Custovic waarschuwt voor Anderlecht-trio

door
Custovic waarschuwt voor Anderlecht-trio

Na de zwakke start van het seizoen besloot KV Kortrijk zijn sportieve lot in de handen van Adnan Custovic te leggen. Die startte zijn passage in het Guldensporenstadion met een belangrijke zege op Eupen, maar vervolgens verloren de Kerels zwaar van KV Mechelen. En zondagavond staat opnieuw een lastige test op het programma.


Zo sluiten de Kortrijkzanen het eerste luik van de competitie af met een bezoek aan RSC Anderlecht. Op papier een zware opdracht, maar dit lijkt een uitgelezen moment om naar het Lotto Park af te zakken. Na de recente 1 op 12 is de druk bij Paars-Wit immers bijzonder groot. Vlak voor de interland-break kan de recordkampioen zich echt geen miststap meer permitteren. Bovendien heeft RSCA nog een lastige Europese verplaatsing in de benen.

Dat beseft Custovic maar al te goed, al beseft hij ook dat Anderlecht in principe nog steeds over meer kwaliteit beschikt. "Anderlecht speelt op donderdag nog Europees en het loopt daar ook niet allemaal perfect, getuige de 1 op 12", klinkt het op de clubwebstek. "Maar ik weet maar al te goed dat er veel kwaliteit huist in die ploeg: Silva, Verschaeren, Refaelov, noem maar op. Hoe moeilijk we het zullen hebben, hangt dus ook van de tegenstander af."

STEVIGER IN DUELS
In ieder geval zal KVK zelf uit een ander vaatje moeten tappen dan vorige week tegen Mechelen. Custovic wil vooral meer strijdlust zien bij zijn spelers. "We hebben de wedstrijd tegen KVM ontleed en gezien dat we vooral in de eerste helft tegen een tactisch sterke ploeg met een uitstekend middenveld altijd te laat kwamen. We willen zondag beter doen. We zullen anders voor de dag moeten komen, veel steviger in de duels", aldus de trainer.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Enkel een thuisoverwinning tegen KVK is voldoende voor Anderlecht ...

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

24
24
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

76
76
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

161
161
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

62
62
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

181
181
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

27
27
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

220
220
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

173
173
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

398
398
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

85
85
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

616
616
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1083
1083
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

366
366
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

307
307
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

318
318
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

470
470
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

488
488
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

222
222
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

408
408
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

100
100
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

230
230
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

995
995
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

232
232
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

49
49

Meer sportnieuws