'Genk neemt opmerkelijke beslissing over Vrancken'

door
'Genk neemt opmerkelijke beslissing over Vrancken'

KRC Genk heeft zich dit seizoen na een minder seizoen uitstekend herpakt. De Limburgers gaan de interlandbreak in als nummer twee in de Jupiler Pro League. Ze wonnen zeven van hun negen eerste wedstrijden en gaan daarmee Club Brugge vooraf, terwijl ze volgen op vijf punten van leider Antwerp, dat nog steeds geen enkel punt laten liggen heeft.


Wouter Vrancken nam zo een uitstekende start als trainer van de Limburgers. De 43-jarige kwam in de zomer over van KV Mechelen als opvolger van Bernd Storck, nadat hij Malinwa van 1B naar een plaats in de subtop in de Jupiler Pro League geleid had en onderweg ook nog een Croky Cup op het palmares wist bij te zetten. In Genk zet hij die lijn nu gewoon door.

Dat zorgt ervoor dat de club nu al verrassend gaat ingrijpen. Vrancken tekende in de zomer een contract voor onbepaalde duur in de Cegeka Arena, maar dat zou Genk nu al willen omzetten naar een meerjarige overeenkomst. Wellicht willen ze zo voorkomen dat een andere club hun succescoach zo makkelijk kan wegplukken, zoals Union in de zomer met Felice Mazzu overkwam.

VERRAST
Vrancken was in ieder geval verrast door het nieuws. "Jawel, omdat je daar ook niet mee bezig bent. Je bent hier pas en je bent je ding aan het doen, ook met een hele goede staff die hard werkt", vertelt hij aan TV Limburg. "Ik denk dat ze ook een beetje snakken naar stabiliteit. Het is leuk dat ze dat ook in mij zien."

LEES OOK: Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

Is dat een goede zet van Genk?

Meest recent

Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

0
0
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

241
241
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

157
157
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

15
15
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

234
234
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

21
21
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

134
134
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

174
174
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

21
21
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

48
48
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

22
22
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

380
380
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

161
161
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

191
191
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

64
64
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

232
232
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

119
119
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

100
100
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

127
127
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

372
372
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

507
507
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

301
301
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

55
55

Meer sportnieuws