Spaanse pers reageert na pijnlijke fout Courtois

door
Spaanse pers reageert na pijnlijke fout Courtois

In de Spaanse Primera Division valt Real Madrid voorlopig op geen enkel foutje betrappen. Zo kon de titelverdediger het eerste luik van de competitie als leider afsluiten met het maximum van de punten op de teller. Zondagavond werd ook de Madrileense derby tegen Atlético al winnend afgesloten: 1-2.


Het waren de bezoekers die al snel het verschil konden maken in de stadsderby. Zo kwam Real al in de eerste helft op een dubbele voorsprong te staan na heerlijke goals van Rodrygo Goes en Federico Valverde. Maar in de slotfase werd het wel nog even spannend na een zeldzaam foutje van Thibaut Courtois. Bij een corner ging de doelman onder de bal door, waardoor Mario Hermoso kon binnen koppen. Gelukkig voor de doelman geraakte zijn ex-club niet verder dan die aansluitingstreffer.

Bovendien had Courtois eerder in de match al enkele knappe reddingen gedaan. De Spaanse pers is dan ook redelijk mild daags nadien. "In de beste minuten van Atlético redde hij een paar goede ballen, zoals een schot van Griezmann. En aan het doelpunt kon hij niet veel doen omdat Militao de bal eerst niet goed wegwerkte", schrijft men bij SPORT. "Met enkele goede reddingen in de eerste helft, konden zijn ploegmaats hun kansen maximaliseren. Maar wel een fout bij Hermoso's goal", aldus El Desmarque.

ONZEKERE INDRUK
Bij Mundo Deportivo was men wel redelijk scherp. "Een erg sobere prestatie tot zijn fout bij het uitkomen die voor de goal van Hermoso zorgde. In het slot van de match zag hij er onzeker uit." Maar AS daar tegenover was net behoorlijk lovend voor de Belg. "Opnieuw een match waarin de Belg het verschil maakte. Twee noemenswaardige reddingen voor Real op voorsprong kwam. Maar een gemiste bal met de vuisten in de eerste helft, was een prelude van het doelpunt van Hermoso."

LEES OOK: ‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Courtois is de beste doelman in La Liga ...

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

65
65
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

38
38
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

19
19
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

62
62
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

35
35
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

207
207
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

28
28
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

45
45
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

159
159
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

56
56
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

395
395
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

226
226
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

81
81
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

105
105
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

334
334
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

69
69
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

34
34
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

172
172
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

225
225
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

205
205
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

928
928
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

179
179
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws