Hazard verrast bij Duivels: "Lang niet meer gezien bij hem"

door
Hazard verrast bij Duivels:

De Rode Duivels werken donderdagavond tegen Wales hun laatste thuiswedstrijd in aanloop naar het WK af. En dus wordt het uitkijken naar welke elf namen bondscoach Roberto Martinez aan de aftrap zal brengen. Aanvoerder Eden Hazard wordt alvast in de basisploeg verwacht.


Voor de 31-jarige aanvaller is tot dusver echter geen gemakkelijk seizoen. De voortekenen afgelopen zomer waren nochtans veelbelovend. In tegenstelling tot de voorbije jaren keerde de aanvaller behoorlijk fit terug vanuit zijn verlofperiode, van overgewicht was dit keer geen sprake. Bovendien had hij enkele maanden eerder een metalen plaatje aan zijn enkel laten verwijderen, waardoor de Rode Duivel in principe weer pijnvrij zou kunnen voetballen.

Maar desondanks begon het seizoen behoorlijk teleurstellend en kreeg hij amper speelgelegenheid. Na een goede invalbeurt tegen Celtic Glasgow, kon hij vervolgens niet bevestigen bij zijn eerste basisplaats in maanden tijd. En in de twee laatste wedstrijden van de Spaanse kampioen kwam hij zelfs niet meer van de bank af.

GEWELDIGE MINDSET
Desondanks toonde Martinez zich woensdag bijzonder lovend over de aanvaller. "Het is duidelijk dat hij te weinig wedstrijdminuten maakt en niet topfit is, maar zijn mindset is geweldig. Hij is enthousiast om hier te zijn en wil spelen. Dat soort energie heb ik al even niet meer gezien bij hem", werd de bondscoach geciteerd bij Sporza.

LEES OOK: Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Ongeacht zijn speelminuten: Hazard is een zekerheid voor Qatar ...

Meest recent

Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

97
97
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

10
10
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

24
24
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

56
56
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

35
35
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

109
109
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

328
328
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

62
62
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

28
28
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

23
23
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

150
150
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

231
231
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

424
424
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

175
175
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

156
156
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

85
85
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

71
71
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

366
366
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

59
59
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

88
88
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

60
60
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173

Meer sportnieuws