Skov Olsen diep onder indruk van Club-nieuwkomer

door
Skov Olsen diep onder indruk van Club-nieuwkomer

Club Brugge moest in de voorbije transferperiode afscheid nemen van sterkhouders als Stanley Nsoki (Hoffenheim) en Charles De Ketelaere (AC Milan). Daar tegenover haalde de landskampioen zelf ook de nodige versterking in huis. En een aantal van die aanwinsten kon al snel indruk maken.


Ferran Jutgla bijvoorbeeld, wist op korte tijd een basisstek af te dwingen en heeft inmiddels al 6 goals en 4 assists in 12 wedstrijden achter zijn naam staan. Casper Nielsen slaagde er dan weer in om Ruud Vormer op korte tijd te doen vergeten. Maar ook Raphael Onyedika bewees al zijn meerwaarde. De Nigeriaanse middenvelder werd voor een stevige som overgenomen van FC Midtjylland en toonde zich die investering tot dusver meer dan waard.

Ook zijn ploegmaats zijn onder de indruk van de nieuwe breker op het middenveld. In de Deense pers toonde Andreas Skov Olsen zich bijvoorbeeld lovend. "Hij heeft het al heel goed gedaan", klonk het bij Bold.dk. "Hij is bijzonder sterk. Hij kan de tegenstander zomaar opzij zetten en met de bal aan de haal gaan. Aan zo'n type hadden we ook echt nood."

DEENSE PASSAGE
Onyedika werd ook al snel geïntegreerd bij Club. En daar hadden zowel Skov Olsen als Nielsen een aandeel in. Zijn passage in de Deense competitie vormde immers een ideaal gespreksonderwerp. "Natuurlijk hebben we hem daarover aangesproken. We hadden het over Midtjylland, maar ook over hoe zijn leven in Denemarken was en dat soort zaken", aldus de buitenspeler.

LEES OOK: 'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Welke middenvelder maakte tot dusver de beste indruk?

Meest recent

Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

17
17
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

135
135
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

144
144
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

23
23
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

110
110
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

70
70
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

169
169
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

100
100
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

41
41
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

220
220
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

37
37
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

230
230
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

399
399
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

134
134
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

381
381
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

213
213
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

88
88
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

506
506
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

637
637
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

119
119
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

204
204
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

339
339
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

226
226
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

383
383

Meer sportnieuws