Mathijssen geeft toe: "Hij zal niet voor België spelen"

door
Mathijssen geeft toe:

In België spelen bijzonder veel jonge talenten, wat goed is voor de toekomst van de nationale ploeg. Alleen zijn er ook heel wat spelers die de keuze hebben uit een aantal landen. Eén van hen kiest niet voor België.


Jacky Mathijssen is bondscoach van de beloftenploeg van België en hij kreeg te horen dat Bilal El Khannouss niet voor België zal uitkomen. De 18-jarige aanvallende middenvelder maakt furore bij KRC Genk, maar hij heeft voor Marokko gekozen. Dat maakte Mathijssen bekend in TVL Sportcafé.

"Naar de info die ik heb vernomen, is zijn keuze definitief. Als je aangeeft dat je daar je internationale toekomst ziet, dan moet je daar respect voor hebben. Of we als bond nog een extra inspanning gaan doen voor Bilal? Hij weet dat wij als bond geïnteresseerd zijn in hem, maar als Marokko zijn voorkeur wegdraagt, dan wensen we hem daar alle succes toe", liet Mathijssen weten.

GOEDE MENTALITEIT

El Khannouss krijgt dit seizoen volop kansen van Wouter Vrancken en hij maakt veel indruk. Alleen wist hij nog niet te scoren of een assist uit te delen, maar het lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn vooraleer hij ook daar progressie gaat boeken. Vrancken looft het talent. "Er staat vooral een goede kop op. Iedereen ziet dat hij tweevoetig is en dat hij een goede pass heeft. Het belangrijkste is dat zijn voeten op de grond staan. Hij is bereid om te werken en bij te leren, en dat is toch de basis voor een voetballer. Hij heeft ook de honger om beter te worden.”

LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Een groot verlies voor België?

Meest recent

Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

5
5
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

47
47
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

49
49
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

63
63
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

180
180
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

90
90
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

90
90
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

41
41
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

151
151
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

314
314
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

289
289
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

233
233
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

59
59
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

482
482
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

148
148
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

680
680
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

78
78
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

92
92
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

248
248
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

52
52
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

217
217
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

81
81
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

42
42
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

272
272

Meer sportnieuws