Custovic waarschuwt voor Anderlecht-trio

door
Custovic waarschuwt voor Anderlecht-trio

Na de zwakke start van het seizoen besloot KV Kortrijk zijn sportieve lot in de handen van Adnan Custovic te leggen. Die startte zijn passage in het Guldensporenstadion met een belangrijke zege op Eupen, maar vervolgens verloren de Kerels zwaar van KV Mechelen. En zondagavond staat opnieuw een lastige test op het programma.


Zo sluiten de Kortrijkzanen het eerste luik van de competitie af met een bezoek aan RSC Anderlecht. Op papier een zware opdracht, maar dit lijkt een uitgelezen moment om naar het Lotto Park af te zakken. Na de recente 1 op 12 is de druk bij Paars-Wit immers bijzonder groot. Vlak voor de interland-break kan de recordkampioen zich echt geen miststap meer permitteren. Bovendien heeft RSCA nog een lastige Europese verplaatsing in de benen.

Dat beseft Custovic maar al te goed, al beseft hij ook dat Anderlecht in principe nog steeds over meer kwaliteit beschikt. "Anderlecht speelt op donderdag nog Europees en het loopt daar ook niet allemaal perfect, getuige de 1 op 12", klinkt het op de clubwebstek. "Maar ik weet maar al te goed dat er veel kwaliteit huist in die ploeg: Silva, Verschaeren, Refaelov, noem maar op. Hoe moeilijk we het zullen hebben, hangt dus ook van de tegenstander af."

STEVIGER IN DUELS
In ieder geval zal KVK zelf uit een ander vaatje moeten tappen dan vorige week tegen Mechelen. Custovic wil vooral meer strijdlust zien bij zijn spelers. "We hebben de wedstrijd tegen KVM ontleed en gezien dat we vooral in de eerste helft tegen een tactisch sterke ploeg met een uitstekend middenveld altijd te laat kwamen. We willen zondag beter doen. We zullen anders voor de dag moeten komen, veel steviger in de duels", aldus de trainer.

LEES OOK: 'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

Trending:

Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Enkel een thuisoverwinning tegen KVK is voldoende voor Anderlecht ...

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

23
23
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

211
211
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

55
55
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

48
48
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

398
398
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

134
134
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

160
160
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1062
1062
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

41
41
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

227
227
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

513
513
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

697
697
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

921
921
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

360
360
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

226
226
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

349
349
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1070
1070
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

202
202
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

351
351
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

912
912
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

368
368
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

490
490
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws