Deila en Zinckernagel komen met grote lof voor Standard-fans

door
Deila en Zinckernagel komen met grote lof voor Standard-fans

Sclessin daverde zondag nog eens als vanouds en dat was al lang geleden. De Luikse fans hebben moeilijke jaren beleefd, maar konden eindelijk nog eens hun hart ophalen aan een klinkende 3-0-zege tegen landskampioen Club Brugge. De gloriedagen leken eindelijk nog eens te herleven en dat kwam ook goed binnen bij een aantal nieuwkomers.


Philip Zinckernagel ontpopte zich meteen tot één van de lievelingen van Sclessin door bij zijn thuisdebuut twee keer te scoren. "Wat een match, wat een avond, wat een fans. Deze supporters zijn ongelooflijk", kon de Deense nieuwkomer bij RTBF zijn ogen bijna niet geloven. "Die tifo tijdens de training was indrukwekkend. Ik ben erg onder de indruk van de supporters en ik ben zo gelukkig bij deze club te zijn."

Dat wil wel wat zeggen, want Zinckernagel speelde hiervoor nog voor Olympiakos. Ook trainer Ronny Deila kwam al vurige fans tegen. "Het is een dag die ik voor de rest van mijn leven zal herinneren. Dit zijn speciale momenten. Ik ben al eens bij Celtic geweest, maar dit is hetzelfde en misschien beter", verklaarde de trainer van de Rouches aan Sporza.

TALENT
Ook voor zijn spelers had Deila niets dan lof. "Wij zijn niets zonder de spelers. Zij zijn alles. We hebben zoveel talent in deze groep. Vandaag toonden ze op welk niveau ze zitten. Club Brugge is het sterkste team dat ik in lange tijd gezien heb. Dat zegt ook iets over onze spelers", vond Deila.

LEES OOK: Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Zullen de gloriedagen op Sclessin weer herleven?

Meest recent

Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

9
9
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

34
34
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

210
210
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

170
170
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

51
51
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

48
48
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

610
610
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

131
131
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

334
334
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

298
298
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

54
54
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

192
192
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

68
68
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

141
141
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

157
157
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

267
267
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

209
209
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

356
356
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

186
186
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

168
168
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

265
265
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

359
359
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

175
175
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

123
123
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

455
455

Meer sportnieuws