Deila en Zinckernagel komen met grote lof voor Standard-fans

271 stemmen
Deila en Zinckernagel komen met grote lof voor Standard-fans

Sclessin daverde zondag nog eens als vanouds en dat was al lang geleden. De Luikse fans hebben moeilijke jaren beleefd, maar konden eindelijk nog eens hun hart ophalen aan een klinkende 3-0-zege tegen landskampioen Club Brugge. De gloriedagen leken eindelijk nog eens te herleven en dat kwam ook goed binnen bij een aantal nieuwkomers.


Philip Zinckernagel ontpopte zich meteen tot één van de lievelingen van Sclessin door bij zijn thuisdebuut twee keer te scoren. "Wat een match, wat een avond, wat een fans. Deze supporters zijn ongelooflijk", kon de Deense nieuwkomer bij RTBF zijn ogen bijna niet geloven. "Die tifo tijdens de training was indrukwekkend. Ik ben erg onder de indruk van de supporters en ik ben zo gelukkig bij deze club te zijn."

Dat wil wel wat zeggen, want Zinckernagel speelde hiervoor nog voor Olympiakos. Ook trainer Ronny Deila kwam al vurige fans tegen. "Het is een dag die ik voor de rest van mijn leven zal herinneren. Dit zijn speciale momenten. Ik ben al eens bij Celtic geweest, maar dit is hetzelfde en misschien beter", verklaarde de trainer van de Rouches aan Sporza.

TALENT
Ook voor zijn spelers had Deila niets dan lof. "Wij zijn niets zonder de spelers. Zij zijn alles. We hebben zoveel talent in deze groep. Vandaag toonden ze op welk niveau ze zitten. Club Brugge is het sterkste team dat ik in lange tijd gezien heb. Dat zegt ook iets over onze spelers", vond Deila.

LEES OOK: Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Zullen de gloriedagen op Sclessin weer herleven?

Meest recent

België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

3
3
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

52
52
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

31
31
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

57
57
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

19
19
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

45
45
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

109
109
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

314
314
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

123
123
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

323
323
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

425
425
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1108
1108
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

45
45
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

119
119
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

438
438
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

160
160
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

178
178
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

86
86
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

73
73
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

260
260
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150

Meer sportnieuws