Siquet terug naar de Jupiler Pro League?

door
Siquet terug naar de Jupiler Pro League?

Hugo Siquet maakte in januari de overstap van Standard naar Freiburg, dat 4,5 miljoen euro betaalde. Zijn transfer was op sportief vlak nog geen succes. Dringt een transfer zich op?


Siquet laat weten dat hij in januari mogelijk op huurbasis de club gaat verlaten. De aanvallend ingestelde rechtsachter speelde sinds zijn transfer naar Freiburg nog maar 359 minuten voor de eerste ploeg. “Ja, we hebben het al besproken met de club die me toch wilde houden tot de wintertransferperiode in januari gezien het drukke programma. We hebben de situatie verduidelijkt: als de minuten niet volgen, vinden we in januari een oplossing. Als het niet in Freiburg is, is het ergens anders”, zegt hij aan La Capitale.

TERUGKEER NAAR STANDARD?

Standard kan misschien een poging wagen, of een andere Belgische topclub. Het vorig bestuur deed er alles aan om hem ten gelde te maken. Siquet ziet een nieuwe schwung met het nieuwe bestuur. "Het is zeker dat je vandaag een nieuwe wending ziet bij Standard, waardoor je wel voor Standard wilt spelen. Maar ik heb geen spijt van mijn overgang naar Freiburg”, aldus Siquet.

De rechtsachter zou met zijn manier van voetballen nochtans heel erg passen in de visie van coach Ronny Deila. Wie weet kunnen de Luikenaars Siquet in januari op huurbasis terughalen naar de Vurige Stede? De fans zouden het alvast heel erg appreciëren. Of gaat een andere Belgische topclub alsnog aan de haal met de talentvolle rechtsachter? De komende maanden zal blijken of hij in januari op de transferlijst zal komen te staan.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Zal Siquet terugkeren naar de JPL?

Meest recent

Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

10
10
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

507
507
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

62
62
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

103
103
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

377
377
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

51
51
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

100
100
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

62
62
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

64
64
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

56
56
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

13
13
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

119
119
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

135
135
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

193
193
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

103
103
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

275
275
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

95
95
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

190
190
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

137
137
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

80
80
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

252
252
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

227
227
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

202
202
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

588
588

Meer sportnieuws