Martinez op vingers getikt: "Ik had hem met rust gelaten"

407 stemmen
Martinez op vingers getikt:

De Rode Duivel verzamelden maandag in Tubeke om er de Nations League-duels tegen Wales en Nederland te gaan voorbereiden. En daarbij zowaar één werkloze speler. Zo is Jason Denayer nog steeds op zoek naar een nieuwe werkgever, desondanks werd hij toch opgeroepen voor de nationale ploeg.


De 27-jarige verdediger zit immers nog steeds zonder club nadat zijn contract bij Olympique Lyon eind vorig seizoen afliep. Sindsdien onderhoudt hij zijn conditie op individuele basis. Martinez liet enkele weken geleden nog verstaan dat de situatie 'zorgwekkend' is, desondanks riep hij Denayer toch op.

Een beslissing die op weinig begrip kan rekenen bij Philippe Albert. Bij La Tribune toonde de ex-Rode Duivel/analist zich behoorlijk kritisch. "Martinez spreekt zichzelf tegen en dat vind ik jammer", stelt Albert. "Ik had Denayer deze week met rust gelaten zodat hij een nieuwe club kon vinden. Want als hij pas binnen twee à drie weken bij een nieuwe ploeg aan de slag gaat, zal hij niet klaar geraken voor Qatar."

GEEN HULP IN ZOEKTOCHT
Voormalig bondscoach Marc Wilmots had ergens wel begrip voor Martinez. Toch vreest hij voor de situatie van Denayer. "Ik snap de redenering, hij zit ook al 10 jaar bij de nationale ploeg. Het zal hem ook goed doen om opnieuw in groep te trainen met de bal aan de voet. Maar dit gaat hem niet helpen om een nieuwe club te vinden. Dat is jammer voor ons want hij heeft veel ervaring."

LEES OOK: Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Begrijpt u de selectie van Denayer?

Meest recent

'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

65
65
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

282
282
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

43
43
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

101
101
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

177
177
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

23
23
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

409
409
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

144
144
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

138
138
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

48
48
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

82
82
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

61
61
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

404
404
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

538
538
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

172
172
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

115
115
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

138
138
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

203
203
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

174
174
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

148
148
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

528
528
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

633
633
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

1029
1029

Meer sportnieuws