Nieuw zorgenkind bij Club: "Emoties domineren hem"

door
Nieuw zorgenkind bij Club:

Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de interland-break zonder zorgen te kunnen inzetten. De landskampioen blaakte nochtans van het vertrouwen na de historische 0-4-zege op het veld van FC Porto. Maar werd zondag op bezoek bij Standard weer met beide voeten op de grond gezet.


Uiteindelijk verloor de landskampioen zelfs met zware 3-0-cijfers op Sclessin. Een collectieve off-day dus, al waren er ook heel wat negatieve uitschieters in de individuele prestaties. Hans Vanaken bleef bijvoorbeeld ver onder zijn gekende niveau, terwijl Roman Yaremchuk zijn prijskaartje op geen moment kon rechtvaardigen. Maar ook Abakar Sylla liet zich in negatieve zin opmerken. De jongeling speelde niet zijn beste partij en toonde zich daarnaast opnieuw behoorlijk opvliegend.

Zo liet de Ivoriaan zich even helemaal gaan in een opstootje met Denis Dragus, wat hem een gele kaart opleverde. Coach Carl Hoefkens besloot hem vervolgens ook te wisselen, terwijl ploegmaats hem moesten kalmeren. "Hij brengt zichzelf in de problemen door geel te pakken. Dat was helemaal niet nodig", zei Simon Mignolet achteraf. Enkele dagen eerder tegen Porto maakte Sylla ook al opvallend veel misbaar toen hij gewisseld werd. Het leverde hem toen een publieke vingertik van Hoefkens op.

EMOTIES DOMINEREN
Voorlopig kon voorkomen worden dat de uitspattingen van Sylla grote schade opleverden. Maar volgens analist Joachim Mununga is dit wel iets wat in de gaten gehouden moet worden. "Bij Sylla zag je opnieuw dat hij de voeling met de wedstrijd verloor en dat zijn emoties hem domineren. Jammer want hij heeft zoveel potentieel", stelt Mununga bij RTBF. "Die tweede goal kwam er na balverlies van hem. Dat kan kan eens gebeuren, maar niet vanwege zijn emoties."

LEES OOK: Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

Club moet psychologische begeleiding voor Sylla voorzien ...

Meest recent

OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

0
0
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

24
24
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

12
12
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

102
102
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

58
58
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

60
60
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

128
128
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

236
236
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

301
301
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

269
269
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

328
328
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

58
58
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

252
252
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

187
187
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

185
185
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

453
453
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

393
393
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

107
107
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

309
309
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

210
210
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

570
570
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

799
799
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

436
436

Meer sportnieuws