Spaanse pers reageert na pijnlijke fout Courtois

door
Spaanse pers reageert na pijnlijke fout Courtois

In de Spaanse Primera Division valt Real Madrid voorlopig op geen enkel foutje betrappen. Zo kon de titelverdediger het eerste luik van de competitie als leider afsluiten met het maximum van de punten op de teller. Zondagavond werd ook de Madrileense derby tegen Atlético al winnend afgesloten: 1-2.


Het waren de bezoekers die al snel het verschil konden maken in de stadsderby. Zo kwam Real al in de eerste helft op een dubbele voorsprong te staan na heerlijke goals van Rodrygo Goes en Federico Valverde. Maar in de slotfase werd het wel nog even spannend na een zeldzaam foutje van Thibaut Courtois. Bij een corner ging de doelman onder de bal door, waardoor Mario Hermoso kon binnen koppen. Gelukkig voor de doelman geraakte zijn ex-club niet verder dan die aansluitingstreffer.

Bovendien had Courtois eerder in de match al enkele knappe reddingen gedaan. De Spaanse pers is dan ook redelijk mild daags nadien. "In de beste minuten van Atlético redde hij een paar goede ballen, zoals een schot van Griezmann. En aan het doelpunt kon hij niet veel doen omdat Militao de bal eerst niet goed wegwerkte", schrijft men bij SPORT. "Met enkele goede reddingen in de eerste helft, konden zijn ploegmaats hun kansen maximaliseren. Maar wel een fout bij Hermoso's goal", aldus El Desmarque.

ONZEKERE INDRUK
Bij Mundo Deportivo was men wel redelijk scherp. "Een erg sobere prestatie tot zijn fout bij het uitkomen die voor de goal van Hermoso zorgde. In het slot van de match zag hij er onzeker uit." Maar AS daar tegenover was net behoorlijk lovend voor de Belg. "Opnieuw een match waarin de Belg het verschil maakte. Twee noemenswaardige reddingen voor Real op voorsprong kwam. Maar een gemiste bal met de vuisten in de eerste helft, was een prelude van het doelpunt van Hermoso."

LEES OOK: 'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Courtois is de beste doelman in La Liga ...

Meest recent

Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

0
0
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

16
16
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

96
96
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

30
30
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

57
57
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

67
67
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

200
200
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

184
184
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

76
76
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

110
110
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

95
95
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

352
352
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

413
413
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

118
118
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

381
381
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

475
475
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

287
287
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

104
104
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

83
83
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

155
155
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

255
255
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

335
335
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

377
377
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

141
141

Meer sportnieuws