'Jutgla baalt als stekker na topprestatie in Porto'

door
'Jutgla baalt als stekker na topprestatie in Porto'

Club Brugge verbaasde deze week Europa door FC Porto in de Champions League in te blikken met 0-4. Ferran Jutgla was een van de grote uitblinkers bij Blauw-Zwart. De Spaanse spits lokte een penalty uit. Hij zette die zelf om en scoorde zo de belangrijk 0-1. De rest is geschiedenis. De goede prestaties van Jutgla bleven niet onopgemerkt.


Volgens El Chiringuito kwam een lid van de staf van de Spaanse bondscoach Jutgla immers persoonlijk bekijken in Porto. Het medium denkt dan ook dat de naam van de spits steeds meer rondgaat binnen La Rioja. Jutgla mocht zo dromen van een eerste selectie voor Spaanse nationale ploeg. Die droom komt vooralsnog nog niet uit. Zo behoort de spits van Club Brugge niet tot de selectie die bondscoach Luis Enrique vrijgaf voor de Nations League-duels tegen Zwitserland en Portugal.

In de aanval kiest Luis Enrique voor onder meer Ferran Torres (FC Barcelona) en Alvaro Morata (Atlético Madrid). Jutgla lijkt echter een serieuze optie voor de toekomst te worden voor de Spanjaarden. Met 6 goals en 4 assists in 11 duels voor Club Brugge gooit hij alvast hoge ogen, zowel in België als Europa.

OP KOP IN GROEP

Spanje staat momenteel op kop in groep 2 van de Nations League. Het Zuid-Europese land telt acht punten. Dat zijn er twee meer dan de buren uit Portugal. Tsjechië heeft vier punten. Zwitserland, de eerstvolgende tegenstander van Spanje, sluit de rij met drie punten.

LEES OOK: Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Een kwestie van tijd voordat hij opgeroepen wordt ...

Meest recent

Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

25
25
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

114
114
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

61
61
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

56
56
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

35
35
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

59
59
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

178
178
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

146
146
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

123
123
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

96
96
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

142
142
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

210
210
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

27
27
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

140
140
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

361
361
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

171
171
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

82
82
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

42
42
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

366
366
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

85
85
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

199
199
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

343
343
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

123
123
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

84
84

Meer sportnieuws