'Jutgla baalt als stekker na topprestatie in Porto'

678 stemmen
'Jutgla baalt als stekker na topprestatie in Porto'

Club Brugge verbaasde deze week Europa door FC Porto in de Champions League in te blikken met 0-4. Ferran Jutgla was een van de grote uitblinkers bij Blauw-Zwart. De Spaanse spits lokte een penalty uit. Hij zette die zelf om en scoorde zo de belangrijk 0-1. De rest is geschiedenis. De goede prestaties van Jutgla bleven niet onopgemerkt.


Volgens El Chiringuito kwam een lid van de staf van de Spaanse bondscoach Jutgla immers persoonlijk bekijken in Porto. Het medium denkt dan ook dat de naam van de spits steeds meer rondgaat binnen La Rioja. Jutgla mocht zo dromen van een eerste selectie voor Spaanse nationale ploeg. Die droom komt vooralsnog nog niet uit. Zo behoort de spits van Club Brugge niet tot de selectie die bondscoach Luis Enrique vrijgaf voor de Nations League-duels tegen Zwitserland en Portugal.

In de aanval kiest Luis Enrique voor onder meer Ferran Torres (FC Barcelona) en Alvaro Morata (Atlético Madrid). Jutgla lijkt echter een serieuze optie voor de toekomst te worden voor de Spanjaarden. Met 6 goals en 4 assists in 11 duels voor Club Brugge gooit hij alvast hoge ogen, zowel in België als Europa.

OP KOP IN GROEP

Spanje staat momenteel op kop in groep 2 van de Nations League. Het Zuid-Europese land telt acht punten. Dat zijn er twee meer dan de buren uit Portugal. Tsjechië heeft vier punten. Zwitserland, de eerstvolgende tegenstander van Spanje, sluit de rij met drie punten.

LEES OOK: Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Een kwestie van tijd voordat hij opgeroepen wordt ...

Meest recent

Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

22
22
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

39
39
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

49
49
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

30
30
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

240
240
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

84
84
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

113
113
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

123
123
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

137
137
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

446
446
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

140
140
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

122
122
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

351
351
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

266
266
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

83
83
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

624
624
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

227
227
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

170
170
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

505
505
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

235
235
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

377
377
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

442
442
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

855
855
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

319
319
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3888
3888

Meer sportnieuws