Philippe Albert voorspelt samenstelling top 4

door
Philippe Albert voorspelt samenstelling top 4

Het clubvoetbal maakt in de komende dagen opnieuw plaats voor de nationale ploegen. En dus is het een ideaal moment om de balans op te maken na het eerste luik van de competitie. De Jupiler Pro League is immers alweer negen speeldagen ver en dus kunnen toch al enkele conclusies getrokken worden.


Er moeten in de reguliere competitie weliswaar nog 23 speeldagen afgewerkt worden, er kan en zal in de komende maanden dus nog één en ander veranderen. Maar nu al weten een verschillende ploegen waar ze voor staan dit seizoen. Onderaan het klassement moeten Zulte Waregem, Cercle Brugge, KAS Eupen, RFC Seraing en KV Kortrijk zich bijvoorbeeld stilaan grote zorgen beginnen te maken. Zeker gezien het feit dat er straks drie ploegen moeten degraderen.

Bovenaan de ranglijst springt de suprematie van Antwerp FC dan weer in het oog, de Great Old staat nog steeds te pronken met het maximum van de punten. Ook de tweede plaats van KRC Genk mag gezien worden. Dat die twee clubs geen Europees voetbal meer spelen, zou wel eens een groot voordeel kunnen worden. Achter hun moet titelverdediger al een klein gaatje toegeven. Terwijl OHL tot dusver dé revelatie is op plek 4.

DRIE ZEKERHEDEN
Zoals eerder vermeld: er kan en zal nog heel wat gebeuren in het klassement. Maar analist Philippe Albert waagde zich toch al aan een voorspelling over de top 4 en dus over welke ploegen de Champions' Play-Offs zullen betwisten. "Volgens mij worden de eerste drie plaatsen ingenomen door Antwerp, Genk en Club Brugge. Wat mij betreft zal Gent dat kwartet moeten afmaken. Maar als ze zich niet snel herpakken, zullen Standard en Union op de loer staan", aldus de ex-Rode Duivel in zijn column voor SudPresse.

LEES OOK: Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

De huidige top 3 speelt straks zeker in de Champions' Play-Offs ...

Meest recent

Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

8
8
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

47
47
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

58
58
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

77
77
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

55
55
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

62
62
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

61
61
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

337
337
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

79
79
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

44
44
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

168
168
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

211
211
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

273
273
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

144
144
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

192
192
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

422
422
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

101
101
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

602
602
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

340
340
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

146
146
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

163
163
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

82
82
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

111
111

Meer sportnieuws