'Genk neemt opmerkelijke beslissing over Vrancken'

711 stemmen
'Genk neemt opmerkelijke beslissing over Vrancken'

KRC Genk heeft zich dit seizoen na een minder seizoen uitstekend herpakt. De Limburgers gaan de interlandbreak in als nummer twee in de Jupiler Pro League. Ze wonnen zeven van hun negen eerste wedstrijden en gaan daarmee Club Brugge vooraf, terwijl ze volgen op vijf punten van leider Antwerp, dat nog steeds geen enkel punt laten liggen heeft.


Wouter Vrancken nam zo een uitstekende start als trainer van de Limburgers. De 43-jarige kwam in de zomer over van KV Mechelen als opvolger van Bernd Storck, nadat hij Malinwa van 1B naar een plaats in de subtop in de Jupiler Pro League geleid had en onderweg ook nog een Croky Cup op het palmares wist bij te zetten. In Genk zet hij die lijn nu gewoon door.

Dat zorgt ervoor dat de club nu al verrassend gaat ingrijpen. Vrancken tekende in de zomer een contract voor onbepaalde duur in de Cegeka Arena, maar dat zou Genk nu al willen omzetten naar een meerjarige overeenkomst. Wellicht willen ze zo voorkomen dat een andere club hun succescoach zo makkelijk kan wegplukken, zoals Union in de zomer met Felice Mazzu overkwam.

VERRAST
Vrancken was in ieder geval verrast door het nieuws. "Jawel, omdat je daar ook niet mee bezig bent. Je bent hier pas en je bent je ding aan het doen, ook met een hele goede staff die hard werkt", vertelt hij aan TV Limburg. "Ik denk dat ze ook een beetje snakken naar stabiliteit. Het is leuk dat ze dat ook in mij zien."

LEES OOK: Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

Is dat een goede zet van Genk?

Meest recent

Bormans kondigt stevig transfervuurwerk aan bij Union

Union heeft voor het derde seizoen op rij een prijs gepakt. Na een beker en een titel in de twee ...

16
16
16-jarige international voor Club: "Als Yamal dat kon..."

Nu het seizoen erop zit, mogen de meeste spelers van Club Brugge op vakantie. Voor sommigen komen er ...

52
52
Schokgolf na WK-selectie Spanje: Real Madrid verbijsterd

Spanje trekt straks als dé absolute topfavoriet naar het WK. Bondscoach Luis de la Fuente gaf ...

64
64
Standard grijpt keihard in na knokpartijen

Voor Standard eindigde het seizoen met een stevige valse noot. Met een thuisnederlaag tegen ...

63
63
Club Brugge baalt: transfer lijkt van de baan

Club Brugge heeft deze week stevig gevierd, want donderdag veroverde het de landstitel en die zette ...

108
108
Smaakmaker Union helder: "Ik wil nieuwe uitdaging"

Union eindigde zondag zijn seizoen in stijl met een klinkende 5-1 tegen Anderlecht. Het werd zo voor ...

105
105
Garcia ziet al een Rode Duivel afhaken voor WK

Nu het clubseizoen er in de meeste landen opzit, kunnen de ogen alsmaar meer gericht worden op het ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken spreekt, Club beslist over Seys'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

281
281
‘Argentinië in paniek: WK in gevaar voor Lionel Messi?’

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De sterspelers denken al aan het ...

35
35
Anderlecht jubelt: ‘Doet beter dan Lukaku en Tielemans’

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Elke jaar breken nieuwe talenten door bij ...

212
212
‘Ambras bij Club Brugge: Van den Heuvel plots misnoegd'

Doelmannen en Club Brugge, het was dit seizoen een moeilijk huwelijk. Er was de rotatiediscussie met ...

576
576
'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

271
271
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

111
111
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

57
57
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

94
94
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

984
984
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

74
74
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

48
48
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

1022
1022
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

371
371
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

300
300
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

740
740
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

753
753
Totale vernedering Anderlecht: supporters ondernemen actie

Het seizoen van RSC Anderlecht zit erop en dat is geen wedstrijd te vroeg. Op de slotspeeldag kreeg ...

634
634
Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

181
181

Meer sportnieuws