Custovic waarschuwt voor Anderlecht-trio

183
Custovic waarschuwt voor Anderlecht-trio

Na de zwakke start van het seizoen besloot KV Kortrijk zijn sportieve lot in de handen van Adnan Custovic te leggen. Die startte zijn passage in het Guldensporenstadion met een belangrijke zege op Eupen, maar vervolgens verloren de Kerels zwaar van KV Mechelen. En zondagavond staat opnieuw een lastige test op het programma.


Zo sluiten de Kortrijkzanen het eerste luik van de competitie af met een bezoek aan RSC Anderlecht. Op papier een zware opdracht, maar dit lijkt een uitgelezen moment om naar het Lotto Park af te zakken. Na de recente 1 op 12 is de druk bij Paars-Wit immers bijzonder groot. Vlak voor de interland-break kan de recordkampioen zich echt geen miststap meer permitteren. Bovendien heeft RSCA nog een lastige Europese verplaatsing in de benen.

Dat beseft Custovic maar al te goed, al beseft hij ook dat Anderlecht in principe nog steeds over meer kwaliteit beschikt. "Anderlecht speelt op donderdag nog Europees en het loopt daar ook niet allemaal perfect, getuige de 1 op 12", klinkt het op de clubwebstek. "Maar ik weet maar al te goed dat er veel kwaliteit huist in die ploeg: Silva, Verschaeren, Refaelov, noem maar op. Hoe moeilijk we het zullen hebben, hangt dus ook van de tegenstander af."

STEVIGER IN DUELS
In ieder geval zal KVK zelf uit een ander vaatje moeten tappen dan vorige week tegen Mechelen. Custovic wil vooral meer strijdlust zien bij zijn spelers. "We hebben de wedstrijd tegen KVM ontleed en gezien dat we vooral in de eerste helft tegen een tactisch sterke ploeg met een uitstekend middenveld altijd te laat kwamen. We willen zondag beter doen. We zullen anders voor de dag moeten komen, veel steviger in de duels", aldus de trainer.

LEES OOK: Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Enkel een thuisoverwinning tegen KVK is voldoende voor Anderlecht ...

Meest recent

Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

1
1
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

66
66
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

63
63
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

119
119
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

13
13
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

145
145
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

316
316
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

302
302
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

294
294
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

41
41
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

302
302
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

74
74
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

39
39
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

152
152
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

138
138
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

80
80
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

56
56
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

63
63
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

64
64
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

373
373
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

69
69
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

55
55
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

155
155
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

98
98

Meer sportnieuws