Italiaanse twijfels duiken op rond De Ketelaere

door
Italiaanse twijfels duiken op rond De Ketelaere

De Rode Duivels verzamelden maandag in Tubeke voor de Nations League-duels tegen Wales en Nederland. Ook Charles De Ketelaere was van de partij. De polyvalente meldde zich voor het eerst bij de nationale ploeg als speler van AC Milan, waar hij een start heeft gemaakt met wisselend succes.


De jonge Rode Duivel besloot afgelopen zomer om te vertrekken bij Club Brugge en verhuisde voor een recordbedrag van de Belgische naar de Italiaanse kampioen. Door zijn verstoorde voorbereiding duurde het logischerwijs eventjes alvorens hij zijn draai vond bij zijn nieuwe ploeg. In de voorbije weken kon De Ketelaere dan toch een vaste basisplaats veroveren. Maar zijn prestaties konden voorlopig nog niet helemaal overtuigen.

CDK liet in Milaan al mooie dingen zien en zijn kwaliteiten blijven buiten kijf staan, maar zijn statistieken zijn voorlopig erg mager. In negen wedstrijden namens zijn nieuwe club kon hij slechts één assist geven, op zijn eerste doelpunt is het nog steeds wachten. Van iemand die zoveel geld heeft gekost mag toch iets meer verwacht worden. In Italië begint men dan ook stilaan ongeduldig te worden.

WEINIG EFFECTIEF
Na zijn optreden in de verloren topper tegen SSC Napoli, plaatsten verschillende media hun bedenkingen. "Hij blijft mooi om naar te kijken, maar is weinig effectief", schrijft Tuttosport. "Als ik naar de individuele prestaties keek, verwachtte ik toch meer van De Ketelaere", stelt analist Arrigo Sacchi dan weer bij Gazzetta dello Sport. Voorlopig blijft De Ketelaere weliswaar nog het nodige krediet krijgen, maar zijn eerste doelpunt kan toch best niet te lang meer op zich laten wachten.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

De Ketelaere was beter nog een jaartje bij Club gebleven ...

Meest recent

Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

1
1
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

59
59
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

29
29
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

17
17
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

94
94
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

20
20
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

452
452
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

203
203
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

159
159
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

74
74
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

88
88
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

54
54
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

88
88
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

609
609
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

154
154
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

301
301
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

43
43
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

618
618
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

268
268
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

82
82
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

414
414
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

351
351
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

122
122

Meer sportnieuws