Mbappé speelt tegenstander eigenhandig op hoopje

87 stemmen
Mbappé speelt tegenstander eigenhandig op hoopje

Hoewel er in de meeste poules nog heel wat op het spel staat, worden de wedstrijden in de Nations League van deze week vooral gebruikt als graadmeter richting het WK. En enkele spelers lijken helemaal klaar om een glansrol op te nemen in Qatar. Zo ook Kylian Mbappé.


De superster van Paris Saint-Germain voor een lastige taak bij titelverdediger Frankrijk. Tijdens het vorige WK in 2018 kwam Mbappé nog maar net kijken op het hoogste niveau en lag er amper druk op zijn schouders. Nu is de 23-jarige aanvaller één van de best betaalde spelers ter wereld en de absolute ster van Les Blues. Als het misloopt in Qatar zal dus in eerste instantie naar hem gekeken worden.

Maar Mbappé lijkt helemaal klaar om de Haantjes op sleeptouw te gaan nemen. Zo is hij met PSG erg sterk aan het nieuwe seizoen begonnen. In negen wedstrijden dit seizoen wist hij bijvoorbeeld al tien keer de netten te doen trillen namens zijn club. En donderdagavond nam hij ook de nationale ploeg bij de arm.

HEERLIJKE DRIBBEL
Om degradatie uit de hoofdtabel van de Nations League te voorkomen, moesten de Fransen thuis zien te winnen van Oostenrijk. Maar Les Blues hadden het lastig om het verschil te maken en gingen op een 0-0-tussenstand de rust in. Na de pauze besloot Mbappé dan ook om het hef in eigen handen te nemen. Zo dribbelde hij de Oostenrijkse defensie eigenhandig op een hoopje om vervolgens de 1-0 binnen te knallen. Die treffer werkte blijkbaar bevrijdend, niet veel later kon Olivier Giroud de voorsprong immers verdubbelen.

LEES OOK: UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Frankrijk is dé topfavoriet voor het WK 2022 ...

Meest recent

Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

1
1
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

0
0
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

55
55
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

20
20
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

112
112
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

74
74
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

275
275
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

81
81
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

580
580
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

162
162
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

280
280
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

493
493
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

138
138
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

91
91
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

555
555
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

223
223
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

547
547
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

403
403
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

179
179
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

737
737
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

225
225
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

623
623
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

167
167
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

886
886
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

282
282

Meer sportnieuws