Nieuw zorgenkind bij Club: "Emoties domineren hem"

door
Nieuw zorgenkind bij Club:

Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de interland-break zonder zorgen te kunnen inzetten. De landskampioen blaakte nochtans van het vertrouwen na de historische 0-4-zege op het veld van FC Porto. Maar werd zondag op bezoek bij Standard weer met beide voeten op de grond gezet.


Uiteindelijk verloor de landskampioen zelfs met zware 3-0-cijfers op Sclessin. Een collectieve off-day dus, al waren er ook heel wat negatieve uitschieters in de individuele prestaties. Hans Vanaken bleef bijvoorbeeld ver onder zijn gekende niveau, terwijl Roman Yaremchuk zijn prijskaartje op geen moment kon rechtvaardigen. Maar ook Abakar Sylla liet zich in negatieve zin opmerken. De jongeling speelde niet zijn beste partij en toonde zich daarnaast opnieuw behoorlijk opvliegend.

Zo liet de Ivoriaan zich even helemaal gaan in een opstootje met Denis Dragus, wat hem een gele kaart opleverde. Coach Carl Hoefkens besloot hem vervolgens ook te wisselen, terwijl ploegmaats hem moesten kalmeren. "Hij brengt zichzelf in de problemen door geel te pakken. Dat was helemaal niet nodig", zei Simon Mignolet achteraf. Enkele dagen eerder tegen Porto maakte Sylla ook al opvallend veel misbaar toen hij gewisseld werd. Het leverde hem toen een publieke vingertik van Hoefkens op.

EMOTIES DOMINEREN
Voorlopig kon voorkomen worden dat de uitspattingen van Sylla grote schade opleverden. Maar volgens analist Joachim Mununga is dit wel iets wat in de gaten gehouden moet worden. "Bij Sylla zag je opnieuw dat hij de voeling met de wedstrijd verloor en dat zijn emoties hem domineren. Jammer want hij heeft zoveel potentieel", stelt Mununga bij RTBF. "Die tweede goal kwam er na balverlies van hem. Dat kan kan eens gebeuren, maar niet vanwege zijn emoties."

LEES OOK: De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

Club moet psychologische begeleiding voor Sylla voorzien ...

Meest recent

Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

17
17
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

75
75
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

97
97
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

219
219
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

62
62
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

158
158
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

106
106
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

70
70
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

24
24
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

113
113
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

165
165
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

372
372
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

275
275
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

231
231
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

376
376
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

52
52
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

490
490
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

352
352
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

699
699
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

481
481
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

356
356
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

79
79
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

136
136
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

804
804
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

639
639

Meer sportnieuws