ESPN heeft bewijs: "KDB is van een andere planeet"

door
ESPN heeft bewijs:

De Rode Duivels werken donderdagavond hun laatste thuiswedstrijd af in aanloop naar het WK te Qatar. In de Nations League worden dan de degens gekruist met de oude bekenden van Wales. En bondscoach Roberto Martinez kan alvast rekenen op verschillende spelers in bloedvorm.


Thibaut Courtois bijvoorbeeld, miste geen match in de indrukwekkende zegereeks van Real Madrid. Ook Toby Alderweireld zit bij Antwerp FC in de winning-mood. Leandro Trossard liet op zijn beurt al mooie dingen zien bij Brighton, maar de Belg die tot dusver misschien wel het meest indruk kon maken is Kevin De Bruyne.

De spelmaker is ook dit seizoen weer de grote draaischijf bij Manchester City. Bovendien heeft hij al meteen een goede klik met zijn nieuwe ploegmaat Erling Haaland, die het ene doelpunt na het andere scoort. Maar ook de cijfers die De Bruyne zelf kon voorleggen in de voorbije weken zijn ronduit indrukwekkend.

VIER KEER BOVENAAN
Bij de Engelse tak van ESPN zette men bijvoorbeeld enkele statistieken op een rij. Zo blijkt dat KDB momenteel het meest kansen én het meest doelrijpe kansen creëerde in de Premier League tot dusver. Daarnaast heeft hij momenteel de meeste assists (6 stuks) achter zijn naam staan van alle spelers in de PL. Dat aantal had overigens nog hoger kunnen liggen, want ook in het statistiekenlijstje met 'expected assists' staat hij bovenaan. "De Bruyne is van een andere planeet", is dan ook de conclusie.

LEES OOK: Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

De Bruyne is op zijn positie de beste speler ter wereld ...

Meest recent

Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

0
0
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

232
232
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

115
115
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

75
75
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

29
29
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

34
34
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

202
202
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

72
72
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

140
140
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

209
209
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

133
133
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

15
15
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

468
468
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

21
21
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

159
159
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

100
100
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

146
146
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

54
54
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

242
242
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

279
279
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

47
47
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

151
151
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

88
88
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

402
402
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

90
90

Meer sportnieuws