'Zulte Waregem verwelkomt oude bekende'

door
'Zulte Waregem verwelkomt oude bekende'

Zulte Waregem beleeft een interlandbreak in mineur, want de West-Vlamingen zijn vorig weekend na een nieuwe nederlaag tegen STVV weggezakt naar de laatste plaats in de Jupiler Pro League. Ze wisten amper vijf punten te puren uit hun eerste negen wedstrijden en zijn zo weer vertrokken voor een seizoen knokken voor het behoud.


De vele transfers van afgelopen zomer hebben tot dusver nog niet het gewenste resultaat opgeleverd, al zal Mbaye Leye misschien hopen dat hij deze pauze kan gebruiken om zijn ploeg verder op punt te zetten. De trainer kan dezer dagen ook nog een oude bekende op training verwelkomen. Krant van West-Vlaanderen meldt namelijk dat Fabrice Olinga zijn conditie momenteel onderhoudt bij Zulte Waregem.

De 26-jarige flankaanvaller zit zonder club nadat zijn contract bij het Portugese Rio Ave enkele weken geleden ontbonden werd en mag aan de Gaverbeek meetrainen. Momenteel zou het niet de bedoeling zijn dat de Kameroener ook een contract krijgt, maar je weet toch maar nooit. Gezien de penibele sportieve situatie zal Essevee daar toch aan denken als Olinga indruk zou maken.

SUPERTALENT
Olinga speelde in 2014 al eens enkele maanden voor Zulte Waregem, waar hij toen zeven keer in actie kwam. Op dat moment was hij nog maar achttien jaar oud en gold hij als een enorm talent, nadat hij zich als 16-jarige bij zijn debuut voor Malaga tot jongste doelpuntenmaker ooit in La Liga gekroond had. De carrière van Olinga zou echter nooit helemaal van de grond komen. Hij passeerde de voorbije jaren ook nog bij Apollon Limassol, Sampdoria, FC Viitorul en Moeskroen, waar hij van 2015 tot 2021 aan de slag was.

LEES OOK: Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Moet Zulte Waregem hem een contract geven?

Meest recent

"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

5
5
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

39
39
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

112
112
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

43
43
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

104
104
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

72
72
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

96
96
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

92
92
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

136
136
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

43
43
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

105
105
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

323
323
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

134
134
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

213
213
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

57
57
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

205
205
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

98
98
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

144
144
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

96
96
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

364
364
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

246
246
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

350
350
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

317
317

Meer sportnieuws