'Genk neemt opmerkelijke beslissing over Vrancken'

door
'Genk neemt opmerkelijke beslissing over Vrancken'

KRC Genk heeft zich dit seizoen na een minder seizoen uitstekend herpakt. De Limburgers gaan de interlandbreak in als nummer twee in de Jupiler Pro League. Ze wonnen zeven van hun negen eerste wedstrijden en gaan daarmee Club Brugge vooraf, terwijl ze volgen op vijf punten van leider Antwerp, dat nog steeds geen enkel punt laten liggen heeft.


Wouter Vrancken nam zo een uitstekende start als trainer van de Limburgers. De 43-jarige kwam in de zomer over van KV Mechelen als opvolger van Bernd Storck, nadat hij Malinwa van 1B naar een plaats in de subtop in de Jupiler Pro League geleid had en onderweg ook nog een Croky Cup op het palmares wist bij te zetten. In Genk zet hij die lijn nu gewoon door.

Dat zorgt ervoor dat de club nu al verrassend gaat ingrijpen. Vrancken tekende in de zomer een contract voor onbepaalde duur in de Cegeka Arena, maar dat zou Genk nu al willen omzetten naar een meerjarige overeenkomst. Wellicht willen ze zo voorkomen dat een andere club hun succescoach zo makkelijk kan wegplukken, zoals Union in de zomer met Felice Mazzu overkwam.

VERRAST
Vrancken was in ieder geval verrast door het nieuws. "Jawel, omdat je daar ook niet mee bezig bent. Je bent hier pas en je bent je ding aan het doen, ook met een hele goede staff die hard werkt", vertelt hij aan TV Limburg. "Ik denk dat ze ook een beetje snakken naar stabiliteit. Het is leuk dat ze dat ook in mij zien."

LEES OOK: Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Is dat een goede zet van Genk?

Meest recent

Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

0
0
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

45
45
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

128
128
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

60
60
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

92
92
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

368
368
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

104
104
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

74
74
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

164
164
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

365
365
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

162
162
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

57
57
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

242
242
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

232
232
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

210
210
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

69
69
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

165
165
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

495
495
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

80
80
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

149
149
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

102
102
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

383
383
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

122
122

Meer sportnieuws