Martinez op vingers getikt: "Ik had hem met rust gelaten"

door
Martinez op vingers getikt:

De Rode Duivel verzamelden maandag in Tubeke om er de Nations League-duels tegen Wales en Nederland te gaan voorbereiden. En daarbij zowaar één werkloze speler. Zo is Jason Denayer nog steeds op zoek naar een nieuwe werkgever, desondanks werd hij toch opgeroepen voor de nationale ploeg.


De 27-jarige verdediger zit immers nog steeds zonder club nadat zijn contract bij Olympique Lyon eind vorig seizoen afliep. Sindsdien onderhoudt hij zijn conditie op individuele basis. Martinez liet enkele weken geleden nog verstaan dat de situatie 'zorgwekkend' is, desondanks riep hij Denayer toch op.

Een beslissing die op weinig begrip kan rekenen bij Philippe Albert. Bij La Tribune toonde de ex-Rode Duivel/analist zich behoorlijk kritisch. "Martinez spreekt zichzelf tegen en dat vind ik jammer", stelt Albert. "Ik had Denayer deze week met rust gelaten zodat hij een nieuwe club kon vinden. Want als hij pas binnen twee à drie weken bij een nieuwe ploeg aan de slag gaat, zal hij niet klaar geraken voor Qatar."

GEEN HULP IN ZOEKTOCHT
Voormalig bondscoach Marc Wilmots had ergens wel begrip voor Martinez. Toch vreest hij voor de situatie van Denayer. "Ik snap de redenering, hij zit ook al 10 jaar bij de nationale ploeg. Het zal hem ook goed doen om opnieuw in groep te trainen met de bal aan de voet. Maar dit gaat hem niet helpen om een nieuwe club te vinden. Dat is jammer voor ons want hij heeft veel ervaring."

LEES OOK: Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Begrijpt u de selectie van Denayer?

Meest recent

'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

0
0
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

91
91
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

302
302
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

116
116
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

283
283
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

160
160
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

238
238
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

644
644
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

320
320
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

378
378
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

104
104
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

206
206
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

249
249
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

308
308
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

51
51
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

416
416
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

90
90
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

69
69
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

29
29
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

250
250
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

516
516
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

168
168
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

177
177
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

96
96
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

164
164

Meer sportnieuws