'Genk neemt opmerkelijke beslissing over Vrancken'

door
'Genk neemt opmerkelijke beslissing over Vrancken'

KRC Genk heeft zich dit seizoen na een minder seizoen uitstekend herpakt. De Limburgers gaan de interlandbreak in als nummer twee in de Jupiler Pro League. Ze wonnen zeven van hun negen eerste wedstrijden en gaan daarmee Club Brugge vooraf, terwijl ze volgen op vijf punten van leider Antwerp, dat nog steeds geen enkel punt laten liggen heeft.


Wouter Vrancken nam zo een uitstekende start als trainer van de Limburgers. De 43-jarige kwam in de zomer over van KV Mechelen als opvolger van Bernd Storck, nadat hij Malinwa van 1B naar een plaats in de subtop in de Jupiler Pro League geleid had en onderweg ook nog een Croky Cup op het palmares wist bij te zetten. In Genk zet hij die lijn nu gewoon door.

Dat zorgt ervoor dat de club nu al verrassend gaat ingrijpen. Vrancken tekende in de zomer een contract voor onbepaalde duur in de Cegeka Arena, maar dat zou Genk nu al willen omzetten naar een meerjarige overeenkomst. Wellicht willen ze zo voorkomen dat een andere club hun succescoach zo makkelijk kan wegplukken, zoals Union in de zomer met Felice Mazzu overkwam.

VERRAST
Vrancken was in ieder geval verrast door het nieuws. "Jawel, omdat je daar ook niet mee bezig bent. Je bent hier pas en je bent je ding aan het doen, ook met een hele goede staff die hard werkt", vertelt hij aan TV Limburg. "Ik denk dat ze ook een beetje snakken naar stabiliteit. Het is leuk dat ze dat ook in mij zien."

LEES OOK: Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

Is dat een goede zet van Genk?

Meest recent

Garcia incasseert uppercut: Lukaku haakt af bij Rode Duivels

Dinsdag bliezen de Rode Duivels in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de Verenigde ...

19
19
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

51
51
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

74
74
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

120
120
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

94
94
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

67
67
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

140
140
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

32
32
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

51
51
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

269
269
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

206
206
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

199
199
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

137
137
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

108
108
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

61
61
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

306
306
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

135
135
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

454
454
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

155
155
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

401
401
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

127
127
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

247
247

Meer sportnieuws