Martinez op vingers getikt: "Ik had hem met rust gelaten"

door
Martinez op vingers getikt:

De Rode Duivel verzamelden maandag in Tubeke om er de Nations League-duels tegen Wales en Nederland te gaan voorbereiden. En daarbij zowaar één werkloze speler. Zo is Jason Denayer nog steeds op zoek naar een nieuwe werkgever, desondanks werd hij toch opgeroepen voor de nationale ploeg.


De 27-jarige verdediger zit immers nog steeds zonder club nadat zijn contract bij Olympique Lyon eind vorig seizoen afliep. Sindsdien onderhoudt hij zijn conditie op individuele basis. Martinez liet enkele weken geleden nog verstaan dat de situatie 'zorgwekkend' is, desondanks riep hij Denayer toch op.

Een beslissing die op weinig begrip kan rekenen bij Philippe Albert. Bij La Tribune toonde de ex-Rode Duivel/analist zich behoorlijk kritisch. "Martinez spreekt zichzelf tegen en dat vind ik jammer", stelt Albert. "Ik had Denayer deze week met rust gelaten zodat hij een nieuwe club kon vinden. Want als hij pas binnen twee à drie weken bij een nieuwe ploeg aan de slag gaat, zal hij niet klaar geraken voor Qatar."

GEEN HULP IN ZOEKTOCHT
Voormalig bondscoach Marc Wilmots had ergens wel begrip voor Martinez. Toch vreest hij voor de situatie van Denayer. "Ik snap de redenering, hij zit ook al 10 jaar bij de nationale ploeg. Het zal hem ook goed doen om opnieuw in groep te trainen met de bal aan de voet. Maar dit gaat hem niet helpen om een nieuwe club te vinden. Dat is jammer voor ons want hij heeft veel ervaring."

LEES OOK: Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Begrijpt u de selectie van Denayer?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

31
31
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

8
8
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

83
83
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

34
34
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

72
72
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

31
31
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

133
133
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

312
312
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

50
50
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

33
33
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

34
34
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

45
45
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

37
37
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

643
643
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

158
158
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

146
146
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

145
145
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

108
108
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

112
112
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

200
200
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

56
56
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

12
12
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

106
106
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

107
107

Meer sportnieuws