De Condé looft Genkie: "In acht jaar zelden gezien bij Genk"

door
De Condé looft Genkie:

KRC Genk is bijzonder goed bezig met een 22 op 27. Wouter Vrancken levert enorm goed werk in de Cegeka Arena. Head of Football Dimitri De Condé sprak over enkele hete hangijzers.


"We zijn bezig met elke partij beter te worden en Vrancken en zijn staff doen het zeer goed. De fysieke paraatheid is goed, net als de beleving. We zijn echter niet bezig met meer en we zijn vooral bezig met de strijd voor de top vier en die zal al zwaar genoeg worden”, opende De Condé bij Eleven Sports.

Racing Genk leeft weer helemaal op onder Vrancken. “Alles is anders, vooral de flow. We hadden vorig jaar hoge ambities, maar we geraakten niet in de flow en dan geraak je snel in een negatieve spiraal. Nu zijn we mee met de kopgroep en Vrancken bracht een frisse wind in de ploeg. Een nieuw contract voor de coach? We hebben een gesprek gepland, dat heel snel gaat volgen. We willen op lange termijn werken met hem. Dat maakt het ook makkelijker worden voor iedereen en zo kan je elkaar ook steunen in moeilijke momenten. Hij is de geknipte man om die stabiliteit te brengen.”

AANVALLENDE WEELDE

Genk scoort vlot en De Condé sprak zich uit over de twee ervaren spitsen. “Samatta? Ally is een speciaal verhaal, omdat we dergelijke transfers normaal niet doen. We hadden nog vaak contact en zijn hart lag in Genk. Het is een topgast. Onuachu? Ik ben heel blij dat hij er nog is. Er wordt veel over hem gepraat, maar het is moeilijk om een spits te vinden die jaarlijks 20 keer scoort. Hij gaat dit seizoen nog heel veel scoren."

Tot slot is er ook de doorbraak van Bilal El Khannous. “We praten veel over transfers, maar de eigen jeugd is ook belangrijk. Bilal is een uniek talent. Hij heeft alles: is een moderne 10, verdedigt, verliest amper een bal en heeft het fysieke vermogen. Het is een heel complete speler, die bovendien zeer zelfzeker is. Het is een plezier om naar te kijken en in mijn acht jaar bij Genk heb ik zo een talent nog zelden gezien bij Genk.”

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Gaat Genk meespelen voor de titel?

Meest recent

Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

4
4
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

34
34
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

22
22
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

47
47
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

142
142
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

25
25
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

193
193
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

175
175
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

81
81
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

263
263
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

47
47
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

130
130
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

227
227
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

348
348
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

135
135
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

77
77
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

61
61
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

68
68
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

168
168
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

154
154
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

397
397
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

86
86
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

37
37
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

148
148

Meer sportnieuws