Deila en Zinckernagel komen met grote lof voor Standard-fans

door
Deila en Zinckernagel komen met grote lof voor Standard-fans

Sclessin daverde zondag nog eens als vanouds en dat was al lang geleden. De Luikse fans hebben moeilijke jaren beleefd, maar konden eindelijk nog eens hun hart ophalen aan een klinkende 3-0-zege tegen landskampioen Club Brugge. De gloriedagen leken eindelijk nog eens te herleven en dat kwam ook goed binnen bij een aantal nieuwkomers.


Philip Zinckernagel ontpopte zich meteen tot één van de lievelingen van Sclessin door bij zijn thuisdebuut twee keer te scoren. "Wat een match, wat een avond, wat een fans. Deze supporters zijn ongelooflijk", kon de Deense nieuwkomer bij RTBF zijn ogen bijna niet geloven. "Die tifo tijdens de training was indrukwekkend. Ik ben erg onder de indruk van de supporters en ik ben zo gelukkig bij deze club te zijn."

Dat wil wel wat zeggen, want Zinckernagel speelde hiervoor nog voor Olympiakos. Ook trainer Ronny Deila kwam al vurige fans tegen. "Het is een dag die ik voor de rest van mijn leven zal herinneren. Dit zijn speciale momenten. Ik ben al eens bij Celtic geweest, maar dit is hetzelfde en misschien beter", verklaarde de trainer van de Rouches aan Sporza.

TALENT
Ook voor zijn spelers had Deila niets dan lof. "Wij zijn niets zonder de spelers. Zij zijn alles. We hebben zoveel talent in deze groep. Vandaag toonden ze op welk niveau ze zitten. Club Brugge is het sterkste team dat ik in lange tijd gezien heb. Dat zegt ook iets over onze spelers", vond Deila.

LEES OOK: Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

Zullen de gloriedagen op Sclessin weer herleven?

Meest recent

Steun voor Rudi Garcia: "Als dat al niet meer mag..."

Rudi Garcia kreeg uit bepaalde hoek overdreven veel kritiek. De Rode Duivels zijn anno 2026 een ...

15
15
'Real Madrid plant énorme coup bij Manchester City'

Real Madrid kent een moeilijke seizoen onder Xabi Alonso. De Madrilenen beseffen dat er meer rust in ...

59
59
Oyen verlaat KRC Genk: dit vangen de Limburgers

Er gaat weldra een volgende Belgische transfer meegedeeld worden. De Nederlandse trainer Robin ...

130
130
Union SG heeft prijs en stelt eerste aanwinst officieel voor

Union SG heeft zopas zijn eerste winteraanwinst aangetrokken. Dat deelde de club via de clubkanalen ...

91
91
'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

AA Gent wil deze mercato een aantal nieuwe spelers halen. Ze worden ondertussen steeds vaker aan ...

117
117
'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

54
54
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

53
53
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

101
101
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

265
265
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

293
293
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

56
56
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

348
348
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

54
54
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

347
347
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

397
397
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

378
378
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

365
365
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

303
303
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

185
185
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

167
167
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

561
561
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

305
305
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

763
763
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

87
87
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

131
131

Meer sportnieuws