Skov Olsen diep onder indruk van Club-nieuwkomer

door
Skov Olsen diep onder indruk van Club-nieuwkomer

Club Brugge moest in de voorbije transferperiode afscheid nemen van sterkhouders als Stanley Nsoki (Hoffenheim) en Charles De Ketelaere (AC Milan). Daar tegenover haalde de landskampioen zelf ook de nodige versterking in huis. En een aantal van die aanwinsten kon al snel indruk maken.


Ferran Jutgla bijvoorbeeld, wist op korte tijd een basisstek af te dwingen en heeft inmiddels al 6 goals en 4 assists in 12 wedstrijden achter zijn naam staan. Casper Nielsen slaagde er dan weer in om Ruud Vormer op korte tijd te doen vergeten. Maar ook Raphael Onyedika bewees al zijn meerwaarde. De Nigeriaanse middenvelder werd voor een stevige som overgenomen van FC Midtjylland en toonde zich die investering tot dusver meer dan waard.

Ook zijn ploegmaats zijn onder de indruk van de nieuwe breker op het middenveld. In de Deense pers toonde Andreas Skov Olsen zich bijvoorbeeld lovend. "Hij heeft het al heel goed gedaan", klonk het bij Bold.dk. "Hij is bijzonder sterk. Hij kan de tegenstander zomaar opzij zetten en met de bal aan de haal gaan. Aan zo'n type hadden we ook echt nood."

DEENSE PASSAGE
Onyedika werd ook al snel geïntegreerd bij Club. En daar hadden zowel Skov Olsen als Nielsen een aandeel in. Zijn passage in de Deense competitie vormde immers een ideaal gespreksonderwerp. "Natuurlijk hebben we hem daarover aangesproken. We hadden het over Midtjylland, maar ook over hoe zijn leven in Denemarken was en dat soort zaken", aldus de buitenspeler.

LEES OOK: Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Welke middenvelder maakte tot dusver de beste indruk?

Meest recent

Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

2
2
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

19
19
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

138
138
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

83
83
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

155
155
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

57
57
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

213
213
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

375
375
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

164
164
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

56
56
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

479
479
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

103
103
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

104
104
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

57
57
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

220
220
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

136
136
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

108
108
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

173
173
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

81
81
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

188
188

Meer sportnieuws