Mulder kijkt met open mond naar Duivel: "Hij bepaalt alles"

door
Mulder kijkt met open mond naar Duivel:

Om een goede kans te behouden op de Final Four van de Nations League, moesten de Rode Duivels donderdagavond de drie punten zien thuis te houden tegen Wales. De Welshmen waren in het recente verleden al vaker kwelduivel van de Belgen. Maar in de eerste helft was het al België dat de klok sloeg.


Wales probeerde in de aanvangsfase voor enkele prikjes te zorgen, maar vervolgens werd het klasse-verschil duidelijk onderstreept. Na amper tien minuten stonden de Belgen al op voorsprong en vlak voor rust kwam ook de 2-0 op het bord. De Welshmen werden dus behoorlijk overklast en dat had niet in het minst met Kevin De Bruyne te maken. Die speelde in de eerste helft op een enorm hoog niveau. De spelmaker tikte na 45 minuten af op 1 goal en 1 assists, maar had mits wat meer meeval nog betere cijfers kunnen voorleggen.

Wederom dus een glansrol voor KDB. Analist Jan Mulder was dan ook lyrisch in de studio's van VTM. "Ik was van plan een beetje over Debast of Eden Hazard te praten, maar heel die wedstrijd wordt gedragen door Kevin", stelde Mulder. "Hij had er echt zin in. En die klasse in verschillende zaken ... een genot om naar te kijken."

ALLESBEPALEND
De Bruyne bevestigt dus zijn straffe prestaties van bij Manchester City. Dat doet het beste vermoeden richting het WK, al beginnen de Duivels wel erg afhankelijk te worden van hem. "Hij bepaalt gewoon alles", voegde Timmy Simons eraan toe. "Hij bepaalt het tempo, wanneer er druk gezet wordt, op welke manier dat moet gebeuren, ... . Hij is nog meer de baas geworden van elk elftal. Of we moeten bidden dat hem niets overkomt richting het WK? Ja, want hij maakt de anderen ook beter."

LEES OOK: Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De Bruyne is momenteel de belangrijkste speler bij de Rode Duivels ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
'Ramp voor Rode Duivels: steunpilaar out voor WK?'

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

4
4
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord gaat all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

68
68
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

198
198
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

163
163
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

70
70
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

21
21
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

172
172
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

224
224
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

51
51
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

385
385
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

318
318
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

227
227
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

35
35
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

140
140
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

123
123
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

44
44
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

162
162
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

82
82
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

357
357
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

92
92
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

99
99
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

181
181
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

410
410
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

274
274
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

768
768

Meer sportnieuws