Vanderhaeghe fileert ex-team: "Iets fundamenteel fout"

door
Vanderhaeghe fileert ex-team:

Yves Vanderhaeghe hoopt op een rustig seizoen met KV Oostende. De kustploeg boekte een 9 op 24 en dit weekend staat de match tegen Cercle Brugge op het programma. Vanderhaeghe werd er vorig jaar ontslagen.


De coach voelt geen wrok tegenover zijn ex-werkgever. "Ik heb er heel graag gewerkt en voelde een goeie connectie met de club en fans. Rancune voel ik niet, anders hoor je niet in het voetbal thuis. Het ontslag, hoe vreemd de timing ook was, moet je kunnen plaatsen. Het spijtige is dat we volgens de statistieken met Cercle rond een achtste plaats zouden geëindigd zijn. En toch: de club zit nu al jaren na elkaar rond dezelfde plaats. Misschien zit er dan iets fundamenteel fout binnen de club”, aldus de coach aan De Krant van West-Vlaanderen.

Vanderhaeghe kan zijn voormalige werkgever een zware slag toedienen. KV Oostende heeft negen punten en Cercle Brugge telt er vijf. Bij een nieuwe nederlaag dompelt KVO Cercle in een zware crisis en de Vereniging had voor het seizoen ambities om de top acht te behalen. Dat lijkt nu al een onbegonnen taak te worden, tenzij Dominik Thalhammer net als vorig seizoen weer een geweldige serie kan neerzetten. Alleen lijkt het erop dat Cercle Brugge momenteel toch minder kwaliteit in huis heeft dan vorig seizoen.

LEES OOK: 'Tweede gegadigde: Cercle Brugge vreest exit sterkhouder'

Had Cercle Vanderhaeghe moeten houden?

Meest recent

'Overmars bezwijkt: Antwerp casht al op goudhaantje'

Antwerp leek een drukke wintermercato tegemoet te gaan, maar dat zou wel eens kunnen tegenvallen nu ...

222
222
'Witte rook: AA Gent doet zaken met Cercle Brugge'

AA Gent hoopt na nieuwjaar de top zes nog te bestormen, en dus lijkt een kwaliteitsinjectie geen ...

129
129
'Grote kuis in Anderlecht: volgend duo pakt koffers'

RSC Anderlecht hoopt in januari verlost te geraken van heel wat overtollige ballast. Intussen werd ...

293
293
'Hrosovsky out: KRC Genk kiest verrassende vervanger'

Om na nieuwjaar een remonte in te zetten wilde KRC Genk de huidige selectie intact houden, maar dat ...

597
597
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

333
333
AFCON: Nigeria imponeert, Salah en co moeten zwoegen

Op de Africa Cup worden momenteel de tickets voor de kwartfinales verdeeld. Egypte wist zich maandag ...

82
82
Genk kondigt transferdeal aan, Union stuurt grote naam door

Dinsdag is het zover, dan opent de wintermercato ook voor de Belgische ploegen zijn deuren. Maar ...

149
149
'Club onverbiddelijk: miljoenenaanwinst weg aan soldenprijs'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat inkomende toptransfers af te ronden. Maar niet alle ...

388
388
'Anderlecht bikkelt met PSG voor nieuwe diamant'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht speurt momenteel naar directe versterking voor de selectie ...

185
185
'Vini zorgt voor aardschok: supertransfer van 150 miljoen'

Real Madrid zette het nieuwe kalenderjaar in met een ruime 5-1-zege tegen Real Betis. Maar zelfs in ...

241
241
Gouden Schoen al bekend? Topfavoriet schat kansen in

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Er lopen verschillende kanshebbers rond, maar ...

547
547
Anderlecht in paniek: Duranville-stunt dreigt te ontploffen

Het voelt plots nerveus aan in het Lotto Park. Wat op papier klinkt als een droomcomeback, dreigt ...

503
503
Leko glundert: trio viert comeback bij Club Brugge

Op oefenkamp in Marbella zag Club Brugge maandag Gustaf Nilsson nog maar eens geblesseerd uitvallen. ...

387
387
'Bom barst in Genk: De Condé met rug tegen de muur'

Ondank de tegenvallende resultaten gelooft KRC Genk naar eigen zeggen in de aanwezige kwaliteit in ...

619
619
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

321
321
'Renard heeft beet: Anderlecht op zucht van stunt'

Michael Verschueren liet er recent geen misverstand over bestaan: een ontslag van Olivier Renard is ...

1065
1065
Club Brugge incasseert uppercut: transferplan in duigen

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het tweede deel van het seizoen in Marbella. Daar viel ...

467
467
Brusselmans verbluft en richt pijlen op... Véronique De Kock

Herman Brusselmans blijft genadeloos de grens opzoeken tussen satire en provocatie. De ...

191
191
"Terug naar Standard? Voorlopig is dat geen optie"

Standard haalde in het verleden vaak ex-spelers terug naar de club wanneer het moeilijk ging. In de ...

117
117
Recorddeal voor Club? Vanhaezebrouck gelooft er niéts van

Tijdens een transferperiode worden er héél veel geruchten gelanceerd, zeker door ...

539
539
'STVV laat Vrancken lachen: eerste aanwinst een feit'

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen, maar Wouter Vrancken wil niet dat de club op zijn ...

321
321
'Blunder van AA Gent? Standard profiteert ten volle'

In tijden van crisis grijpen Belgische ploegen vaak terug naar talenten van eigen bodem. Jammer ...

336
336
'Spits vertrekt bij Beveren, talent tekent bij KV Mechelen'

De Belgische ploegen zoeken oplossingen voor de spelers die amper of niet aan de bak komen. Zo gaat ...

155
155
'Tweede gegadigde: Cercle Brugge vreest exit sterkhouder'

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

159
159
Amorim slechtste in 54 jaar, Mourinho de beste na Ferguson

Manchester United heeft compleet logisch Ruben Amorim ontslagen. Hij haalde uit naar zijn bazen na ...

137
137

Meer sportnieuws