Spaanse pers reageert na pijnlijke fout Courtois

door
Spaanse pers reageert na pijnlijke fout Courtois

In de Spaanse Primera Division valt Real Madrid voorlopig op geen enkel foutje betrappen. Zo kon de titelverdediger het eerste luik van de competitie als leider afsluiten met het maximum van de punten op de teller. Zondagavond werd ook de Madrileense derby tegen Atlético al winnend afgesloten: 1-2.


Het waren de bezoekers die al snel het verschil konden maken in de stadsderby. Zo kwam Real al in de eerste helft op een dubbele voorsprong te staan na heerlijke goals van Rodrygo Goes en Federico Valverde. Maar in de slotfase werd het wel nog even spannend na een zeldzaam foutje van Thibaut Courtois. Bij een corner ging de doelman onder de bal door, waardoor Mario Hermoso kon binnen koppen. Gelukkig voor de doelman geraakte zijn ex-club niet verder dan die aansluitingstreffer.

Bovendien had Courtois eerder in de match al enkele knappe reddingen gedaan. De Spaanse pers is dan ook redelijk mild daags nadien. "In de beste minuten van Atlético redde hij een paar goede ballen, zoals een schot van Griezmann. En aan het doelpunt kon hij niet veel doen omdat Militao de bal eerst niet goed wegwerkte", schrijft men bij SPORT. "Met enkele goede reddingen in de eerste helft, konden zijn ploegmaats hun kansen maximaliseren. Maar wel een fout bij Hermoso's goal", aldus El Desmarque.

ONZEKERE INDRUK
Bij Mundo Deportivo was men wel redelijk scherp. "Een erg sobere prestatie tot zijn fout bij het uitkomen die voor de goal van Hermoso zorgde. In het slot van de match zag hij er onzeker uit." Maar AS daar tegenover was net behoorlijk lovend voor de Belg. "Opnieuw een match waarin de Belg het verschil maakte. Twee noemenswaardige reddingen voor Real op voorsprong kwam. Maar een gemiste bal met de vuisten in de eerste helft, was een prelude van het doelpunt van Hermoso."

LEES OOK: 'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Courtois is de beste doelman in La Liga ...

Meest recent

Pro League breekt met DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

0
0
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt spitsenknoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

80
80
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

26
26
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

175
175
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

141
141
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

142
142
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

120
120
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

417
417
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

280
280
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

218
218
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

47
47
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

84
84
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

120
120
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

52
52
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

243
243
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

221
221
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

94
94
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

142
142
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

74
74
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

257
257
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

237
237
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

202
202
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

216
216
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

278
278

Meer sportnieuws