CEO Zulte Waregem velt oordeel over aanwinsten

door
CEO Zulte Waregem velt oordeel over aanwinsten

We zijn nog maar midden september, maar we hebben er wel al bijna een kwart van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League opzitten. De eerste conclusies kunnen stilaan getrokken worden en één van die conclusies is dat het voor Zulte Waregem weer een lastig seizoen lijkt te worden. Essevee pakte nog maar vijf punten en staat daarmee voorlaatste.


Dat was nochtans wat ze aan de Gaverbeek probeerden te vermijden, zeker omdat er dit seizoen drie dalers zijn. Er werd daarom stevig ingegrepen en de spelerskern werd grondig opgefrist. Dertien spelers mochten deze zomer de club verlaten, terwijl er ook evenveel nieuwe spelers aan boord gehaald werden. Voorlopig hebben die transfers dus nog niet het gewenste effect opgeleverd.

In Het Nieuwsblad geeft CEO Eddy Cordier nochtans aan dat hij gelooft dat Zulte Waregem erin geslaagd is om jonge, kwalitatieve en betaalbare spelers te vinden en dat de ploeg sterker staat dan vorig seizoen. Dat is in de resultaten nog niet te zien, maar hij ziet wel meer strijdlust en beter voetbal dan vorig seizoen en hoopt dat de punten snel zullen volgen.

BEHOUD
Hij gelooft dat Zulte Waregem sterk genoeg staat om het behoud te kunnen verzekeren, maar daarvoor is dus nog veel werk. Essevee heeft wel het excuus dat ze een moeilijk programma voorgeschoteld kregen. Ze troffen al zes teams uit de top acht en pakten daarnaast wel vier op zes tegen Seraing en Cercle Brugge. Als ze dat gemiddelde tegen andere concurrenten kunnen aanhouden, dan kan het inderdaad nog wel goed komen in de Elindus Arena.

LEES OOK: Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

Zal Zulte Waregem zich handhaven?

Meest recent

Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

0
0
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

15
15
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

22
22
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

130
130
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

74
74
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

742
742
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

349
349
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

268
268
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

105
105
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

159
159
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

383
383
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

328
328
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

82
82
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

328
328
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

237
237
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

163
163
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

374
374
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

340
340
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

267
267
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

778
778
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

320
320
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

651
651
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

635
635
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

635
635

Meer sportnieuws