Skov Olsen diep onder indruk van Club-nieuwkomer

door
Skov Olsen diep onder indruk van Club-nieuwkomer

Club Brugge moest in de voorbije transferperiode afscheid nemen van sterkhouders als Stanley Nsoki (Hoffenheim) en Charles De Ketelaere (AC Milan). Daar tegenover haalde de landskampioen zelf ook de nodige versterking in huis. En een aantal van die aanwinsten kon al snel indruk maken.


Ferran Jutgla bijvoorbeeld, wist op korte tijd een basisstek af te dwingen en heeft inmiddels al 6 goals en 4 assists in 12 wedstrijden achter zijn naam staan. Casper Nielsen slaagde er dan weer in om Ruud Vormer op korte tijd te doen vergeten. Maar ook Raphael Onyedika bewees al zijn meerwaarde. De Nigeriaanse middenvelder werd voor een stevige som overgenomen van FC Midtjylland en toonde zich die investering tot dusver meer dan waard.

Ook zijn ploegmaats zijn onder de indruk van de nieuwe breker op het middenveld. In de Deense pers toonde Andreas Skov Olsen zich bijvoorbeeld lovend. "Hij heeft het al heel goed gedaan", klonk het bij Bold.dk. "Hij is bijzonder sterk. Hij kan de tegenstander zomaar opzij zetten en met de bal aan de haal gaan. Aan zo'n type hadden we ook echt nood."

DEENSE PASSAGE
Onyedika werd ook al snel geïntegreerd bij Club. En daar hadden zowel Skov Olsen als Nielsen een aandeel in. Zijn passage in de Deense competitie vormde immers een ideaal gespreksonderwerp. "Natuurlijk hebben we hem daarover aangesproken. We hadden het over Midtjylland, maar ook over hoe zijn leven in Denemarken was en dat soort zaken", aldus de buitenspeler.

LEES OOK: Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Welke middenvelder maakte tot dusver de beste indruk?

Meest recent

Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

0
0
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

30
30
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

10
10
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

133
133
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

105
105
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

127
127
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

37
37
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

477
477
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

127
127
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

261
261
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

46
46
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

192
192
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

363
363
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

127
127
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

359
359
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

60
60
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

247
247
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

585
585
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1396
1396
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

148
148
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

556
556
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

521
521
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

376
376
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

313
313

Meer sportnieuws