Kranten streng voor één Duivel: "Heeft iemand hem gezien?"

1471
Kranten streng voor één Duivel:

Voor een plekje in de Final Four is het wellicht te weinig, maar de Rode Duivels hebben donderdagavond wel de drie punten thuis gehouden tegen Wales: 2-1. Zeker in de eerste helft maakten de Belgen indruk. Maar de tweede periode was van een veel mindere kwaliteit en enkele spelers konden niet hun gewenste niveau halen.


Op het middenveld bijvoorbeeld, speelde Youri Tielemans een vrij povere partij. Yannick Carrasco zakte na een goede eerste periode dan weer helemaal weg na rust. Achterin kwam Jan Vertonghen op zijn beurt behoorlijk bleek voor de dag. De ervaren pion van Anderlecht maakte weliswaar geen grote fouten, toch kwam hij op bepaalde momenten goed weg. In de beoordelingen van de kranten scoort hij dan ook veruit de laagste scores. "Ging niet helemaal vrijuit bij de aansluitingstreffer van Wales. Gaat steeds voorop in de strijd, zij het met steeds minder snelheid en wendbaarheid", verklaarde Het Nieuwsblad zijn 5 op 10.

Ook bij SudPresse was men niet onder de indruk. "Hij verliet enkele keren zijn positie en daar had hij spijt van kunnen hebben. En hoewel dat nooit zijn grootste kwaliteit was, miste hij toch snelheid. Werd ook geklopt in een luchtduel met Moore." Het Laatste Nieuws houdt het eveneens op een 5 op 10. "Liep uit positie voorafgaand aan het doelpunt van Moore. Deed het voorts op ervaring en métier. Miste wat overtuiging in zijn passing."

ZELDEN IN BEELD
Gelijkaardige geluiden weerklinken bij La Dernière Heure. "Hij was solide, maar niet spectaculair. Vooral in het slot van de wedstrijd was hij minder scherp." Naast de kranten deelde ook de Waalse openbare omroep RTBF punten uit. En daar is men behoorlijk scherp. "Heeft iemand Vertonghen gezien op het veld? Zijn familie maakte zich ongerust. Op zijn favoriete positie kon hij zijn stempel niet drukken op de match. Zonder aanvallend iets bij te brengen, maar ook zonder echt in problemen te komen achterin, kwam hij zelden in beeld."

LEES OOK: Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Vertonghen moet een basisspeler zijn op het WK ...

Meest recent

Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

7
7
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

20
20
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

4
4
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

27
27
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

19
19
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

196
196
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

141
141
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

55
55
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

109
109
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

74
74
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

57
57
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

117
117
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

273
273
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

184
184
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

124
124
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

452
452
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

302
302
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

115
115
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

442
442
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

172
172

Meer sportnieuws