'Bayern legt miljoenen klaar voor nieuwe Lewandowski'

118 stemmen
'Bayern legt miljoenen klaar voor nieuwe Lewandowski'

Bayern München heeft een bijzonder drukke zomermercato achter de rug waarin het zijn selectie gevoelig kon versterken in de breedte. Maar de transferhonger in de Allianz Arena is desondanks nog niet gestild. Zo zou Der Rekordmeister na het huidige seizoen willen uitpakken met een klinkende naam.


Het Beierse bestuur kon coach Julian Nagelsmann de voorbije maanden plezieren met enkele stevige aanwinsten. Zo werd met Sadio Mané een topaanvaller weggeplukt bij Liverpool FC. Daarnaast werd de defensie versterkt met Matthijs de Ligt (Juventus). Van Ajax werd dan weer het duo Ryan Gravenberch-Noussair Mazraoui overgenomen. En tot slot is de jonge Mathys Tel, die voor 20 miljoen euro overkwam van Stade Rennes, een wissel op de toekomst.

Bayern nam daar tegenover wel afscheid van zijn doelpuntenmachine Robert Lewandowski en een directe vervanger voor de nieuwe spits van FC Barcelona werd uiteindelijk niet gehaald. Maar daar kan in de nabije toekomst verandering in komen. Zo werd Harry Kane bijvoorbeeld al nadrukkelijk gelinkt aan een overstap naar de Allianz Arena. En de Duitse kampioen zou nog een andere topspits in het vizier hebben.

MAATJE LUKAKU
Zo meldt Mundo Deportivo dat ook Lautaro Martinez hoog op het lijstje staat bij Der Rekordmeister. De Argentijn maakt al enkele seizoen het mooie weer bij Internazionale. De spitsbroeder van Romelu Lukaku werd ook al meermaals gelinkt aan een vertrek, maar bleef de Italiaanse vice-kampioen telkens trouw. Na dit seizoen zou Lautaro echter toch een nieuwe stap kunnen zetten en Bayern is alvast een interessante bestemming. Al zal Inter sowieso een pak miljoenen verlangen voor zijn sterkhouder.

LEES OOK: 'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

'Saibari staat op zucht van droomtransfer'
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'
62

Wie is volgens u de beste spits?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

34
34
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

55
55
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

199
199
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

74
74
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

78
78
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

143
143
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

177
177
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

188
188
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

62
62
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

147
147
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

290
290
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

372
372
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

81
81
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

538
538
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

78
78
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

448
448
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

644
644
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

249
249
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

305
305
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

925
925
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

496
496
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

461
461
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

613
613

Meer sportnieuws