Italiaanse twijfels duiken op rond De Ketelaere

503
Italiaanse twijfels duiken op rond De Ketelaere

De Rode Duivels verzamelden maandag in Tubeke voor de Nations League-duels tegen Wales en Nederland. Ook Charles De Ketelaere was van de partij. De polyvalente meldde zich voor het eerst bij de nationale ploeg als speler van AC Milan, waar hij een start heeft gemaakt met wisselend succes.


De jonge Rode Duivel besloot afgelopen zomer om te vertrekken bij Club Brugge en verhuisde voor een recordbedrag van de Belgische naar de Italiaanse kampioen. Door zijn verstoorde voorbereiding duurde het logischerwijs eventjes alvorens hij zijn draai vond bij zijn nieuwe ploeg. In de voorbije weken kon De Ketelaere dan toch een vaste basisplaats veroveren. Maar zijn prestaties konden voorlopig nog niet helemaal overtuigen.

CDK liet in Milaan al mooie dingen zien en zijn kwaliteiten blijven buiten kijf staan, maar zijn statistieken zijn voorlopig erg mager. In negen wedstrijden namens zijn nieuwe club kon hij slechts één assist geven, op zijn eerste doelpunt is het nog steeds wachten. Van iemand die zoveel geld heeft gekost mag toch iets meer verwacht worden. In Italië begint men dan ook stilaan ongeduldig te worden.

WEINIG EFFECTIEF
Na zijn optreden in de verloren topper tegen SSC Napoli, plaatsten verschillende media hun bedenkingen. "Hij blijft mooi om naar te kijken, maar is weinig effectief", schrijft Tuttosport. "Als ik naar de individuele prestaties keek, verwachtte ik toch meer van De Ketelaere", stelt analist Arrigo Sacchi dan weer bij Gazzetta dello Sport. Voorlopig blijft De Ketelaere weliswaar nog het nodige krediet krijgen, maar zijn eerste doelpunt kan toch best niet te lang meer op zich laten wachten.

LEES OOK: De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

De Ketelaere was beter nog een jaartje bij Club gebleven ...

Meest recent

Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

7
7
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

10
10
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

17
17
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

20
20
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

42
42
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

70
70
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

87
87
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

44
44
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

49
49
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

240
240
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

466
466
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

61
61
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

123
123
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

73
73
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

140
140
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

169
169
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

303
303
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

584
584
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

231
231
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

189
189
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

549
549
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

94
94
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

466
466
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54

Meer sportnieuws