'Standard neemt actie met nieuwe ontdekking'

212 stemmen
'Standard neemt actie met nieuwe ontdekking'

Standard kende dit seizoen alweer een moeilijke start en de overname door 777 Partners leek weinig zoden aan de dijk gezet te hebben. Maar de laatste weken heerst er toch weer groot optimisme op Sclessin. In de slotdagen van de mercato streek de beloofde versterking alsnog neer en de mayonaise lijkt ook eindelijk te pakken. Standard heeft inmiddels al vier wedstrijden op rij gewonnen.


Zondag werd de zegereeks nog verdergezet met een klinkende 3-0 zege in eigen huis tegen landskampioen Club Brugge, dat enkele dagen daarvoor nochtans gestunt had in de Champions League. Daarbij was een glansrol weggelegd voor aanwinst Philip Zinckernagel, maar ook voor William Balikwisha. De middenvelder was goed voor een goal en twee assists, al pakte hij in het slot ook dom rood door zijn shirt uit te trekken bij het vieren van zijn doelpunt.

Desondanks lijkt de oudere broer van Antwerp-speler Michel-Ange op zijn 23ste eindelijk de grote doorbraak te forceren, nadat hij de voorbije jaren verkommerde in de B-kern en uitleenbeurten aan Cercle Brugge en MVV niet het gewenste resultaat opleverden. Onder Ronny Deila heeft Balikwisha echter een basisplaats veroverd en dat zorgt ervoor dat Standard nu actie onderneemt.

EINDE CONTRACT
Het contract van Balikwisha loopt namelijk op het einde van dit seizoen af, maar Sudpresse weet dat de Rouches de onderhandelingen over een nieuwe overeenkomst al opgestart hebben. Het lijkt er dus op dat de offensieve middenvelder ook de komende seizoenen nog in Luik te bewonderen zal zijn.

LEES OOK: 'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Moet Standard hem zo snel mogelijk laten bijtekenen?

Meest recent

Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

12
12
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

52
52
VTM powerkoppel Breckx-Vandenberghe verrast vriend en vijand

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

14
14
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

46
46
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

38
38
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

286
286
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

183
183
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

428
428
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

140
140
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

90
90
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

120
120
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

149
149
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

180
180
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

157
157
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

139
139
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

476
476
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

560
560
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

860
860
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

254
254
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

207
207
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

546
546
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

187
187
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

318
318
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1052
1052
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

249
249

Meer sportnieuws