Betting Tip: Pak 10x je inzet bij Duivelse zege tegen Wales!

door
Betting Tip: Pak 10x je inzet bij Duivelse zege tegen Wales!

Met 7 op 12 hebben de Rode Duivels voorlopig een wisselvallige campagne in de Nations League achter de rug, desondanks kunnen ze zich nog altijd plaatsen voor de Final Four. Maar dan kan er donderdagavond op eigen veld wel best gewonnen worden van Wales. En om je aan een pronostiek te wagen moet je uiteraard bij Unibet.be zijn.


1X2
Wales is inmiddels een bekende tegenstander voor de Duivels. Gareth Bale en co kruisten de voorbije jaren meermaals het pad van de Belgen. De laatste confrontatie was de heenmatch van begin juni, toen werd het 1-1 in Cardiff. Maar ten opzichte van dat duel heeft bondscoach Martinez er wel weer enkele belangrijke krachten bij, zoals bijvoorbeeld Courtois. En in hun laatste thuismatch voor het WK willen de Belgen ongetwijfeld nog een laatste keer het publiek verwennen.

Volgens de bookmakers van Unibet.be zijn de Duivels dan ook favoriet voor het duel van donderdagavond. Zo staat een zege van België gequoteerd aan 1.39. Een stuntje van de Welshmen kan je dan weer 8.75 maal je inzet opleveren. Een gelijkspel heeft een quotering van 5.00.

ODD x10
Maar uiteraard zijn er nog een pak andere bets op de Nations League beschikbaar en heeft Unibet.be voor zijn nieuwe cliënten een straffe actie op poot gezet. Zo kunnen nieuwe cliënten maar liefst TIEN KEER hun inzet terugverdienen indien de Duivels de drie punten thuis houden! Alle info en voorwaarden over deze mooie promotie vind je via deze link. Ook voor de bestaande cliënten worden dagelijks verschillende acties voorzien. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

De Rode Duivels scoren tegen Wales ...

Meest recent

Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

29
29
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

18
18
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

25
25
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

51
51
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

99
99
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

90
90
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

93
93
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

51
51
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

44
44
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

103
103
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

159
159
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

234
234
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

132
132
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

85
85
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

189
189
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

326
326
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

62
62
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

113
113
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

464
464
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

127
127
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

122
122
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

270
270
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

336
336
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

443
443
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

81
81

Meer sportnieuws