'Klopp dwingt aanwinst tot drastische ingreep'

door
'Klopp dwingt aanwinst tot drastische ingreep'

Liverpool FC is niet bepaald denderend aan het nieuwe seizoen begonnen, zo werd het eerste luik in de Premier League afgesloten op een magere achtste plaats. Nochtans werd de selectie afgelopen zomer van enkele versterkingen voorzien. Maar coach Jurgen Klopp blijkt niet tevreden over al zijn aanwinsten.


Toen eind augustus verschillende middenvelders uitvielen, sloeg de paniek toe op Anfield. Zo wou Klopp er absoluut nog een extra middenvelder hebben. Uiteindelijk viel de keuze op Arthur Melo, die voor een seizoen gehuurd werd van Juventus. Maar de Braziliaan was zeker niet het plan-A van Klopp. Meer nog: volgens Mundo Deportivo zou de Duitse trainer de middenvelder alweer willen dumpen.

Inmiddels keerde Thiago terug uit blessure. Ook de andere geblesseerden zouden stapsgewijs weer uit de ziekenboeg aan het terugkeren zijn. Bovendien zou Arthur tijdens de trainingen niet het vereiste niveau halen en de gewenste kwaliteiten vertonen. Liverpool zou dan ook de mogelijkheid onderzoeken om de huurbeurt al in januari stop te zetten. Maar daar legt de Braziliaan zich niet bij neer.

ARTHUR SCHIET IN ACTIE
Volgens The Times heeft Arthur immers actie ondernomen. Zo zou hij op eigen initiatief een fysiotherapeut, diëtist en fitness coach hebben aangesteld. De middenvelder wil dan ook alles in het werk zetten om zo snel mogelijk weer in topvorm te geraken. Op die manier hoopt hij Klopp alsnog op andere gedachten te brengen en een vaste plek in de A-kern te versieren.

LEES OOK: 'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Liverpool gaat dit seizoen niet meestrijden voor de titel ...

Meest recent

Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

6
6
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

151
151
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

59
59
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

112
112
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

265
265
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

24
24
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

93
93
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

94
94
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

33
33
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

75
75
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

208
208
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

215
215
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

169
169
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

227
227
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

57
57
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

108
108
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

52
52
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

228
228
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

167
167
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

222
222
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

85
85
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

106
106
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

637
637
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

521
521
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

646
646

Meer sportnieuws