Martinez reageert na vreemde rode kaart

door
Martinez reageert na vreemde rode kaart

Indien de Rode Duivels zich alsnog willen plaatsen voor de Final Four van de Nations League, zullen ze zondag met minstens drie doelpunten verschil moeten winnen van Nederland. Een bijzonder zware opdracht dus. Bovendien zal bondscoach Roberto Martinez niet op de bank plaatsnemen in Amsterdam.


België won donderdagavond met 2-1 van Wales. In het slot van de wedstrijd liep Martinez echter tegen een rode kaart aan. Bij een inworp van de bezoekers hield hij immers iets te lang de bal bij en dus stuurde de scheidsrechter van dienst hem de tribunes is. Bijgevolg is Martinez ook geschorst voor de partij van zondag. In Amsterdam zal assistent-bondscoach Thierry Henry de honneurs waarnemen.

Achteraf kon Martinez wel nog lachen met het incident. "Ik denk niet dat het een rode kaart was. Ik probeer de bal vast te nemen en hierdoor vertraagt het spel. Geel had misschien gekund, maar nooit rood", verklaarde hij al lachend voor de camera's van VTM. "De aanvoerder heeft me gezegd dat je in België bij een rode kaart een etentje moet betalen."

DIPJE NA RUST
Over de match zelf was Martinez duidelijk. Zo zag ook hij een België met twee gezichten. "Het tempo en de communicatie waren goed voor rust. We vonden de ruimte tegen een defensieve tegenstander. In de tweede helft was het geen tactisch probleem, maar we probeerden wat minder de één-tegen-éénsituatie op te zoeken. De bal ging minder vlot rond. Daadoor kregen zij de kans en scoorden ze ook."

LEES OOK: Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Henry zou na het WK een goede opvolger voor Martinez zijn ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

26
26
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

29
29
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

71
71
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

20
20
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

264
264
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

89
89
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

193
193
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

32
32
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

154
154
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

306
306
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

117
117
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

334
334
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

52
52
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

199
199
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

517
517
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1348
1348
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

131
131
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

503
503
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

494
494
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

361
361
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

291
291
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

411
411
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

529
529
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

77
77
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

322
322

Meer sportnieuws