Betting Tip: Pak 10x je inzet bij Duivelse zege tegen Wales!

door
Betting Tip: Pak 10x je inzet bij Duivelse zege tegen Wales!

Met 7 op 12 hebben de Rode Duivels voorlopig een wisselvallige campagne in de Nations League achter de rug, desondanks kunnen ze zich nog altijd plaatsen voor de Final Four. Maar dan kan er donderdagavond op eigen veld wel best gewonnen worden van Wales. En om je aan een pronostiek te wagen moet je uiteraard bij Unibet.be zijn.


1X2
Wales is inmiddels een bekende tegenstander voor de Duivels. Gareth Bale en co kruisten de voorbije jaren meermaals het pad van de Belgen. De laatste confrontatie was de heenmatch van begin juni, toen werd het 1-1 in Cardiff. Maar ten opzichte van dat duel heeft bondscoach Martinez er wel weer enkele belangrijke krachten bij, zoals bijvoorbeeld Courtois. En in hun laatste thuismatch voor het WK willen de Belgen ongetwijfeld nog een laatste keer het publiek verwennen.

Volgens de bookmakers van Unibet.be zijn de Duivels dan ook favoriet voor het duel van donderdagavond. Zo staat een zege van België gequoteerd aan 1.39. Een stuntje van de Welshmen kan je dan weer 8.75 maal je inzet opleveren. Een gelijkspel heeft een quotering van 5.00.

ODD x10
Maar uiteraard zijn er nog een pak andere bets op de Nations League beschikbaar en heeft Unibet.be voor zijn nieuwe cliënten een straffe actie op poot gezet. Zo kunnen nieuwe cliënten maar liefst TIEN KEER hun inzet terugverdienen indien de Duivels de drie punten thuis houden! Alle info en voorwaarden over deze mooie promotie vind je via deze link. Ook voor de bestaande cliënten worden dagelijks verschillende acties voorzien. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

De Rode Duivels scoren tegen Wales ...

Meest recent

Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

13
13
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

5
5
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

24
24
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

39
39
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

40
40
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

50
50
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

98
98
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

62
62
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

203
203
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

19
19
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

98
98
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

231
231
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

65
65
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

140
140
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

33
33
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

234
234
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

781
781
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

949
949
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

182
182
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

373
373
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

143
143
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

145
145
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

416
416
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

420
420

Meer sportnieuws