Skov Olsen diep onder indruk van Club-nieuwkomer

door
Skov Olsen diep onder indruk van Club-nieuwkomer

Club Brugge moest in de voorbije transferperiode afscheid nemen van sterkhouders als Stanley Nsoki (Hoffenheim) en Charles De Ketelaere (AC Milan). Daar tegenover haalde de landskampioen zelf ook de nodige versterking in huis. En een aantal van die aanwinsten kon al snel indruk maken.


Ferran Jutgla bijvoorbeeld, wist op korte tijd een basisstek af te dwingen en heeft inmiddels al 6 goals en 4 assists in 12 wedstrijden achter zijn naam staan. Casper Nielsen slaagde er dan weer in om Ruud Vormer op korte tijd te doen vergeten. Maar ook Raphael Onyedika bewees al zijn meerwaarde. De Nigeriaanse middenvelder werd voor een stevige som overgenomen van FC Midtjylland en toonde zich die investering tot dusver meer dan waard.

Ook zijn ploegmaats zijn onder de indruk van de nieuwe breker op het middenveld. In de Deense pers toonde Andreas Skov Olsen zich bijvoorbeeld lovend. "Hij heeft het al heel goed gedaan", klonk het bij Bold.dk. "Hij is bijzonder sterk. Hij kan de tegenstander zomaar opzij zetten en met de bal aan de haal gaan. Aan zo'n type hadden we ook echt nood."

DEENSE PASSAGE
Onyedika werd ook al snel geïntegreerd bij Club. En daar hadden zowel Skov Olsen als Nielsen een aandeel in. Zijn passage in de Deense competitie vormde immers een ideaal gespreksonderwerp. "Natuurlijk hebben we hem daarover aangesproken. We hadden het over Midtjylland, maar ook over hoe zijn leven in Denemarken was en dat soort zaken", aldus de buitenspeler.

LEES OOK: 'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Welke middenvelder maakte tot dusver de beste indruk?

Meest recent

De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

1
1
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

2
2
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

51
51
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

16
16
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

19
19
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

105
105
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

45
45
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

67
67
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

336
336
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

198
198
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

69
69
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

98
98
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

321
321
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

62
62
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

30
30
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

159
159
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

205
205
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

187
187
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

878
878
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

171
171
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

47
47
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

139
139
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

383
383
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

279
279

Meer sportnieuws