'Jutgla baalt als stekker na topprestatie in Porto'

door
'Jutgla baalt als stekker na topprestatie in Porto'

Club Brugge verbaasde deze week Europa door FC Porto in de Champions League in te blikken met 0-4. Ferran Jutgla was een van de grote uitblinkers bij Blauw-Zwart. De Spaanse spits lokte een penalty uit. Hij zette die zelf om en scoorde zo de belangrijk 0-1. De rest is geschiedenis. De goede prestaties van Jutgla bleven niet onopgemerkt.


Volgens El Chiringuito kwam een lid van de staf van de Spaanse bondscoach Jutgla immers persoonlijk bekijken in Porto. Het medium denkt dan ook dat de naam van de spits steeds meer rondgaat binnen La Rioja. Jutgla mocht zo dromen van een eerste selectie voor Spaanse nationale ploeg. Die droom komt vooralsnog nog niet uit. Zo behoort de spits van Club Brugge niet tot de selectie die bondscoach Luis Enrique vrijgaf voor de Nations League-duels tegen Zwitserland en Portugal.

In de aanval kiest Luis Enrique voor onder meer Ferran Torres (FC Barcelona) en Alvaro Morata (Atlético Madrid). Jutgla lijkt echter een serieuze optie voor de toekomst te worden voor de Spanjaarden. Met 6 goals en 4 assists in 11 duels voor Club Brugge gooit hij alvast hoge ogen, zowel in België als Europa.

OP KOP IN GROEP

Spanje staat momenteel op kop in groep 2 van de Nations League. Het Zuid-Europese land telt acht punten. Dat zijn er twee meer dan de buren uit Portugal. Tsjechië heeft vier punten. Zwitserland, de eerstvolgende tegenstander van Spanje, sluit de rij met drie punten.

LEES OOK: Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Een kwestie van tijd voordat hij opgeroepen wordt ...

Meest recent

Garcia spreekt klare taal over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

21
21
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

42
42
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

430
430
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

41
41
Géén WK voor Rode Duivel? "Dan liever De Cat meenemen"

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

102
102
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

312
312
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

442
442
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

134
134
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

248
248
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

476
476
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

554
554
Complete chaos bij VTM: Deschacht reageert verbijsterd

Sinds het einde van zijn actieve voetbalcarrière heeft Olivier Deschacht zijn plaats stevig ...

125
125
'Hasi velt verdict: Anderlecht dumpt aanwinst Renard'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand zijn deuren, maar RSC Anderlecht blijkt nu al ...

605
605
Pech voor Garcia: steunpilaar Rode Duivels haakt af

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een 1-1 gelijkspel in Kazachstan. Een afgesloten ...

310
310
Bayern ontploft: Duitsers vrezen drama voor De Cat

Nathan De Cat staat op een kruispunt dat zijn hele carrière kan maken of kraken. In Duitsland ...

442
442
Garcia stevig: "Anders ben je geen fan van de Rode Duivels"

Rudi Garcia heeft zijn persbabbel met flinke tegenzin afgewerkt. De Franse coach van de Rode Duivels ...

87
87
Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Nicolas Raskin staat voor een zeer leuk duel. Hij neemt het met de Rode Duivels morgen op tegen ...

61
61
Gepikeerde Garcia scherp over uithaal Doku en forse kritiek

Rudi Garcia kreeg na het 1-1-gelijkspel tegen Kazachstan bakken kritiek over zich heen. Deels ...

264
264
Marc Wilmots slaat toe met volgende topdeal

Marc Wilmots heeft een volgende slag weten te slaan. Standard heeft een van zijn sterkhouders immers ...

102
102
Nederland 'ontdekt' Kompany: "Blij met 10de keuze"

Vincent Kompany is anno 2025 een van de betere trainers in Europa. Na passages bij RSC Anderlecht en ...

282
282
De Cat naar München? Sterke man Bayern reageert

Nathan De Cat wordt ondertussen aan zowat elke Europese subtopper gelinkt, met daarbij ook nog eens ...

246
246
FC Barcelona verrast iedereen met gigantisch groot nieuws

FC Barcelona heeft vandaag groot nieuws meegedeeld. De Catalanen zullen komend weekend immers terug ...

105
105
Marbella komt met update over blessure Vanheusden

Zinho Vanheusden viel onlangs uit met een knieblessure. Er werd meteen gevreesd voor een lange ...

94
94
Rode Duivels terug thuis bij Standard: vijftal keert terug

De Rode Duivels spelen morgen in een vol huis tegen Liechtenstein. Voor de Luikse fans is het ...

148
148
'Club Brugge blijft in running voor pittige transfer'

Het lijkt er niet op dat we bij Club Brugge al te veel transferactiviteit zullen moeten verwachten ...

250
250

Meer sportnieuws