De Condé looft Genkie: "In acht jaar zelden gezien bij Genk"

door
De Condé looft Genkie:

KRC Genk is bijzonder goed bezig met een 22 op 27. Wouter Vrancken levert enorm goed werk in de Cegeka Arena. Head of Football Dimitri De Condé sprak over enkele hete hangijzers.


"We zijn bezig met elke partij beter te worden en Vrancken en zijn staff doen het zeer goed. De fysieke paraatheid is goed, net als de beleving. We zijn echter niet bezig met meer en we zijn vooral bezig met de strijd voor de top vier en die zal al zwaar genoeg worden”, opende De Condé bij Eleven Sports.

Racing Genk leeft weer helemaal op onder Vrancken. “Alles is anders, vooral de flow. We hadden vorig jaar hoge ambities, maar we geraakten niet in de flow en dan geraak je snel in een negatieve spiraal. Nu zijn we mee met de kopgroep en Vrancken bracht een frisse wind in de ploeg. Een nieuw contract voor de coach? We hebben een gesprek gepland, dat heel snel gaat volgen. We willen op lange termijn werken met hem. Dat maakt het ook makkelijker worden voor iedereen en zo kan je elkaar ook steunen in moeilijke momenten. Hij is de geknipte man om die stabiliteit te brengen.”

AANVALLENDE WEELDE

Genk scoort vlot en De Condé sprak zich uit over de twee ervaren spitsen. “Samatta? Ally is een speciaal verhaal, omdat we dergelijke transfers normaal niet doen. We hadden nog vaak contact en zijn hart lag in Genk. Het is een topgast. Onuachu? Ik ben heel blij dat hij er nog is. Er wordt veel over hem gepraat, maar het is moeilijk om een spits te vinden die jaarlijks 20 keer scoort. Hij gaat dit seizoen nog heel veel scoren."

Tot slot is er ook de doorbraak van Bilal El Khannous. “We praten veel over transfers, maar de eigen jeugd is ook belangrijk. Bilal is een uniek talent. Hij heeft alles: is een moderne 10, verdedigt, verliest amper een bal en heeft het fysieke vermogen. Het is een heel complete speler, die bovendien zeer zelfzeker is. Het is een plezier om naar te kijken en in mijn acht jaar bij Genk heb ik zo een talent nog zelden gezien bij Genk.”

LEES OOK: Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

Gaat Genk meespelen voor de titel?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

17
17
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

135
135
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

90
90
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

311
311
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

88
88
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

459
459
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

266
266
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

257
257
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

525
525
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

769
769
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

796
796
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

349
349
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

294
294
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

598
598
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

355
355
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

359
359
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

255
255
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

363
363
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

726
726
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

217
217
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

397
397

Meer sportnieuws