Italiaanse twijfels duiken op rond De Ketelaere

door
Italiaanse twijfels duiken op rond De Ketelaere

De Rode Duivels verzamelden maandag in Tubeke voor de Nations League-duels tegen Wales en Nederland. Ook Charles De Ketelaere was van de partij. De polyvalente meldde zich voor het eerst bij de nationale ploeg als speler van AC Milan, waar hij een start heeft gemaakt met wisselend succes.


De jonge Rode Duivel besloot afgelopen zomer om te vertrekken bij Club Brugge en verhuisde voor een recordbedrag van de Belgische naar de Italiaanse kampioen. Door zijn verstoorde voorbereiding duurde het logischerwijs eventjes alvorens hij zijn draai vond bij zijn nieuwe ploeg. In de voorbije weken kon De Ketelaere dan toch een vaste basisplaats veroveren. Maar zijn prestaties konden voorlopig nog niet helemaal overtuigen.

CDK liet in Milaan al mooie dingen zien en zijn kwaliteiten blijven buiten kijf staan, maar zijn statistieken zijn voorlopig erg mager. In negen wedstrijden namens zijn nieuwe club kon hij slechts één assist geven, op zijn eerste doelpunt is het nog steeds wachten. Van iemand die zoveel geld heeft gekost mag toch iets meer verwacht worden. In Italië begint men dan ook stilaan ongeduldig te worden.

WEINIG EFFECTIEF
Na zijn optreden in de verloren topper tegen SSC Napoli, plaatsten verschillende media hun bedenkingen. "Hij blijft mooi om naar te kijken, maar is weinig effectief", schrijft Tuttosport. "Als ik naar de individuele prestaties keek, verwachtte ik toch meer van De Ketelaere", stelt analist Arrigo Sacchi dan weer bij Gazzetta dello Sport. Voorlopig blijft De Ketelaere weliswaar nog het nodige krediet krijgen, maar zijn eerste doelpunt kan toch best niet te lang meer op zich laten wachten.

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

De Ketelaere was beter nog een jaartje bij Club gebleven ...

Meest recent

D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

7
7
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

68
68
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

25
25
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

35
35
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

272
272
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

122
122
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

141
141
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

119
119
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

50
50
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

65
65
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

47
47
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

210
210
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

255
255
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

361
361
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

154
154
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

83
83
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

55
55
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

270
270
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

499
499
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

262
262
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

164
164
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

446
446
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

225
225
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

458
458

Meer sportnieuws