'Bayern legt miljoenen klaar voor nieuwe Lewandowski'

door
'Bayern legt miljoenen klaar voor nieuwe Lewandowski'

Bayern München heeft een bijzonder drukke zomermercato achter de rug waarin het zijn selectie gevoelig kon versterken in de breedte. Maar de transferhonger in de Allianz Arena is desondanks nog niet gestild. Zo zou Der Rekordmeister na het huidige seizoen willen uitpakken met een klinkende naam.


Het Beierse bestuur kon coach Julian Nagelsmann de voorbije maanden plezieren met enkele stevige aanwinsten. Zo werd met Sadio Mané een topaanvaller weggeplukt bij Liverpool FC. Daarnaast werd de defensie versterkt met Matthijs de Ligt (Juventus). Van Ajax werd dan weer het duo Ryan Gravenberch-Noussair Mazraoui overgenomen. En tot slot is de jonge Mathys Tel, die voor 20 miljoen euro overkwam van Stade Rennes, een wissel op de toekomst.

Bayern nam daar tegenover wel afscheid van zijn doelpuntenmachine Robert Lewandowski en een directe vervanger voor de nieuwe spits van FC Barcelona werd uiteindelijk niet gehaald. Maar daar kan in de nabije toekomst verandering in komen. Zo werd Harry Kane bijvoorbeeld al nadrukkelijk gelinkt aan een overstap naar de Allianz Arena. En de Duitse kampioen zou nog een andere topspits in het vizier hebben.

MAATJE LUKAKU
Zo meldt Mundo Deportivo dat ook Lautaro Martinez hoog op het lijstje staat bij Der Rekordmeister. De Argentijn maakt al enkele seizoen het mooie weer bij Internazionale. De spitsbroeder van Romelu Lukaku werd ook al meermaals gelinkt aan een vertrek, maar bleef de Italiaanse vice-kampioen telkens trouw. Na dit seizoen zou Lautaro echter toch een nieuwe stap kunnen zetten en Bayern is alvast een interessante bestemming. Al zal Inter sowieso een pak miljoenen verlangen voor zijn sterkhouder.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Wie is volgens u de beste spits?

Meest recent

VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

16
16
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

52
52
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

78
78
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

81
81
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

66
66
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

95
95
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

171
171
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

127
127
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

265
265
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

231
231
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

387
387
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

136
136
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

872
872
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

181
181
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

722
722
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

76
76
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

204
204
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

236
236
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

93
93
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

610
610
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

272
272

Meer sportnieuws