'Zulte Waregem verwelkomt oude bekende'

door
'Zulte Waregem verwelkomt oude bekende'

Zulte Waregem beleeft een interlandbreak in mineur, want de West-Vlamingen zijn vorig weekend na een nieuwe nederlaag tegen STVV weggezakt naar de laatste plaats in de Jupiler Pro League. Ze wisten amper vijf punten te puren uit hun eerste negen wedstrijden en zijn zo weer vertrokken voor een seizoen knokken voor het behoud.


De vele transfers van afgelopen zomer hebben tot dusver nog niet het gewenste resultaat opgeleverd, al zal Mbaye Leye misschien hopen dat hij deze pauze kan gebruiken om zijn ploeg verder op punt te zetten. De trainer kan dezer dagen ook nog een oude bekende op training verwelkomen. Krant van West-Vlaanderen meldt namelijk dat Fabrice Olinga zijn conditie momenteel onderhoudt bij Zulte Waregem.

De 26-jarige flankaanvaller zit zonder club nadat zijn contract bij het Portugese Rio Ave enkele weken geleden ontbonden werd en mag aan de Gaverbeek meetrainen. Momenteel zou het niet de bedoeling zijn dat de Kameroener ook een contract krijgt, maar je weet toch maar nooit. Gezien de penibele sportieve situatie zal Essevee daar toch aan denken als Olinga indruk zou maken.

SUPERTALENT
Olinga speelde in 2014 al eens enkele maanden voor Zulte Waregem, waar hij toen zeven keer in actie kwam. Op dat moment was hij nog maar achttien jaar oud en gold hij als een enorm talent, nadat hij zich als 16-jarige bij zijn debuut voor Malaga tot jongste doelpuntenmaker ooit in La Liga gekroond had. De carrière van Olinga zou echter nooit helemaal van de grond komen. Hij passeerde de voorbije jaren ook nog bij Apollon Limassol, Sampdoria, FC Viitorul en Moeskroen, waar hij van 2015 tot 2021 aan de slag was.

LEES OOK: Vandenbroeck: "Daardoor zit ik met een dubbel gevoel"

Moet Zulte Waregem hem een contract geven?

Meest recent

Gumienny doet pikante uitspraak over afgekeurde Genkse goal

KRC Genk liet zondagavond op pijnlijke wijze de kans laten liggen om weer dichter bij de top zes te ...

79
79
Bidden voor Garcia: volgende zware blessure bij Duivel?

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

30
30
Opmerkelijk: La Louvière-coach excuseert zich bij Fink

Promovendus La Louvière blijft het best aardig doen in de Jupiler Pro League. De verrassende ...

58
58
Penders net geen held, Fofana in tranen, weer domper Openda

Zondagavond kwamen in het buitenland nog enkele Rode Duivels in actie. In de kraker tussen Lyon en ...

30
30
Hubert ziet Union groeien: "Die les hebben we getrokken"

Union kreeg enkele dagen geleden nog een tweede pandoering op rij in de Champions League, want net ...

18
18
Fink doet voorspelling na nieuwe opdoffer Genk

Al voor de derde officiële wedstrijd op rij is KRC Genk zondag blijven steken op een ...

396
396
Wat een week: Belgische Villa-beul alweer de held

Een week geleden was hij voor de modale Belgische voetballiefhebber nog compleet onbekend, maar de ...

23
23
Wéér zelfde pijnpunt Genk: "Moeten oplossing vinden"

Het blijft dit seizoen voor KRC Genk zeer wisselvallig lopen. De Limburgers tankten eerder deze week ...

107
107
Ondanks dwarszittende VAR klopt Union toch STVV

Union heeft zich hersteld van de pandoering tegen Inter in de Champions League met een zege in de ...

70
70
Vandenbroeck: "Daardoor zit ik met een dubbel gevoel"

Zulte Waregem blijft punten bij elkaar sprokkelen. Ze wisten een punt weg te kapen bij Cercle ...

64
64
KRC Genk bijt de tanden stuk op pittig La Louvière

KRC Genk boekte een 7 op 9 en speelde een goede Europese match tegen Real Betis. Tegen La ...

74
74
Van der Bruggen baalt stevig: "Ronduit belachelijk"

Cercle Brugge kent een bijzonder moeizaam seizoen. Tegen Zulte Waregem wisten ze alweer geen zege te ...

118
118
Antwerp vat vol frustratie: "Toch kan dit kantelmoment zijn"

Royal Antwerp FC blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. De Great Old verloor onverdiend ...

124
124
Vermant dolgelukkig: "Voor Club Brugge is het nooit makkelijk"

Romeo Vermant is geen goalgetter pur sang, maar wel iemand die altijd belangrijke goals maakt. Zo ...

114
114
Ruzie na Real-Barça: Courtois en Yamal in de clinch

Real Madrid won vandaag de Spaanse klassieker tegen FC Barcelona met 2-1. Een verdiende zege voor de ...

215
215
Mechele ziet één groot pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge won net als vorige week op een diefje op verplaatsing. Ook deze keer was de 0-1 gevleid. ...

284
284
Real Madrid pakt de scalp van Barcelona na héérlijke Clasico

Dé grootste match in het clubvoetbal stond om 16u15 op het programma in Spanje: Real Madrid ...

87
87
STVV aast op megastunt: “Als we dat doen…”

STVV is aan een zeer goed seizoen bezig. Na een goede zomermercato wist de club een goed elftal ...

58
58
Zulte Waregem met succesje, Beerschot juicht in het slot

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er een aantal matchen op het programma. ...

97
97
Antwerp baalt enorm: "Ik heb geen magisch recept"

Royal Antwerp FC speelde een goede wedstrijd tegen Club Brugge. Ze verdienden altijd een punt en ...

153
153
Club ziet speler uitvallen: "Lijkt een zware blessure"

Club Brugge won met 0-1 op het veld van Royal Antwerp FC, maar dat was niet verdiend. De Great Old ...

255
255
Arsenal deelt Manchester City ferme tik uit

In de Premier League lijkt Liverpool dit seizoen geen titelkandidaat meer te zijn. Het niveau is ...

51
51
PSV maakt statement en laat Feyenoord verweesd achter

Ajax redde het vel van trainer John Heitinga door met 2-3 te winnen van FC Twente en kon zo met ...

65
65
Leko vol lof na demonstratie van AA Gent tegen Standard

AA Gent kende een avond om nooit meer te vergeten. Het 125-jarige bestaan van de club werd danig ...

135
135
KV Mechelen vs Lierse: Rivaliteit bereikt kookpunt

Dinsdagavond trilt Achter De Kazerne op zijn grondvesten. KV Mechelen en Lierse kruisen de degens in ...

331
331

Meer sportnieuws