Nieuw zorgenkind bij Club: "Emoties domineren hem"

door
Nieuw zorgenkind bij Club:

Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de interland-break zonder zorgen te kunnen inzetten. De landskampioen blaakte nochtans van het vertrouwen na de historische 0-4-zege op het veld van FC Porto. Maar werd zondag op bezoek bij Standard weer met beide voeten op de grond gezet.


Uiteindelijk verloor de landskampioen zelfs met zware 3-0-cijfers op Sclessin. Een collectieve off-day dus, al waren er ook heel wat negatieve uitschieters in de individuele prestaties. Hans Vanaken bleef bijvoorbeeld ver onder zijn gekende niveau, terwijl Roman Yaremchuk zijn prijskaartje op geen moment kon rechtvaardigen. Maar ook Abakar Sylla liet zich in negatieve zin opmerken. De jongeling speelde niet zijn beste partij en toonde zich daarnaast opnieuw behoorlijk opvliegend.

Zo liet de Ivoriaan zich even helemaal gaan in een opstootje met Denis Dragus, wat hem een gele kaart opleverde. Coach Carl Hoefkens besloot hem vervolgens ook te wisselen, terwijl ploegmaats hem moesten kalmeren. "Hij brengt zichzelf in de problemen door geel te pakken. Dat was helemaal niet nodig", zei Simon Mignolet achteraf. Enkele dagen eerder tegen Porto maakte Sylla ook al opvallend veel misbaar toen hij gewisseld werd. Het leverde hem toen een publieke vingertik van Hoefkens op.

EMOTIES DOMINEREN
Voorlopig kon voorkomen worden dat de uitspattingen van Sylla grote schade opleverden. Maar volgens analist Joachim Mununga is dit wel iets wat in de gaten gehouden moet worden. "Bij Sylla zag je opnieuw dat hij de voeling met de wedstrijd verloor en dat zijn emoties hem domineren. Jammer want hij heeft zoveel potentieel", stelt Mununga bij RTBF. "Die tweede goal kwam er na balverlies van hem. Dat kan kan eens gebeuren, maar niet vanwege zijn emoties."

LEES OOK: 'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Club moet psychologische begeleiding voor Sylla voorzien ...

Meest recent

'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

5
5
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

54
54
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

117
117
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

138
138
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

34
34
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

108
108
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

412
412
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

263
263
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

188
188
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

25
25
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

181
181
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

294
294
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

331
331
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

95
95
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

294
294
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

234
234
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

208
208
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

215
215
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

252
252
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

222
222
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

387
387
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

325
325
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

64
64
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

637
637

Meer sportnieuws