Supporters Wales tonen grote klasse in Brussel

door
Supporters Wales tonen grote klasse in Brussel

In de Nations League hebben de Rode Duivels nog een kleine kans om zich te plaatsen voor de Final Four. Maar de mannen van bondscoach Roberto Martinez hebben hun lot niet meer in eigen handen. Al kunnen ze donderdagavond op eigen veld in ieder geval best winnen van Wales.


De Duivels hielden 7 punten over aan hun vier eerste groepsduels. Dat zijn er drie minder dan leider Nederland, dat bovendien met 1-4 won in Brussel. Aanstaande zondag volgt wel nog een terugmatch tegen Oranje. In het beste geval laten onze noorderburen donderdagavond echter al punten liggen in Polen. En om het ideale scenario compleet te maken pakken de Belgen dan ook de volle buit tegen Wales.

Gezien de intrinsieke kwaliteit in beide selecties, zijn de Duivels ook favoriet. Maar Wales toonde zich in de voorbije jaren al meermaals het 'zwarte beest' van de Belgen. Bovendien kunnen de Welshmen in Brussel ook weer rekenen op de vocale steun van een pak meegereisde supporters.

GOEDE VOORBEELD
De Welshe fans verzamelden uren voor de match alvast in het stadscentrum van Brussel. En daar toonden ze zich ook van hun beste kant. Alvorens samen naar het stadion te trekken, ruimden de Welshmen al het afval dat ze gemaakt hadden immers netjes op. Een voorbeeld voor heel wat andere supportersclans. Onder meer de Brusselse burgemeester Philippe Close en de lokale politie toonden zich alvast lovend op Twitter.

LEES OOK: WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Thuis niet winnen van Wales zou een blamage zijn voor de Duivels ...

Meest recent

UCL: Real dankt sterke Courtois, sensationele comeback Juve

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. ...

18
18
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

54
54
'Plotse ommekeer: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

94
94
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

258
258
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

123
123
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

86
86
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

433
433
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

280
280
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

241
241
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

150
150
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

251
251
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

403
403
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

61
61
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

127
127
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

58
58
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

251
251
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

197
197
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

66
66
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

67
67
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

96
96
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

195
195
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

142
142
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

123
123
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

419
419
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97

Meer sportnieuws