'Titanenstrijd Bellingham: Dortmund wil megabedrag'

door
'Titanenstrijd Bellingham: Dortmund wil megabedrag'

Afgelopen zomer werd opnieuw met gigantisch veel geld gesmeten op de mercato, de transfergekte lijkt dus weer op hetzelfde niveau te zitten als vlak voor de corona-crisis. En daar zal komend seizoen geen verandering in komen. Eén van de hoofdrolspelers dan wordt ongetwijfeld Jude Bellingham.


De 19-jarige middenvelder is momenteel één van meest gegeerde spelers in Europa. Het talent van Bellingham staat dan ook buiten kijf. Al op 17-jarige leeftijd werd hij door Borussia Dortmund voor de nodige miljoenen weggehaald bij Birmingham City. En die investering loonde. De Engelse international groeide al snel uit tot een vaste steunpilaar bij de Duitse topclub. Zijn prestaties werden dan ook al snel opgemerkt door de verschillende grootmachten uit het Europese voetbal.

Zo trekken bijna alle grote Premier League-clubs al een tijdje aan zijn mouw. Chelsea FC, Liverpool FC, Manchester United, Manchester City, ... allemaal zouden zij Bellingham dolgraag willen terughalen naar de Engelse velden. Maar ook elders in Europa heerst er belangstelling. Real Madrid wordt bijvoorbeeld al een tijdje genoemd als mogelijke bestemming.

ENORME VRAAGPRIJS
Bellingham heeft de clubs dus voor het uitkiezen, maar er moet natuurlijk ook een akkoord met Dortmund gevonden worden. En de Duitsers vragen flink door voor hun goudklompje. In tegenstelling tot Erling Haaland beschikt de Engelsman immers niet over een afkoopclausule. Volgens The Athletic bedraagt de vraagprijs dan ook liefst 150 miljoen euro. Bovendien hoopt Dortmund nog steeds dat het de middenvelder kan verleiden tot een contractverlenging. Het belooft dus een erg spannende periode te worden voor de 19-jarige.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Bellingham hoort nu al bij de 10 beste middenvelders in Europa ...

Meest recent

Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

70
70
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

60
60
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

44
44
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

98
98
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

307
307
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

189
189
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

336
336
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

92
92
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

101
101
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

120
120
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

108
108
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

67
67
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

19
19
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

52
52
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

410
410
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

182
182
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

40
40
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

106
106
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

474
474
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

209
209
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

86
86
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

464
464
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

393
393
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

107
107

Meer sportnieuws