Mulder kijkt met open mond naar Duivel: "Hij bepaalt alles"

128
Mulder kijkt met open mond naar Duivel:

Om een goede kans te behouden op de Final Four van de Nations League, moesten de Rode Duivels donderdagavond de drie punten zien thuis te houden tegen Wales. De Welshmen waren in het recente verleden al vaker kwelduivel van de Belgen. Maar in de eerste helft was het al België dat de klok sloeg.


Wales probeerde in de aanvangsfase voor enkele prikjes te zorgen, maar vervolgens werd het klasse-verschil duidelijk onderstreept. Na amper tien minuten stonden de Belgen al op voorsprong en vlak voor rust kwam ook de 2-0 op het bord. De Welshmen werden dus behoorlijk overklast en dat had niet in het minst met Kevin De Bruyne te maken. Die speelde in de eerste helft op een enorm hoog niveau. De spelmaker tikte na 45 minuten af op 1 goal en 1 assists, maar had mits wat meer meeval nog betere cijfers kunnen voorleggen.

Wederom dus een glansrol voor KDB. Analist Jan Mulder was dan ook lyrisch in de studio's van VTM. "Ik was van plan een beetje over Debast of Eden Hazard te praten, maar heel die wedstrijd wordt gedragen door Kevin", stelde Mulder. "Hij had er echt zin in. En die klasse in verschillende zaken ... een genot om naar te kijken."

ALLESBEPALEND
De Bruyne bevestigt dus zijn straffe prestaties van bij Manchester City. Dat doet het beste vermoeden richting het WK, al beginnen de Duivels wel erg afhankelijk te worden van hem. "Hij bepaalt gewoon alles", voegde Timmy Simons eraan toe. "Hij bepaalt het tempo, wanneer er druk gezet wordt, op welke manier dat moet gebeuren, ... . Hij is nog meer de baas geworden van elk elftal. Of we moeten bidden dat hem niets overkomt richting het WK? Ja, want hij maakt de anderen ook beter."

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

De Bruyne is momenteel de belangrijkste speler bij de Rode Duivels ...

Meest recent

Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

0
0
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

24
24
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

34
34
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

41
41
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

142
142
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

253
253
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

89
89
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

218
218
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

107
107
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

82
82
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

394
394
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

31
31
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

503
503
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

61
61
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

724
724
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

70
70
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

600
600
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

219
219
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1099
1099
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

119
119

Meer sportnieuws