Custovic waarschuwt voor Anderlecht-trio

door
Custovic waarschuwt voor Anderlecht-trio

Na de zwakke start van het seizoen besloot KV Kortrijk zijn sportieve lot in de handen van Adnan Custovic te leggen. Die startte zijn passage in het Guldensporenstadion met een belangrijke zege op Eupen, maar vervolgens verloren de Kerels zwaar van KV Mechelen. En zondagavond staat opnieuw een lastige test op het programma.


Zo sluiten de Kortrijkzanen het eerste luik van de competitie af met een bezoek aan RSC Anderlecht. Op papier een zware opdracht, maar dit lijkt een uitgelezen moment om naar het Lotto Park af te zakken. Na de recente 1 op 12 is de druk bij Paars-Wit immers bijzonder groot. Vlak voor de interland-break kan de recordkampioen zich echt geen miststap meer permitteren. Bovendien heeft RSCA nog een lastige Europese verplaatsing in de benen.

Dat beseft Custovic maar al te goed, al beseft hij ook dat Anderlecht in principe nog steeds over meer kwaliteit beschikt. "Anderlecht speelt op donderdag nog Europees en het loopt daar ook niet allemaal perfect, getuige de 1 op 12", klinkt het op de clubwebstek. "Maar ik weet maar al te goed dat er veel kwaliteit huist in die ploeg: Silva, Verschaeren, Refaelov, noem maar op. Hoe moeilijk we het zullen hebben, hangt dus ook van de tegenstander af."

STEVIGER IN DUELS
In ieder geval zal KVK zelf uit een ander vaatje moeten tappen dan vorige week tegen Mechelen. Custovic wil vooral meer strijdlust zien bij zijn spelers. "We hebben de wedstrijd tegen KVM ontleed en gezien dat we vooral in de eerste helft tegen een tactisch sterke ploeg met een uitstekend middenveld altijd te laat kwamen. We willen zondag beter doen. We zullen anders voor de dag moeten komen, veel steviger in de duels", aldus de trainer.

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Enkel een thuisoverwinning tegen KVK is voldoende voor Anderlecht ...

Meest recent

Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

36
36
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

160
160
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

49
49
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

98
98
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

130
130
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

111
111
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

82
82
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

320
320
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

39
39
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

142
142
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

318
318
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

230
230
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

73
73
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

359
359
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

318
318
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

198
198
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

526
526
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

219
219
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

162
162
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

249
249
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

286
286
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

140
140
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

446
446

Meer sportnieuws