Italiaanse twijfels duiken op rond De Ketelaere

door
Italiaanse twijfels duiken op rond De Ketelaere

De Rode Duivels verzamelden maandag in Tubeke voor de Nations League-duels tegen Wales en Nederland. Ook Charles De Ketelaere was van de partij. De polyvalente meldde zich voor het eerst bij de nationale ploeg als speler van AC Milan, waar hij een start heeft gemaakt met wisselend succes.


De jonge Rode Duivel besloot afgelopen zomer om te vertrekken bij Club Brugge en verhuisde voor een recordbedrag van de Belgische naar de Italiaanse kampioen. Door zijn verstoorde voorbereiding duurde het logischerwijs eventjes alvorens hij zijn draai vond bij zijn nieuwe ploeg. In de voorbije weken kon De Ketelaere dan toch een vaste basisplaats veroveren. Maar zijn prestaties konden voorlopig nog niet helemaal overtuigen.

CDK liet in Milaan al mooie dingen zien en zijn kwaliteiten blijven buiten kijf staan, maar zijn statistieken zijn voorlopig erg mager. In negen wedstrijden namens zijn nieuwe club kon hij slechts één assist geven, op zijn eerste doelpunt is het nog steeds wachten. Van iemand die zoveel geld heeft gekost mag toch iets meer verwacht worden. In Italië begint men dan ook stilaan ongeduldig te worden.

WEINIG EFFECTIEF
Na zijn optreden in de verloren topper tegen SSC Napoli, plaatsten verschillende media hun bedenkingen. "Hij blijft mooi om naar te kijken, maar is weinig effectief", schrijft Tuttosport. "Als ik naar de individuele prestaties keek, verwachtte ik toch meer van De Ketelaere", stelt analist Arrigo Sacchi dan weer bij Gazzetta dello Sport. Voorlopig blijft De Ketelaere weliswaar nog het nodige krediet krijgen, maar zijn eerste doelpunt kan toch best niet te lang meer op zich laten wachten.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De Ketelaere was beter nog een jaartje bij Club gebleven ...

Meest recent

Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

14
14
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

163
163
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

69
69
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

541
541
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

132
132
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

544
544
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

57
57
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

131
131
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

197
197
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

72
72
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

169
169
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

512
512
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

33
33
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

198
198
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

256
256
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

528
528
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

197
197
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

168
168
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

95
95
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

82
82
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

403
403
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

63
63

Meer sportnieuws