'Cercle zoekt zijn heil bij Engels jeugdinternational'

door
'Cercle zoekt zijn heil bij Engels jeugdinternational'

Cercle Brugge liet vlak voor de interlandbreak een belangrijke zege liggen door tegen KV Oostende een dubbele voorsprong nog uit handen te geven. Met een punt slaagde het er wel nog in om de rode lantaarn door te geven aan Zulte Waregem, maar met amper zes punten uit negen matchen blijft de Vereniging in acuut degradatiegevaar. Dat leidde al tot het ontslag van trainer Dominik Thalhammer.


Zijn assistent Miron Muslic nam over en die krijgt mogelijk ook nog versterking. Cercle speelde donderdagnamiddag een oefenwedstrijd tegen sc Heerenveen, waarin het met 1-0 onderuit ging. Het Laatste Nieuws weet dat daarin wel een testspeler zich mocht bewijzen. Keanan Bennetts, een 23-jarige linkerflankspeler, kreeg 65 minuten om zich te tonen.

Bennetts is een jeugdproduct van Tottenham, waar hij in 2018 voor meer dan 2 miljoen euro weggehaald werd door Borussia Mönchengladbach. Daar kon hij echter nooit helemaal doorbreken en in vier jaar raakte hij niet verder dan vijf wedstrijden in de Bundesliga. In het seizoen 2020/21 werd hij uitgeleend aan Ipswich Town, waar hij in de Engelse derde klasse in 28 wedstrijden één keer scoorde en één assist gaf.

INTERNATIONAL
Vorige zomer zag Bennetts zijn aflopende contract bij Gladbach niet verlengd worden en sindsdien zit hij zonder club. Als vrije speler kan hij nog bij Cercle aansluiten, ondanks dat de transfermarkt gesloten is. Bennetts kwam in het verleden ook nog uit voor de nationale jeugdelftallen van Duitsland en Engeland, waar hij tot en met de U19 speelde.

LEES OOK: 'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Trending:

‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Moet Cercle hem een contract geven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club biedt enorme som, straffe climax Gent'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

59
59
‘Frenkie’s vriend ontketent oorlog in de kleedkamer’

FC Barcelona heeft knopen doorgehakt voor volgend seizoen. Zo mag doelman Marc-André Ter ...

30
30
‘Matias Fernandez-Pardo maakt zomerse droomtransfer’

Matias Fernandez-Pardo brak door bij KAA Gent, maar werd al snel opgepikt door het Franse Lille. ...

51
51
Louis van Gaal openhartig over zijn gezondheid

Louis van Gaal (73) wordt gezien als één van de beste hoofdtrainers ooit. De ...

30
30
‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

57
57
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

192
192
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

259
259
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

315
315
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

106
106
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

311
311
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

632
632
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

475
475
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

71
71
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

304
304
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

353
353
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

2006
2006
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

220
220
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

256
256
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

242
242
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1195
1195
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

256
256
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

599
599
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

537
537
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

396
396
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

422
422

Meer sportnieuws