De Condé looft Genkie: "In acht jaar zelden gezien bij Genk"

door
De Condé looft Genkie:

KRC Genk is bijzonder goed bezig met een 22 op 27. Wouter Vrancken levert enorm goed werk in de Cegeka Arena. Head of Football Dimitri De Condé sprak over enkele hete hangijzers.


"We zijn bezig met elke partij beter te worden en Vrancken en zijn staff doen het zeer goed. De fysieke paraatheid is goed, net als de beleving. We zijn echter niet bezig met meer en we zijn vooral bezig met de strijd voor de top vier en die zal al zwaar genoeg worden”, opende De Condé bij Eleven Sports.

Racing Genk leeft weer helemaal op onder Vrancken. “Alles is anders, vooral de flow. We hadden vorig jaar hoge ambities, maar we geraakten niet in de flow en dan geraak je snel in een negatieve spiraal. Nu zijn we mee met de kopgroep en Vrancken bracht een frisse wind in de ploeg. Een nieuw contract voor de coach? We hebben een gesprek gepland, dat heel snel gaat volgen. We willen op lange termijn werken met hem. Dat maakt het ook makkelijker worden voor iedereen en zo kan je elkaar ook steunen in moeilijke momenten. Hij is de geknipte man om die stabiliteit te brengen.”

AANVALLENDE WEELDE

Genk scoort vlot en De Condé sprak zich uit over de twee ervaren spitsen. “Samatta? Ally is een speciaal verhaal, omdat we dergelijke transfers normaal niet doen. We hadden nog vaak contact en zijn hart lag in Genk. Het is een topgast. Onuachu? Ik ben heel blij dat hij er nog is. Er wordt veel over hem gepraat, maar het is moeilijk om een spits te vinden die jaarlijks 20 keer scoort. Hij gaat dit seizoen nog heel veel scoren."

Tot slot is er ook de doorbraak van Bilal El Khannous. “We praten veel over transfers, maar de eigen jeugd is ook belangrijk. Bilal is een uniek talent. Hij heeft alles: is een moderne 10, verdedigt, verliest amper een bal en heeft het fysieke vermogen. Het is een heel complete speler, die bovendien zeer zelfzeker is. Het is een plezier om naar te kijken en in mijn acht jaar bij Genk heb ik zo een talent nog zelden gezien bij Genk.”

Gaat Genk meespelen voor de titel?

Meest recent

De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

16
16
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

64
64
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

86
86
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

10
10
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

163
163
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

248
248
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

80
80
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

468
468
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

77
77
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

89
89
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

208
208
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

191
191
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

123
123
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

94
94
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

507
507
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

141
141
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

90
90
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

325
325
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

252
252
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

49
49
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

791
791
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

80
80
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

324
324

Meer sportnieuws