Mulder kijkt met open mond naar Duivel: "Hij bepaalt alles"

door
Mulder kijkt met open mond naar Duivel:

Om een goede kans te behouden op de Final Four van de Nations League, moesten de Rode Duivels donderdagavond de drie punten zien thuis te houden tegen Wales. De Welshmen waren in het recente verleden al vaker kwelduivel van de Belgen. Maar in de eerste helft was het al België dat de klok sloeg.


Wales probeerde in de aanvangsfase voor enkele prikjes te zorgen, maar vervolgens werd het klasse-verschil duidelijk onderstreept. Na amper tien minuten stonden de Belgen al op voorsprong en vlak voor rust kwam ook de 2-0 op het bord. De Welshmen werden dus behoorlijk overklast en dat had niet in het minst met Kevin De Bruyne te maken. Die speelde in de eerste helft op een enorm hoog niveau. De spelmaker tikte na 45 minuten af op 1 goal en 1 assists, maar had mits wat meer meeval nog betere cijfers kunnen voorleggen.

Wederom dus een glansrol voor KDB. Analist Jan Mulder was dan ook lyrisch in de studio's van VTM. "Ik was van plan een beetje over Debast of Eden Hazard te praten, maar heel die wedstrijd wordt gedragen door Kevin", stelde Mulder. "Hij had er echt zin in. En die klasse in verschillende zaken ... een genot om naar te kijken."

ALLESBEPALEND
De Bruyne bevestigt dus zijn straffe prestaties van bij Manchester City. Dat doet het beste vermoeden richting het WK, al beginnen de Duivels wel erg afhankelijk te worden van hem. "Hij bepaalt gewoon alles", voegde Timmy Simons eraan toe. "Hij bepaalt het tempo, wanneer er druk gezet wordt, op welke manier dat moet gebeuren, ... . Hij is nog meer de baas geworden van elk elftal. Of we moeten bidden dat hem niets overkomt richting het WK? Ja, want hij maakt de anderen ook beter."

LEES OOK: Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

De Bruyne is momenteel de belangrijkste speler bij de Rode Duivels ...

Meest recent

'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

33
33
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

53
53
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

106
106
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

70
70
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

116
116
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

148
148
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

277
277
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

73
73
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

303
303
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

37
37
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

271
271
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

42
42
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

542
542
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

185
185
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

186
186
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

60
60
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

75
75
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

196
196
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

180
180
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

88
88
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

240
240
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

341
341
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

49
49
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

263
263
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

252
252

Meer sportnieuws