
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

845
845
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

548
548
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

144
144
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

172
172
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

766
766

Meer sportnieuws