De Condé looft Genkie: "In acht jaar zelden gezien bij Genk"

door
De Condé looft Genkie:

KRC Genk is bijzonder goed bezig met een 22 op 27. Wouter Vrancken levert enorm goed werk in de Cegeka Arena. Head of Football Dimitri De Condé sprak over enkele hete hangijzers.


"We zijn bezig met elke partij beter te worden en Vrancken en zijn staff doen het zeer goed. De fysieke paraatheid is goed, net als de beleving. We zijn echter niet bezig met meer en we zijn vooral bezig met de strijd voor de top vier en die zal al zwaar genoeg worden”, opende De Condé bij Eleven Sports.

Racing Genk leeft weer helemaal op onder Vrancken. “Alles is anders, vooral de flow. We hadden vorig jaar hoge ambities, maar we geraakten niet in de flow en dan geraak je snel in een negatieve spiraal. Nu zijn we mee met de kopgroep en Vrancken bracht een frisse wind in de ploeg. Een nieuw contract voor de coach? We hebben een gesprek gepland, dat heel snel gaat volgen. We willen op lange termijn werken met hem. Dat maakt het ook makkelijker worden voor iedereen en zo kan je elkaar ook steunen in moeilijke momenten. Hij is de geknipte man om die stabiliteit te brengen.”

AANVALLENDE WEELDE

Genk scoort vlot en De Condé sprak zich uit over de twee ervaren spitsen. “Samatta? Ally is een speciaal verhaal, omdat we dergelijke transfers normaal niet doen. We hadden nog vaak contact en zijn hart lag in Genk. Het is een topgast. Onuachu? Ik ben heel blij dat hij er nog is. Er wordt veel over hem gepraat, maar het is moeilijk om een spits te vinden die jaarlijks 20 keer scoort. Hij gaat dit seizoen nog heel veel scoren."

Tot slot is er ook de doorbraak van Bilal El Khannous. “We praten veel over transfers, maar de eigen jeugd is ook belangrijk. Bilal is een uniek talent. Hij heeft alles: is een moderne 10, verdedigt, verliest amper een bal en heeft het fysieke vermogen. Het is een heel complete speler, die bovendien zeer zelfzeker is. Het is een plezier om naar te kijken en in mijn acht jaar bij Genk heb ik zo een talent nog zelden gezien bij Genk.”

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Gaat Genk meespelen voor de titel?

Meest recent

Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

8
8
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

19
19
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

36
36
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

55
55
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

26
26
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

88
88
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

156
156
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

359
359
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

288
288
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

263
263
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

217
217
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

170
170
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

149
149
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

94
94
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

284
284
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

451
451
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

189
189
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

222
222
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

307
307
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

489
489
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

280
280
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

94
94
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

923
923
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

254
254
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

280
280

Meer sportnieuws