CEO Zulte Waregem velt oordeel over aanwinsten

130 stemmen
CEO Zulte Waregem velt oordeel over aanwinsten

We zijn nog maar midden september, maar we hebben er wel al bijna een kwart van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League opzitten. De eerste conclusies kunnen stilaan getrokken worden en één van die conclusies is dat het voor Zulte Waregem weer een lastig seizoen lijkt te worden. Essevee pakte nog maar vijf punten en staat daarmee voorlaatste.


Dat was nochtans wat ze aan de Gaverbeek probeerden te vermijden, zeker omdat er dit seizoen drie dalers zijn. Er werd daarom stevig ingegrepen en de spelerskern werd grondig opgefrist. Dertien spelers mochten deze zomer de club verlaten, terwijl er ook evenveel nieuwe spelers aan boord gehaald werden. Voorlopig hebben die transfers dus nog niet het gewenste effect opgeleverd.

In Het Nieuwsblad geeft CEO Eddy Cordier nochtans aan dat hij gelooft dat Zulte Waregem erin geslaagd is om jonge, kwalitatieve en betaalbare spelers te vinden en dat de ploeg sterker staat dan vorig seizoen. Dat is in de resultaten nog niet te zien, maar hij ziet wel meer strijdlust en beter voetbal dan vorig seizoen en hoopt dat de punten snel zullen volgen.

BEHOUD
Hij gelooft dat Zulte Waregem sterk genoeg staat om het behoud te kunnen verzekeren, maar daarvoor is dus nog veel werk. Essevee heeft wel het excuus dat ze een moeilijk programma voorgeschoteld kregen. Ze troffen al zes teams uit de top acht en pakten daarnaast wel vier op zes tegen Seraing en Cercle Brugge. Als ze dat gemiddelde tegen andere concurrenten kunnen aanhouden, dan kan het inderdaad nog wel goed komen in de Elindus Arena.

LEES OOK: Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Zal Zulte Waregem zich handhaven?

Meest recent

‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

3
3
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

14
14
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

24
24
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

24
24
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

80
80
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

112
112
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

47
47
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

32
32
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

58
58
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

333
333
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

338
338
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

220
220
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

187
187
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

225
225
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

471
471
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

130
130
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

74
74
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

120
120
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

559
559
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

108
108
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

380
380
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

202
202
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

202
202
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

343
343
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

345
345

Meer sportnieuws