Adidas reageert na storm van kritiek op Duivels-shirt

door
Adidas reageert na storm van kritiek op Duivels-shirt

De Rode Duivels zakken zeker niet als topfavoriet af naar Qatar, maar willen tijdens het komende WK toch weer mooie dingen laten zien. Maandag geraakte alvast bekend in welke shirts ze dat zullen doen. Die nieuwe truitjes werden echter niet bepaald op veel enthousiasme onthaald.


België was één van de laatste landen die hun truitjes voor het komende WK bekend maakten. Het model was echter eerder al gelekt. En dat deed de nodige wenkbrauwen fronsen. Zo werd gekozen voor een rood truitje met zwarte afwerking, maar vooral de mouwen springen in het oog. Die werden namelijk afgewerkt met 'vlammetjes'. Hierdoor lijkt het vooral op darts-shirts, wat niet gesmaakt werd door een groot deel van de supporters.

Tegenover La Dernière Heure kwam fabrikant Adidas inmiddels met een reactie op die storm aan kritiek. "Het is normaal dat de mensen hun eigen mening hebben. Zeker bij truitjes van de nationale ploeg, met wie ze een sterke emotionele band hebben. De ervaring leert ons echter dat de meest originele ontwerpen, de meest extreme reacties uitlokken. Het is pas na een tijd dat we kunnen oordelen of de fans hiervan houden of niet."

VAN DICHTBIJ BEKIJKEN
Bij Adidas wijst men er overigens op dat de mening nog kan veranderen wanneer men de truitjes ook van dichtbij kan bekijken. Maar ook de spelers lijken gemengde gevoelens over te houden aan het model. Al kunnen ze dat natuurlijk niet luidop zeggen. "Het is een kwestie van persoonlijk smaak, het is een bepaalde stijl ... aan ons om erin te presteren. Wanneer we het goed doen, zal men zeggen dat het goeie truitjes zijn", verklaarde Youri Tielemans met een veelzeggende grijns op het gezicht.

LEES OOK: ‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Het nieuwe shirt van de Duivels ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

0
0
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

12
12
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

42
42
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

10
10
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

308
308
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

41
41
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

117
117
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

161
161
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

35
35
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

59
59
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

308
308
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

69
69
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

296
296
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

300
300
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

52
52
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

147
147
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

227
227
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

72
72
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

201
201
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

127
127
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

108
108
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

104
104

Meer sportnieuws