Italiaanse twijfels duiken op rond De Ketelaere

door
Italiaanse twijfels duiken op rond De Ketelaere

De Rode Duivels verzamelden maandag in Tubeke voor de Nations League-duels tegen Wales en Nederland. Ook Charles De Ketelaere was van de partij. De polyvalente meldde zich voor het eerst bij de nationale ploeg als speler van AC Milan, waar hij een start heeft gemaakt met wisselend succes.


De jonge Rode Duivel besloot afgelopen zomer om te vertrekken bij Club Brugge en verhuisde voor een recordbedrag van de Belgische naar de Italiaanse kampioen. Door zijn verstoorde voorbereiding duurde het logischerwijs eventjes alvorens hij zijn draai vond bij zijn nieuwe ploeg. In de voorbije weken kon De Ketelaere dan toch een vaste basisplaats veroveren. Maar zijn prestaties konden voorlopig nog niet helemaal overtuigen.

CDK liet in Milaan al mooie dingen zien en zijn kwaliteiten blijven buiten kijf staan, maar zijn statistieken zijn voorlopig erg mager. In negen wedstrijden namens zijn nieuwe club kon hij slechts één assist geven, op zijn eerste doelpunt is het nog steeds wachten. Van iemand die zoveel geld heeft gekost mag toch iets meer verwacht worden. In Italië begint men dan ook stilaan ongeduldig te worden.

WEINIG EFFECTIEF
Na zijn optreden in de verloren topper tegen SSC Napoli, plaatsten verschillende media hun bedenkingen. "Hij blijft mooi om naar te kijken, maar is weinig effectief", schrijft Tuttosport. "Als ik naar de individuele prestaties keek, verwachtte ik toch meer van De Ketelaere", stelt analist Arrigo Sacchi dan weer bij Gazzetta dello Sport. Voorlopig blijft De Ketelaere weliswaar nog het nodige krediet krijgen, maar zijn eerste doelpunt kan toch best niet te lang meer op zich laten wachten.

LEES OOK: AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

De Ketelaere was beter nog een jaartje bij Club gebleven ...

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

22
22
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

30
30
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

21
21
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

64
64
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

170
170
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

37
37
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

114
114
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

58
58
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

428
428
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

263
263
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

256
256
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

238
238
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

470
470
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

265
265
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

52
52
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

170
170
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

87
87
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

563
563
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

169
169
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

103
103
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

175
175
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

60
60
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

431
431
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

514
514
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

150
150

Meer sportnieuws