CEO Zulte Waregem velt oordeel over aanwinsten

door
CEO Zulte Waregem velt oordeel over aanwinsten

We zijn nog maar midden september, maar we hebben er wel al bijna een kwart van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League opzitten. De eerste conclusies kunnen stilaan getrokken worden en één van die conclusies is dat het voor Zulte Waregem weer een lastig seizoen lijkt te worden. Essevee pakte nog maar vijf punten en staat daarmee voorlaatste.


Dat was nochtans wat ze aan de Gaverbeek probeerden te vermijden, zeker omdat er dit seizoen drie dalers zijn. Er werd daarom stevig ingegrepen en de spelerskern werd grondig opgefrist. Dertien spelers mochten deze zomer de club verlaten, terwijl er ook evenveel nieuwe spelers aan boord gehaald werden. Voorlopig hebben die transfers dus nog niet het gewenste effect opgeleverd.

In Het Nieuwsblad geeft CEO Eddy Cordier nochtans aan dat hij gelooft dat Zulte Waregem erin geslaagd is om jonge, kwalitatieve en betaalbare spelers te vinden en dat de ploeg sterker staat dan vorig seizoen. Dat is in de resultaten nog niet te zien, maar hij ziet wel meer strijdlust en beter voetbal dan vorig seizoen en hoopt dat de punten snel zullen volgen.

BEHOUD
Hij gelooft dat Zulte Waregem sterk genoeg staat om het behoud te kunnen verzekeren, maar daarvoor is dus nog veel werk. Essevee heeft wel het excuus dat ze een moeilijk programma voorgeschoteld kregen. Ze troffen al zes teams uit de top acht en pakten daarnaast wel vier op zes tegen Seraing en Cercle Brugge. Als ze dat gemiddelde tegen andere concurrenten kunnen aanhouden, dan kan het inderdaad nog wel goed komen in de Elindus Arena.

LEES OOK: Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Zal Zulte Waregem zich handhaven?

Meest recent

'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

37
37
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

36
36
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

178
178
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

143
143
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

73
73
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

333
333
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

375
375
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

70
70
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

365
365
De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Hij kwam naar Napels om nog één keer écht te voetballen. Om te winnen, te ...

273
273
'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

56
56
Union SG aan de bak: Hubert 'bidt' voor deze toptransfer

Union SG kreeg al terecht veel lof voor zijn transfers, maar het afgelopen jaar sloegen ze ook de ...

58
58
Messi geeft heel verrassend toekomstplan prijs

Lionel Messi is nog steeds voortreffelijk bezig bij Inter Miami. De Argentijn is niet zinnens om ...

45
45
Standard in dubio: cashen of nieuw contract?

Bij Standard willen ze in 2026 eindelijk weer eens de top zes halen. De Rouches zullen dan beter ...

127
127
Anderlecht met zorgen: brengt onverwachte pion soelaas?

RSC Anderlecht is 2026 begonnen met een 2-1-nederlaag tegen St. Gallen. Besnik Hasi trekt met veel ...

272
272
Hasi klopt op tafel bij Renard: "Dat heeft geen enkele zin"

RSC Anderlecht heeft zijn oefenkamp in Spanje met een flinke domper moeten afsluiten. In de ...

331
331
Domper Hayen: meubelstuk per direct weg bij KRC Genk

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

221
221
Crisis United duurt voort: nieuwe slipper bij voorlaatste

Het ontslag van coach Ruben Amorim heeft voorlopig weinig zoden aan de dijk gebracht bij Manchester ...

53
53
'STVV beslist over toptransfer gegeerde Ito'

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

430
430
Man City blijft op de dool: Arsenal lacht tanden bloot

In de Engelse Premier League kan leider Arsenal FC, dat donderdag titelverdediger Livepool FC ...

49
49
Barça toont geen genade: met forfait-zege naar finale

De top van het Spaanse voetbal is momenteel verzameld in Saudi-Arabië, waar gestreden wordt om ...

67
67
'Renard aan de bak: Anderlecht vindt nieuwe flankaanvaller'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste officieuze match van 2026 verloren en ging woensdag met 1-2 ...

338
338
Vertrek met Gouden Schoen? Nieuwe transferwending Tzolis

De kans is groot dat Club Brugge aanstaande zondag voor de 17de keer in de geschiedenis met de ...

674
674
'Nieuwe trainer Lammens: United nadert verrassende doorbraak'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

213
213

Meer sportnieuws