Vanaken trekt conclusie na afgang op Sclessin

door
Vanaken trekt conclusie na afgang op Sclessin

Club Brugge mag behoorlijk tevreden zijn over het eerste luik van het seizoen. Ondanks de vele wijzigingen van afgelopen zomer, begon Blauw-Zwart uitstekend aan zijn campagne in de Champions League. Ook in eigen land liep het behoorlijk vlot, al kwam de nederlaag van afgelopen weekend hard aan.


Vlak voor de interland-break ging de landskampioen immers met zware 3-0-cijfers onderuit op het veld van Standard. Hierdoor moest Blauw-Zwart alweer acht punten toegeven op de ongeslagen leider Antwerp FC. En ook KRC Genk kon op die manier drie punten uitlopen. Bovendien speelde Blauw-Zwart gewoonweg een slechte wedstrijd op Sclessin. Het contrast met enkele dagen eerder in Porto was bijzonder groot.

Toch maakt men zich geen zorgen bij de landskampioen. Zo concludeerde Hans Vanaken dat het louter een slippertje was. "Dat was een accident de parcours van ons", reageerde de spelmaker bij Sporza. "Het was geen decompressie na de zege in Porto. Standard heeft ons gewoon afgetroefd op enthousiasme. Zij hadden meer drive, meer zin om te winnen."

BEST GEDAAN
Vanaken zelf maakte ook geen goede beurt in Luik. Achteraf kreeg hij dan ook een flinke portie kritiek over zich heen, maar daar trekt de Rode Duivel zich weinig van aan. "Ik verwijt mezelf niets. Ik heb mijn best gedaan, ook al lijkt dat niet altijd door mijn stijl. Maar ik doe altijd alles om te winnen."

LEES OOK: Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

De seizoensstart van Club Brugge is tot dusver ...

Meest recent

Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

16
16
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

13
13
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

48
48
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

21
21
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

43
43
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

240
240
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

166
166
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

63
63
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

189
189
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

220
220
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

30
30
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

100
100
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

195
195
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

167
167
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

368
368
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

219
219
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

87
87
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

247
247
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

352
352
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

387
387
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

110
110
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

66
66
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

428
428
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

544
544

Meer sportnieuws