Mulder kijkt met open mond naar Duivel: "Hij bepaalt alles"

door
Mulder kijkt met open mond naar Duivel:

Om een goede kans te behouden op de Final Four van de Nations League, moesten de Rode Duivels donderdagavond de drie punten zien thuis te houden tegen Wales. De Welshmen waren in het recente verleden al vaker kwelduivel van de Belgen. Maar in de eerste helft was het al België dat de klok sloeg.


Wales probeerde in de aanvangsfase voor enkele prikjes te zorgen, maar vervolgens werd het klasse-verschil duidelijk onderstreept. Na amper tien minuten stonden de Belgen al op voorsprong en vlak voor rust kwam ook de 2-0 op het bord. De Welshmen werden dus behoorlijk overklast en dat had niet in het minst met Kevin De Bruyne te maken. Die speelde in de eerste helft op een enorm hoog niveau. De spelmaker tikte na 45 minuten af op 1 goal en 1 assists, maar had mits wat meer meeval nog betere cijfers kunnen voorleggen.

Wederom dus een glansrol voor KDB. Analist Jan Mulder was dan ook lyrisch in de studio's van VTM. "Ik was van plan een beetje over Debast of Eden Hazard te praten, maar heel die wedstrijd wordt gedragen door Kevin", stelde Mulder. "Hij had er echt zin in. En die klasse in verschillende zaken ... een genot om naar te kijken."

ALLESBEPALEND
De Bruyne bevestigt dus zijn straffe prestaties van bij Manchester City. Dat doet het beste vermoeden richting het WK, al beginnen de Duivels wel erg afhankelijk te worden van hem. "Hij bepaalt gewoon alles", voegde Timmy Simons eraan toe. "Hij bepaalt het tempo, wanneer er druk gezet wordt, op welke manier dat moet gebeuren, ... . Hij is nog meer de baas geworden van elk elftal. Of we moeten bidden dat hem niets overkomt richting het WK? Ja, want hij maakt de anderen ook beter."

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

De Bruyne is momenteel de belangrijkste speler bij de Rode Duivels ...

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

20
20
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

36
36
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

112
112
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

132
132
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

246
246
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

321
321
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

126
126
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

90
90
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

489
489
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

286
286
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

258
258
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

167
167
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

271
271
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

416
416
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

65
65
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

132
132
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

254
254
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

207
207
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

69
69
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

70
70
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

147
147
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

126
126

Meer sportnieuws